Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON - eliminacje: U. Radwańska - Xun 6:1, 6:0; Fręch - Ozgen 6:2, 7:5; Kawa - Di Giuseppe 6:2, 4:6, 6:4; Burel - Chwalińska 7:6 (5), 6:4; Majchrzak - Haase 6:7 (5), 7:6 (4), 6:4; Kudla - Żuk 7:6 (1), 6:4; EASTBOURNE WTA 500: Sabalenka - Riske 6:1, 6:4; Kontaveit - Andreescu 6:3, 6:3; Golubic - Bencic 6:4, 6:4; Rybakina - Svitolina 6:4, 7:6 (3); Sevastova - Gauff 4:6, 7:5, 6:2; Ostapenko - Jabeur 5:7, 6:4, 6:3; Giorgi - Rogers 6:3, 4:6, 6:2; BAD HOMBURG WTA 250: Kerber - Blinkova 6:0, 6:2; Azarenka - Cornet 6:4, 3:6, 7:6 (7); Podoroska - Tig 7:6 (4), 2:6, 6:4; Sorribes Tormo - Doi 6:4, 6:4; Heisen/Peschke - Dzalamidze/Kania-Choduń 6:2, 6:2; MAJORKA ATP 250: Thompson - L. Klein 6:4, 6:4; Carreno Busta - Vesely 6:4, 6:4; Querrey - Humbert walkower; EASTBOURNE ATP 250: De Minaur - L. Broady 6:3, 6:4; Kwon - Fucsovics 7:6 (4), 6:7 (4), 6:3; Purcell - Monfils 6:4, 5:7, 6:4; Sonego - Millman 6:4, 6:2; Bublik - Gerasimov 6:2, 6:2; Seppi - Ruusuvuori 6:2, 6:3; Ivashka - Popyrin 6:7 (5), 7:5, 6:3; V. Pospisil - Davidovich Fokina 7:6 (1) i krecz Hiszpana.

Tenis – wyniki

przez maka

Zawodnicy rywalizują w Hiszpanii, Włoszech, Czechach, Grecji, Brazylii i Korei Południowej.

Madryt – WTA

Trzecia runda: Sharapova – Safarova walkower; Hradecka – Makarova 6:2, 7:6 (5); S. Williams – Wożniacka 1:6, 6:3, 6:2; A. Radwańska – Vinci 7:6 (1), 6:4; Lepchenko – Medina Garrigues 6:1, 6:7 (3), 6:3.

Madryt – ATP

Trzecia runda: Berdych – Monfils 6:1, 6:1; Dolgopolov – Tsonga 7:5, 3:6, 7:6 (2); Del Potro – Cilic 6:2, 6:4; Verdasco- Nadal 6:3, 3:6, 7:5; Ferrer – Almagro 7:6 (5), 3:6, 7:6 (8); Tipsarevic – Simon 7:6 (3), 5:7, 6:1; Federer – Gasquet 6:3, 6:2; N. Djokovic – Wawrinka 7:6 (5), 6:4.

Busan – CH

Druga runda: Weintraub – Matsui 6:1, 6:1; Klec – Garza 6:4, 6:3; Yang – Jeong 6:3, 7:5; T. Ito – Chung 6:2, 6:7 (1), 6:2.

Rzym – CH

Ćwierćfinały: Muller – Fabbiano 6:3, 3:6, 6:3; Machado – Veic 6:3, 7:6 (3); Bolelli – Greul 6:3, 6:1; Janowicz – R. Williams 6:3, 6:3.

Praga – CH

Druga runda: Meffert – M. Pavic (5), 6:1; Krawietz – Gabashvili 7:6 (3), 3:6, 6:3; Kamke – Zemlja 4:6, 6:3, 7:6 (2); Klizan – Lojda 6:0, 6:1.

Ateny – CH

Druga runda: Matosevic – Lammer 6:4, 6:1; Borvanov – Begemann 6:3, 7:6 (3); Grigelis – Bury 6:4, 6:4; K. Beck – N. Moser 6:1, 6:2.

Rio-Quente – CH

Ćwierćfinały: Alves – Ghem 3:6, 7:6 (5), 6:4; Capdeville – Olivo 6:2, 6:1; Clezar – Sant’anna 6:4, 6:3; Collarini – Andreozzi 7:6 (4), 6:0.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności