Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Kerber - Linette 6:2, 4:6, 6:4; Pliskova - Zanevska 6:4, 7:6 (6); Juvan - Mertens 7:6 (3), 6:4; Dodin - Golubic 6:3, 6:0; RABAT WTA 250: Bondar - Tomljanovic 5:1 i krecz Australijki; C. Liu - Sharma 6:4, 6:1; Trevisan - Rus 7:6 (4), 6:3; Bronzetti - Parrizas Diaz 6:1, 3:6, 7:6 (5); GENEWA ATP 250: Gasquet - Majchrzak 6:2, 6:4; Opelka - Griekspoor 6:4, 3:6, 6:3; Ruud - Kokkinakis 6:4, 7:6 (3); LYON ATP 250: Molcan - Coria 6:3, 6:2; Rune - Guinard 3:6, 6:3, 6:4; De Minaur - Watanuki 6:4 i krecz Japończyka; Guinard - Mmoh 4:6, 6:4, 7:5.

Tenis – wyniki

Tenisiści rywalizują w Anglii, Niemczech, Panamie, Rumunii, USA i Peru

Wimbledon – ATP

Ćwierćfinały: Federer – Jużny 6:1, 6:2, 6:2; N. Djokovic – Fl. Mayer 6:4, 6:1, 6:4; A. Murray – Ferrer 6:7 (5), 7:6 (6), 6:4, 7:6 (4); Tsonga – Kohlschreiber 7:6 (5), 4:6, 7:6 (3), 6:2.

Brunszwik – CH

Druga runda: Phau – Berrer 6:3, 6:3; Struff – J. Souza 5:7, 7:6 (5), 6:0; Bolelli – Zopp 6:2, 6:2; Hajek – Reister 6:7 (1), 6:3, 6:2; Bautista – Delbonis 6:1, 7:6 (6); H. Zeballos – Golubev 6:4, 6:4; Kamke – Gil 6:2, 7:5; Bellucci – Munoz-De La Nava 6:4, 6:4.

Arad – CH

Pierwsza runda: Hanescu – Michon 6:3, 7:6 (5); Burquier – Sturdza 6:0, 6:1; Pashanski – Dzumhur 4:6, 6:4, 6:3; Veic – G. Granollers 6:3, 6:1; Alund – Lojda 6:1, 7:6 (2); Androic – Clezar 7:6, 6:2; Ruffin – Crivoi 6:2, 6:1; Mertens – Teixeira 6:1 i krecz Francuza; Naso – J. Marti 6:3, 2:6, 6:3; G. Elias – Copil 6:4, 6:7 (1), 6:4.

Winnetka – CH

Druga runda: Ledovskikh – R. Williams 6:1, 6:4; J-P Smith – Reynolds 6:3, 6:4; Udomchoke – Smyczek 6:4, 6:0; Sandgren – A. Pavic 6:4, 6:3; Sweeting – Alex Kuznetsov 6:3, 6:3; Chiudinelli – Nevolo 6:7 (7), 6:3, 6:2; Bubka – Klahn 6:3, 6:4; Berankis – Frank 6:7 (3), 6:3, 7;5.

Lima – CH

Druga runda: Velotti – Olivo 6:2, 6:4; Molteni – Collarini 6:7 (5), 7:6 (4), 7:5; Schwartzman – Fabbiano 6:4, 6:2; Junqueira – Kirche 6:4, 6:4; Pella – Saavedra 6:0, 6:0; Arguello – Duran 6:4, 6:3; Andreozzi – Demolineri 6:2, 6:2; Prodon – Beretta 2:6, 6:2, 6:2.

Panama City – CH

Pierwsza runda: Witten – Espinoza 6:0, 6:1; De Paula – Escobar 6:4, 6:2; Simmonds – Benedetti 6:4, 6:4; R. Dutra Silva – Kendrick 6:3, 3:0 i krecz Amerykanina; Estrella – Garza 6:2, 6:2; Crepaldi – Margaroli 6:3, 6:7 (3), 6:2; Kosakowski – Russell 7:6 (2), 6:2.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności