Polski Tenis

WYNIKI

BAD HOMBURG WTA 250: Kvitova - Piter 4:6, 6:1, 6:4; Pegula - Hesse 6:1, 6:2; Cornet - Rus 6:3, 2:6, 6:1; Blinkova - Tauson 7:6 (4), 4:6, 6:2; Sorribes Tormo - Trevisan 6:4, 3:6, 6:2; Siegemund - Bhatia 2:6, 7:6 (2), 6:1; Ann Li - Zaja 6:0, 6:4; Dzalamidze/Kania-Choduń - Peterson/Sorribes Tormo 6:3, 6:3; MAJORKA ATP 250: Moutet - L. Harris 6:4, 6:2; Ruud - G. Simon 6:4, 7:6 (4); Travaglia - Pella 7:5, 7:6 (4); L. Klein - Lajovic 6:4, 7:6 (2); Sandgren - Munar 7:6 (3), 7:5; Khachanov - Pouille 7:6 (7), 3:6, 6:4.

Tenis – wyniki

przez maka

Zawodnicy rywalizują w Serbii, Niemczech, Portugalii, Węgrzech, Tunezji i Czechach.

Monachium – ATP

Druga runda: Cilic – Bachinger 6:3, 6:2; Baghdatis – Brown 1:6, 6:4, 6:4; Haas – Tsonga 6:1, 6:4; Jużny – Giraldo 6:7 (2), 6:4, 6:4.

Belgrad – ATP

Druga runda: Seppi – Dodig 6:4, 6:2; J. Souza – Lajovic 4:2 i krecz Serba; Muller – Schwank 6:3, 7:6 (0); Nalbandian – Al. Bedene 6:4, 6:3.

Estoril – ATP

Pierwsza runda: Reynolds – A. Balazs 6:3, 6:4.

Druga runda: Wawrinka – Navarro 7:6 (5), 6:1; Gasquet – Lorenzi 6:1, 6:1; Haase – Cervantes 5:7, 6:4, 6:2; Munoz de la Nava – Cipolla 6:4, 6:4.

Estoril – WTA

Druga runda: Vinci – Koehler 6:2, 6:0; Voskoboeva – Jie Zheng 6:4, 6:1; Kanepi – King 6:3, 6:4; Cetkovska – Watson 6:3, 6:1; Petrova – Gajdosova 7:6 (2) i krecz Australijki; Knapp – Kirilenko 1:6, 6:1, 7:5; Soler-Espinosa – Medina Garrigues 3:6, 6:3, 7:5; Suarez Navarro – Hercog 6:4, 3:0 i krecz Słowenki.

Budapeszt – WTA

Druga runda: Wożniak – Cadantu 6:7 (2), 6:0, 6:0; Tatishvili – Lukacs 6:1, 6:2; Brianti – Tsurenko 5:7, 7:5, 6:4; Erakovic – Amanmuradova 6:0 i krecz Akgul; Errani – Czink 6:4, 1:6, 6:1; Martic – Hsieh 6:4, 6:1; Vesnina – Pervak 6:2, 6:3; Zahlavova Strycova – Zakopalova 6:3, 6:3.

Ostrawa – CH

Pierwsza runda: Rufin – Gawron 5:7, 7:5, 6:3.

: Druga runda: Marrai – Mertl 7:6 (5), 6:3; Dasnieres de Veigy – G. Granollers-Puyol 6:3, 6:1; An. Martin – Gabashvili 6:4, 6:0; Vagnozzi – Zemlja 6:4, 6:3.

Tunis – CH

Pierwsza runda: M. Granollers – Sugita 6:2, 7:5; Gensse – Galvani 6:1, 1:0 i krecz Włocha.

Druga runda: Janowicz – Giannessi walkower; Ramirez Hidalgo – S. Robert 6:7 (5), 6:4, 6:2.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności