Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Kerber - Linette 6:2, 4:6, 6:4; Pliskova - Zanevska 6:4, 7:6 (6); Juvan - Mertens 7:6 (3), 6:4; RABAT WTA 250: Bondar - Tomljanovic 5:1 i krecz Australijki; C. Liu - Sharma 6:4, 6:1; Trevisan - Rus 7:6 (4), 6:3; GENEWA ATP 250: Opelka - Griekspoor 6:4, 3:6, 6:3; Ruud - Kokkinakis 6:4, 7:6 (3); LYON ATP 250: Molcan - Coria 6:3, 6:2; Rune - Guinard 3:6, 6:3, 6:4; De Minaur - Watanuki 6:4 i krecz Japończyka; Guinard - Mmoh 4:6, 6:4, 7:5.

Tenis – wyniki

Zawodnicy rywalizują w Hiszpanii, Włoszech, Czechach, Grecji, Brazylii i Korei Południowej.

Madryt – WTA

Druga runda: A. Radwańska – Errani 6:0, 6:1; Vinci – Wickmayer 6:1, 6:2; Hradecka – Kvitova 6:4, 6:3; Makarova – Kirilenko 6:4, 6:4.

Trzecia runda: Na Li – Keber 7:5, 6:4; Stosur – Cetkovska 6:3, 6:2; Azarenka – Ivanovic 6:4, 6:4.

Madryt – ATP

Druga runda: Monfils – Andreev 6:3, 1:0 i krecz Rosjanina; Dolgopolov – Seppi 6:7 (5), 7:6 (5), 6:3; Cilic – Isner 7:6 (4), 7:6 (3); Ferrer – Stepanek 7:6 (4), 6:2; Wawrinka – J. Melzer 6:1, 6:4; Gasquet – Troicki 7:5, 6:3; Verdasco – Falla 6:7 (4), 6:4, 6:4; Nadal – N. Davydenko 6:2, 6:2; Almagro – M. Granollers 6:3, 7:6 (3); Tsonga – R. Harrison 6:2, 7:6 (4); Tipsarevic – Delbonis 7:6 (5), 6:7 (6), 6:3; Del Potro – Jużny 6:4, 7:6 (1); Simon – Garcia-Lopez 6:4, 6:3; Federer – Raonic 4:6, 7:5, 7:6 (4).

Busan – CH

Druga runda: Udomchoke – Bhambri 6:0, 6:3; Millman – Vardhan 6:4, 6:3; Ignatik – Groth 6:4, 6:3 Nielsen – Ze Zhang 7:6 (9), 6:2.

Rzym – CH

Druga runda: Veic – Pashanski 7:6 (7), 2:0 i krecz Serba; Fabbiano – Rufin 7:6 (4), 4:6, 7:5; Muller – Authom 6:7 (2), 6:1, 6:2; R. Williams – Trusendi 6:1, 6:4; Bolelli – Duckworth 6:4, 6:7 (5), 6:3; Greul – J. Ward 6:2, 6:1; Machado – An. Martin 6:2, 2:6, 6:2; Janowicz – Gulbis 6:2, 3:6, 6:4.

Praga – CH

Druga runda: Bachinger – M. Fischer 6:1, 1:0 i krecz Austriaka; H. Zeballos – Sela 6:4, 6:3; Rosol – Goffin 6:3, 3:6, 6:3; Al. Bedene – Dimitrov 3:6, 7:5, 6:2.

Ateny – CH

Druga runda: Polansky – Kudryavtsev 3:0 i krecz Rosjanina; Zopp – Burquier 6:2, 6:4; J. Baker – Kunitsyn 7:6 (3), 6:3; Bemelmans – Molchanov 7:5, 6:3.

Rio-Quente – CH

Druga runda: Clezar – R. Mello 6:4, 6:4; Sant’anna – Demoliner 7:6 (1), 5:7, 6:1; Andreozzi – G. Rivera 6:4, 3:6, 6:1; Collarini – Guimaraes 6:0, 6:3; Ghem – T. Fernandes 6:2, 6:3; Olivo – Romboli 7:5, 6:4; Alves – Sajous 6:3, 6:2; Capdeville – Laranja 6:1, 6:2.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności