Polski Tenis

WYNIKI

HALLE ATP 500: Hurkacz - Cobolli 7:5, 7:6 (2); Zh. Zhang - Ofner 7:6 (8), 6:7 (3), 6:4; Medvedev - Borges 7:6 (4), 6:4; Sonego - Kecmanovic 7:6 (6), 7:6 (5); Marozsan - Safiullin 7:5, 4:6, 6:1; Koepfer - Auger-Aliassime 6:4, 4:3 i krecz Feliksa; LONDYN ATP 500: Raonic - Norrie 6:7 (6), 6:3, 7:6 (9); Dimitrov - Mannarino 6:1, 6:2; Thompson - Rune 4:6, 7:6 (4), 6:3; Hijikata - Tiafoe 7:5, 4:6, 1:0 i krecz Francesa; BERLIN WTA 500: Vondrousova - Masarova 6:4, 6:3; Kasatkina - Kostyuk 4:6, 7:6 (6), 6:3; Sonmez - Rus 3:6, 6:2, 6:1; BIRMINGHAM WTA 250: Bronzetti - Fręch 2:6, 6:3, 6:4; Stephens - Yuan 6:3, 6:3; Cocciaretto - Ostapenko 6:3, 6:3; Potapova - Avanesyan 6:4, 6:4; Lin Zhu - Cirstea 7:6 (2), 6:2; L. Fernandez - Sorribes Tormo 6:1, 6:1; Tomljanovic - Blinkova 6:2, 6:1; GAIBA WTA 125: Van Uytvanck - Naef 7:5, 6:1; Raina - Salkova 7:5, 6:3; Bandecchi - L. Sun 6:3, 6:4; Falei - Lepchenko 1:6, 6:1, 6:2.

Tenis – wyniki

Zawodnicy rywalizują w Serbii, Niemczech, Portugalii, Węgrzech, Tunezji i Czechach.

Monachium – ATP

Pierwsza runda: Tomic – O. Rochus 6:4, 6:3; Giraldo – Darcis 6:4, 6:3.

Belgrad – ATP

Pierwsza runda: Dodig – Ungur 6:2, 6:7 (4), 6:4; Lajovic – Donskoy 7:5, 6:4; Volandri – M. Djokovic 6:3, 6:1.

Estoril – ATP

Pierwsza runda: Lorenzi – Roger-Vasselin 3:6, 7:6 (2), 6:4; Haase – Bolelli 6:3, 6:2; Istomin – Mathieu 7:5, 6:1.

Estoril – WTA

Pierwsza runda: Vinci – Bratchikova 6:1, 1:6, 6:4; Suarez Navarro – Govortsova 6:4, 6:4; Soler-Espinosa – Cirstea 6:4, 6:4; V. King – J. Larsson 6:7 (6), 6:3, 6:0; Petrova – Luz 6:0, 6:1.

Budapeszt – WTA

Pierwsza runda: Vesnina – Lepchenko 5:0 i krecz Amerykanki; Tatishvili – Pironkova 1:6, 6:3, 6:1; Martic – Borsanyi 6:0, 7:5; Lukacs – Habler 6:2, 6:1; Zakopalova – Keothavong 7:6 (3), 3:6, 6:2; Wozniak – Peer 6:4, 6:3; Erakovic – Parmentier 7:6 (3), 3:6, 7:6 (2); Tsurenko – Arn 3:6, 6:3, 6:1.

Ostrawa – CH

Pierwsza runda: Marrai – Michon 6:0, 7:6 (5); G. Granollers-Pujol – Skugor 6:3, 6:2.

Tunis – CH

Pierwsza runda: Ramirez Hidalgo – Rochette 6:0, 6:3; Giannessi – Mansouri 6:3, 6:2; Janowicz – K. De Schepper 7:5, 6:4; S. Robert – Comporto 2:6, 7:6 (0), 6:0.

Kategoria: