Polski Tenis

WYNIKI

BAD HOMBURG WTA 250: Kvitova - Piter 4:6, 6:1, 6:4; Pegula - Hesse 6:1, 6:2; Cornet - Rus 6:3, 2:6, 6:1; Blinkova - Tauson 7:6 (4), 4:6, 6:2; Sorribes Tormo - Trevisan 6:4, 3:6, 6:2; Siegemund - Bhatia 2:6, 7:6 (2), 6:1; Ann Li - Zaja 6:0, 6:4; Dzalamidze/Kania-Choduń - Peterson/Sorribes Tormo 6:3, 6:3; MAJORKA ATP 250: Moutet - L. Harris 6:4, 6:2; Ruud - G. Simon 6:4, 7:6 (4); Travaglia - Pella 7:5, 7:6 (4); L. Klein - Lajovic 6:4, 7:6 (2); Sandgren - Munar 7:6 (3), 7:5; Khachanov - Pouille 7:6 (7), 3:6, 6:4.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści rywalizują w Anglii, Niemczech, Panamie, Rumunii, USA i Peru

Wimbledon – ATP

Ćwierćfinały: Federer – Jużny 6:1, 6:2, 6:2; N. Djokovic – Fl. Mayer 6:4, 6:1, 6:4; A. Murray – Ferrer 6:7 (5), 7:6 (6), 6:4, 7:6 (4); Tsonga – Kohlschreiber 7:6 (5), 4:6, 7:6 (3), 6:2.

Brunszwik – CH

Druga runda: Phau – Berrer 6:3, 6:3; Struff – J. Souza 5:7, 7:6 (5), 6:0; Bolelli – Zopp 6:2, 6:2; Hajek – Reister 6:7 (1), 6:3, 6:2; Bautista – Delbonis 6:1, 7:6 (6); H. Zeballos – Golubev 6:4, 6:4; Kamke – Gil 6:2, 7:5; Bellucci – Munoz-De La Nava 6:4, 6:4.

Arad – CH

Pierwsza runda: Hanescu – Michon 6:3, 7:6 (5); Burquier – Sturdza 6:0, 6:1; Pashanski – Dzumhur 4:6, 6:4, 6:3; Veic – G. Granollers 6:3, 6:1; Alund – Lojda 6:1, 7:6 (2); Androic – Clezar 7:6, 6:2; Ruffin – Crivoi 6:2, 6:1; Mertens – Teixeira 6:1 i krecz Francuza; Naso – J. Marti 6:3, 2:6, 6:3; G. Elias – Copil 6:4, 6:7 (1), 6:4.

Winnetka – CH

Druga runda: Ledovskikh – R. Williams 6:1, 6:4; J-P Smith – Reynolds 6:3, 6:4; Udomchoke – Smyczek 6:4, 6:0; Sandgren – A. Pavic 6:4, 6:3; Sweeting – Alex Kuznetsov 6:3, 6:3; Chiudinelli – Nevolo 6:7 (7), 6:3, 6:2; Bubka – Klahn 6:3, 6:4; Berankis – Frank 6:7 (3), 6:3, 7;5.

Lima – CH

Druga runda: Velotti – Olivo 6:2, 6:4; Molteni – Collarini 6:7 (5), 7:6 (4), 7:5; Schwartzman – Fabbiano 6:4, 6:2; Junqueira – Kirche 6:4, 6:4; Pella – Saavedra 6:0, 6:0; Arguello – Duran 6:4, 6:3; Andreozzi – Demolineri 6:2, 6:2; Prodon – Beretta 2:6, 6:2, 6:2.

Panama City – CH

Pierwsza runda: Witten – Espinoza 6:0, 6:1; De Paula – Escobar 6:4, 6:2; Simmonds – Benedetti 6:4, 6:4; R. Dutra Silva – Kendrick 6:3, 3:0 i krecz Amerykanina; Estrella – Garza 6:2, 6:2; Crepaldi – Margaroli 6:3, 6:7 (3), 6:2; Kosakowski – Russell 7:6 (2), 6:2.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności