Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON - eliminacje: Żuk - Rosol 6:3, 6:3; Majchrzak - Maden 6:1, 6:4; Haase - Andreozzi 6:4, 6:4; Gulbis - Popko 6:3, 5:7, 6:4; Tomic - Kavcic 4:6, 6:4, 6:3; Safiullin - Karlovic 6:3, 6:4; EASTBOURNE WTA 500: Świątek - Watson 6:3, 6:7 (4), 7:5; Kasatkina - Zvonareva 7:5, 2:2 i krecz Wiery; Rogers - Bertens 6:1, 7:5; Andreescu - McHale 6:4, 2:6, 6:2; Giorgi - Kar. Pliskova 2:6, 6:2, 6:2; Svitolina - Badosa 4:6, 6:1, 7:6 (1); Rybakina - Dart 6:2, 6:7 (5), 6:4; Ostapenko - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Sevastova - Kostyuk 6:1, 6:7 (6), 6:4; BAD HOMBURG WTA 250: Azarenka - Hatouka 7:5, 6:0; Blinkova/Rus - Piter/Van der Hoek 6:2, 6:0; MAJORKA ATP 250: Ruud - Sandgren 6:3, 6:4; Medvedev - Moutet 6:4, 6:2; Querrey - Carballes Baena 5:7, 6:4, 7:6 (3); EASTBOURNE ATP 250: Gerasimov - Tsonga 6:3, 6:4; Popyrin - Gombos 4:6, 6:4, 6:1; Millman - Clarke 6:3, 6:2.

Tenis – wyniki

przez maka

Zawodnicy rywalizują we Włoszech, Francji i Uzbekistanie.

Rzym – WTA

Pierwsza runda: Soler-Espinosa – Brianti 6:2, 6:1; Stephens – Chakvetadze 6:2, 2:6, 6:4; Cirstea – Jankovic 6:3, 4:6, 7:6 (4); Erakovic – Lisicki 7:6 (4), 4:6, 6:3; Pennetta – Kirilenko 6:1, 7:6 (2); Cibulkova – Lucic 6:1, 6:2; Cetkovska – Govortsova 7:5, 6:4; Petrova – Hlavackova 6:3, 6:3; V. Williams – Halep 6:3, 6:4; Knapp – Vinci 6:4, 2:6, 6:2; Errani – Bacsinszky 6:0, 3:0 i krecz Szwajcarki; S. Williams – Voskoboeva 6:2, 6:3.

Druga runda: Sharapova – McHale 7:5, 7:5; Kvitova – Pavlyuchenkova 7:5, 6:4.

Rzym – ATP

Pierwsza runda: Gasquet – J. Melzer 6:1, 7:6 (6); Garcia-Lopez – Andujar 6:4, 6:1; Querrey – J. Nieminen 7:6 (4), 5:7, 6:4; M. Granollers – F. Lopez 6:4, 6:4; Del Potro – Llodra 7:5, 3:6, 6:4; Kubot – Starace 6:3, 5:7, 6:2; Monaco – Ungur 6:2, 6:2; Simon – D. Young 6:2, 7:5.

Druga runda: Ferrer – Verdasco 6:3, 7:6 (3); Ferrero – Monfils 7:5, 6:3; Murray – Nalbandian 6:1, 4:6, 7:5; Tsonga – Troicki 6:3, 6:2; N. Djokovic – Tomic 6:3, 6:3.

Bordeaux – CH

Pierwsza runda: Gicquel – Yang 6:4, 6:1; Rosol – Goffin 2:6, 7:5, 6:3; Zopp – Ramirez Hidalgo 6:2, 6:3; Klizan – Salamanca 6:2, 6:2; Clement – De Voest 7:6 (2), 6:3; Gabashvili – Roger-Vasselin 7:6 (2) 7:6 (6); Darcis – G. Elias 6:4, 1:6, 7:6 (2); Matosevic – Ilhan 2:6, 6:3, 6:4; H. Zeballos – Phau 6:3, 6:2; Serra – Paire 6:1, 2:6, 6:4; Mahut – L. Mayer 6:3, 6:2; Ouanna – Bemelmans 7:6 (7), 7:5; Chardy – Herbert 4:6, 6:4, 6:4.

Fergana – CH

Pierwsza runda: Kirillov – Gasparyan 6:1, 6:3; Inoyatov – Van der Merwe 6:4, 7:5; N. Moser – Klaasen 7:6 (5), 6:7 (4), 7:6 (2); B. Klein – Basilashvili 6:4, 6:7 (5), 6:4; Weintraub – Uchiyama 7:6 (3), 7:6 (7); J. Minar – J. Wang 6:4, 7:6 (4); Ledovskikh – Marchenko 6:3, 6:2; Vardhan – J. Baker 4:6, 7:6 (1), 6:4; Kravchuk – Ignatik 7:6 (5), 6:3; Bhambri – Konecny 6:3, 6:1; Matsukevitch – Kumantsov 4:6, 6:3, 6:3.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności