Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Golubic - Ferro 6:4, 6:2; Pliskova - Pera 6:3, 1:6, 6:1; Dodin - Makarova 6:2, 6:1; Juvan - Berberovic 6:2, 6:3; Mertens - Friedsam 7:5, 7:5; Christian/Marozava - Piter/Zimmermann 2:6, 6:3, 10:8; RABAT WTA 250: Bondar - Kucova 6:3, 6:3; Rus - Galfi 6:4, 6:2; C. Liu - Sherif 4:6, 7:6 (5), 6:1; Parrizas Diaz - Mladenovic 4:6, 6:3, 6:0; GENEWA ATP 250: Griekspoor - Nikles 6:3, 7:5; Kokkinakis - Delbonis 1:6, 7:5, 7:5; Opelka - O'Connell 6:3, 7:5; J. Sousa - Basilashvili 6:4, 6:3; Mektic/Pavic - Arends/Walków 6:4, 6:4; LYON ATP 250: Molcan - Khachanov 6:2, 7:6 (4); Rune - Mannarino 6:4, 6:3; Coria - Carreno Busta 7:5, 6:3; Molcan - Khachanov 6:2, 7:6 (4); M. Gonzalez/Melo - Nys/Zieliński 6:4, 3:6, 10:6.

Tenis – wyniki

Zawodnicy rywalizują we Francji, Niemczech, Anglii, Słowacji, Austrii i Włoszech.

Halle – ATP

Pierwsza runda: Stepanek – Seppi 7:6 (6), 4:6, 7:6 (7); Lacko – Kravchuk 2:6, 6:2, 6:3; M. Granollers – Zverev 6:4, 6:2; Fl. Mayer – Smyczek 6:4, 6:4; Troicki – B. Becker 6:2, 7:6 (6); Haas – Tomic 5:2 i krecz Bernarda.

Londyn – ATP

Pierwsza runda: J. Baker – Golding 7:6 (1), 6:3; Ebden – Bachinger 7:6 (5), 6:3; Mahut – Garcia-Lopez 6:4, 6:2; Darcis – Ramirez Hidalgo 7:6 (2), 7:5; Roger-Vasselin – Korolev 6:7 (5), 6:2, 6:4; K. Anderson – J. Ward 4:6, 6:3, 6:4; Muller – Broady 6:2, 6:1; S. Stakhovsky – Cipolla 6:4, 6:1; Lu – Kunitsyn 4:6, 7:6 (4), 6:3; Dimitrov – Reynolds 6:3, 7:5; Sweeting – Tursunov 6:4, 7:6 (6); Querrey – O. Rochus 6:1, 6:7 (4), 6:4; Bolelli – Gulbis 6:3, 6:4; Istomin – K. De Schepper 6:4, 7:6 (4); Karlovic – Hewitt 6:3, 6:2; Bogomolov – Klizan 6:2, 7:6 (5); Malisse – Ungur 6:4, 6:4; Soeda – Phau 6:2, 6:2; Baghdatis – Gil 7:6 (2), 4:6, 6:2; Dodig – Dancevic 6:1 i krecz Franka; Bemelmans – Jaziri 6:4, 1:6, 6:3; Rosol – Hanescu 6:4, 7:6 (5); Nalbandian – V. Pospisil 4:6, 6:2, 6:2.

Birmingham – WTA

Pierwsza runda: T. Moore – Benesova 6:1, 6:2; Dellacqua – Muguruza Blanco 6:2, 3:6, 6:2; Larcher de Brito – Jovanovski 3:6, 7:5, 6:4; Oudin – Cirstea 3:6, 6:3, 6:2; Hlavackova – Krajicek 6:2, 6:7 (6), 4:0 i krecz Holenderki; Keothavong – Paszek 6:2, 7:5; Vesnina – Rogowska 6:3, 6:2; Jie Zheng – Kudryavtseva 6:4, 4:6, 6:3; Czink – Tatishvili 7:6 (5), 3:6, 6:3; Doi – Lertcheewakarn 6:4, 3:6, 6:3; South – Lucic 6:1, 4:6, 6:3; U. Radwańska – S. Murray 6:4, 6:4; Foretz Gacon – Daniilidou 6:4, 6:2; Robson – Min 6:4, 6:1; An. Rodionova – Spears 7:6 (3), 1:6, 6:1; Karatantcheva – Tanasugarn 6:4, 6:2; Falconi – Cadantu 6:2, 6:0; Erakovic – Morita 5:0 i krecz Japonki; Watson – Ormaechea 6:4, 3:6, 6:3; Razzano – Brianti 6:4, 7:5.

Bad Gastein – WTA

Pierwsza runda: Minella – Tomljanovic 6:3, 6:4; Cornet – Gallovits-Hall 7:5, 7:5; Gronert – E. Birnerova 6:2, 6:0; Hogenkamp – Goerges 3:6, 6:3, 6:3; S. Jones – Beygelzimer 4:6, 6:3, 6:1; Cabeza Candela – Pous Tio 3:6, 6:3, 6:3; Suarez Navarro – Domachowska 6:4, 7:5; Wickmayer – Duque-Marino 6:3, 6:4.

Nottingham 2 – CH

Pierwsza runda: De Voest – Udomchoke 6:3, 6:2; Zemlja – Berankis 4:6, 6:4, 6:4; Goodall – Edmund 6:2, 6:3; Corrie – Mertl 6:7 (5), 7:6 (4), 7:6 (4); Sugita – Mannarino 6:4, 3:6, 7:6 (3); Sela – Donskoy 7:6 (6), 6:1; Van der Merwe – Teixeira 6:2, 6:4; K. Beck – Torebko 7:5, 6:2; Bloomfield – Bury 6:2, 6:4; Bossel – Bambridge 6:4, 6:2; Janowicz – Grigelis 3:6, 6:3, 6:3; Russell – J. Wang 2:6, 6:4, 7:6 (5); J. Levine – Menendez 6:4, 7:6 (6); Kendrick – Bohli 6:4, 7:5; Duckworth – R. Ram 6:3, 7:6 (4).

Koszyce – CH

Pierwsza runda: Brugues – Polansky 6:2, 6:4; Crivoi – Haider-Maurer 6:2, 6:4; An. Martin – Felder 6:3, 6:4.

Monza – CH

Pierwsza runda: Serra – Cervantes 6:3, 7:6 (5); Al. Gonzalez – Comporto 2:6, 6:3, 6:2; Pashanski – Arnaboldi 6:7 (5), 6:4, 3:0 i krecz Włocha; Golubev – Junqueira 6:7 (3), 6:2, 6:2; Kavcic – Munoz de la Nava 4:6, 6:1, 6:4; Odesnik – J. Silva 6:4, 6:3; Montanes – Di Mauro 4:6, 6:2, 6:1; Veic – Trusendi 6:3, 6:3; Volandri – J. Marti 4:6, 6:0, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności