Polski Tenis

WYNIKI

RABAT WTA 250: Trevisan - Bronzetti 6:3, 6:3; C. Liu - Bondar walkower; GENEWA ATP 250: Ruud - Opelka 7:6 (2), 7:5; LYON ATP 250: Molcan - De Minaur 7:6 (2), 6:2.

Tenis – wyniki

Zawodnicy rywalizują we Francji, Niemczech, Anglii, Słowacji, Austrii i Włoszech.

Halle – ATP

Druga runda: Kohlschreiber – Kubot 6:7 (5), 6:1, 6:3; Haas – M. Granollers 6:3, 6:4; Nadal – Lacko 7:5, 6:1; Federer – Fl. Mayer 6:4, 7:5.

Londyn – ATP

Trzecia runda: Dimitrov – Mahut 7:6 (3), 6:4; K. Anderson – F. Lopez 7:6 (10), 7:6 (7); Malisse – Bolelli 7:6 (5), 6:3; Dodig – Tsonga 7:6 (3), 3:6, 7:6 (5); Querrey – J. Benneteau 6:3, 3:6, 6:3; Tipsarevic – Lu 3:6, 2:1 i deszcz; Cilic – Rosol 7:6 (3), 6:2; Nalbandian – Roger-Vasselin.

Bad Gastein – WTA

Druga runda: Cornet – S. Jones 6:3, 6:2; Cabeza Candela – Hogenkamp 6:4, 6:3; Scholl – Begu 6:3, 6:4; J. Larsson – Craybas 6:2, 6:3; Minella – Suarez Navarro 6:2, 3:6, 6:3; Wickamyer – Mayr -Achleitner 7:6 (4), 6:3; Pervak – Gronert 6:2, 6:3; Meusburger – Evtimova 6:2, 6:3.

Birmingham – WTA

Trzecia runda: Makarova – Erakovic 2:6, 6:1, 6:3; Vinci – Watson 6:3, 4:6, 6:1; Jie Zheng – Hlavackova 6:4, 6:1; Oudin – Vesnina 6:0, 6:2; Hsieh – Czink 6:1, 6:2; Falconi – U. Radwańska 7:5, 6:3; Jankovic – Dellacqua walkower; Foretz Gacon – Doi 4:6, 2:2 i deszcz.

Nottingham 2 – CH

Druga runda: Sugita – Russell 4:6, 6:3, 6:4; Zemlja – Corrie 4:6, 6:3, 7:6 (5).

Ćwierćfinały: K. Beck – Janowicz 6:3, 6:7 (8), 7:6 (1); J. Levine – Duckowrth 6:4, 7:5; Zemlja – Sela 6:2, 6:3; Van der Merwe – Sugita 6:3, 6:4.

Monza – CH

Druga runda: Starace – Golubev 7:6 (1), 7:5; Kavcic – Pashanski 3:6, 6:3, 6:4; Veic – Alves 6:1, 7:5; Gimeno-Traver – Odesnik 4:6, 7:6 (9), 6:4.

Koszyce – CH

Ćwierćfinały: Hajek – Crivoi 6:1, 4:6, 7:5; Al. Bedene – Brugues 5:7, 6:4, 6:2; Greul – Giannessi 6:2, 6:1; Dzumhur – Mecir 7:6 (4), 2:1 – mecz przełożony na piątek..

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności