Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Krejcikova/Siniakova - Mattek-Sands/Świątek 6:4, 6:2; Krejcikova - Pavlyuchenkova 6:1, 2:6, 6:4; Djokovic - S. Tsitsipas 6:7 (6), 2:6, 6:3, 6:2, 6:4; Herbert/Mahut - Bublik/Golubev 4:6, 7:6 (1), 6:4; NOTTINGHM WTA 250: Konta - S. Zhang 6:2, 6:1; L. Kichenok/Ninomiya - Dolehide/Sanders 6:4, 6:7 (3), 10:8; STUTTGART ATP 250: Cilic - Auger-Aliassime 7:6 (2), 6:3; Demoliner/S. Gonzalez - Behar/Escobar 4:6, 6:3, 10:8.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści rywalizują w Szwecji, Chorwacji, Kolumbii, Niemczech, Rumunii, Włoszech, Holandii i USA.

Stuttgart – ATP

Pierwsza runda: Phau – M. Fischer 6:3, 6:3; Kamke – Cipolla 6:3, 6:4; Bellucci – Kern 7:6 (3), 6:2; Cervenak – Stakhovsky 6:1, 4:6, 6:1;Rosol – Haase 6:4, 7:5; Schwank – Paire 6:7 (5), 6:4; Chardy – Reister 6:2, 6:4; Haas – Andreev 4:6, 6:2, 6:2; Stebe – Kubot 6:2, 0:6, 6:3.

Bastad – ATP

Pierwsza runda: J. Souza – H. Zeballos 6:4, 6:2; Giannessi – Berrer 6:4, 2:6, 7:6 (5); Gil – Ilhan 6:4, 1:6, 6:3; Volandri – Ryderstedt 6:4, 6:2; I. Minar – Bautista 7:5, 7: 6(4); Gimeno-Traver – Kukushkin 6:4, 3:6, 6:3; Korolev – Alves 6:0, 6:3.

Umag – ATP

Pierwsza runda: Starace – Klec 6:3, 7:6 (6); Kavcic – Veic 6:2, 6:2; Fognini – K. Beck 6:3, 6:1; Odesnik – Roger-Vasselin 6:7 (4), 6:2, 7:5; Trungelliti – Lorenzi 7:5, 6:4; M. Pavic – Ferrero 6:2, 6:2; Brands – Trusendi 6:1, 7:6 (8); Berlocq – Dodig 6:4, 6:0; Gulbis – Fraile 6:1, 6:3.

Newport – ATP

Pierwsza runda: Nishikori – Sijsling 6:4, 6:4; Querrey – Bogomolov 7:5, 7:6 (5); B. Becker – Goffin 6:4, 6:3; Raonic – Ebden 3:6, 6:3, 7:5; Smyczek – Istomin 6:3, 6:3; Van der Merwe – Muller 7:6 (5), 6:7 (3), 6:4; Isner – Bubka 7:6 (3), 4:6, 6:3; R. Ram – Zemlja 6:3, 6:1; J. Levine – Matosevic 6:2, 7:6 (8); Hewitt – V. Pospisil 6:1, 6:1.

Palermo – WTA

Pierwsza runda: Mayr-Achleitner – Burnett 6:3, 6:4; Cabeza Candela – Grymalska 6:2, 3:6, 6:1; Cohen – Dushevina 6:4, 4:6, 7:5; Tatishvili – Evtimova 6:2, 6:2; Errani – Gallovits-Hall 6;1, 6:1; Camerin – Medna Garrigues 6:1, 6:3; Zahlavova Strycova – Soler-Espinosa; Robson – Ivakhnenko 6:0, 6:1; Suarez Navarro – S. Jones 6:4, 6:1; Vinci – Knapp 6:2, 6:2; Goerges – Amanmuradova 6:4, 7:6 (8); Marosi – Savinykh 6:4, 6:3.

Stanford – WTA

Pierwsza runda: Gibbs – Lertcheewakarn 6:4, 6:4; Erakovic – Juricova 6:2, 6:2; E. Sema – Glatch 6:2, 6:3; U. Radwańska – Daniilidou 3:6, 6:3, 6:4; Sas. Zheng – Morita 4:2 i krecz Japonki; Burdette – Keothavong 2:6, 7:5, 6:4; Cirstea – V. King 7:5, 6:4.

Timisoara – CH

Pierwsza runda: Crivoi – Michon 6:4, 6:4; Samper-Montana – Capkovic 6:3, 6:2; Konecny – Marsalek 7:5, 6:3; Ghem – Daescu 6:4, 3:6, 6:3; Burquier – Giorgini 6:1, 6:1; Mektic – G. Elias 6:2, 6:4; Hanescu – Tosic 6:0, 6:1; Bagnis – Michalicka 7:6 (6), 6:4; Rufin – Pashanski 6:3, 6:2; Copil – Lojda 6:7 (4), 6:4, 6:4; Clezar – Zivkovic 7:6 (3), 1:6, 6:4; Marcan – Mirtea 6:2, 6:2.

San Benedetto – CH

Pierwsza runda: Naso – Decoud 6:1, 6:1; Cecchinato – Burzi 6:2, 6:2; Gutierrez-Ferrol – J. Minar 7:6 (3), 6:0; Gombos – Galvani 6:2, 6:2; Greul – Diez 6:3, 6:0; Podlipnik – Herbert 6:4, 2:0 i krecz Francuza; Di Mauro – Napolitano 6:2, 6:4; Inzerillo – Krawietz 7:5, 6:4; Brugues – Propoggia 7:6 (7), 6:1; Lammer – Donati 6:3, 6:3; Sergeyev – Marrai 6:0, 6:1; Ignatik – C. Rodriguez 6:3, 7:5.

Scheveningen – CH

Pierwsza runda: Cervantes – Devilder 5:7, 7:5, 6:3; Alund – Monteiro 6:2, 2:6, 7:6 (5); K. De Schepper – Sidorenko 6:3, 6:7 (4), 6:1; De Bakker – A. Balazs 4:6, 6:2, 6:3; Junqueira – Albot 6:2, 6:4; Schukin – Junaid;6:2, 7:6 (3); Middelkoop – Gensse 6:0, 7:5; Mertens – Meffert 6:2, 6:2; S. Robert – Max. Gonzalez 7:6 (5), 6:3; Janowicz – Huta Galung 4:6, 6:3, 6:3; Mertl – Millot 6:3, 6:3; Westerhof – Rochette 6:3, 6:4.

Bogota – CH

Pierwsza runda: Al. Gonzalez – Velotti 5:7, 7:6 (2), 6:4; Grassi – Hocevar 3:6, 6:3, 6:4; Salamanca – Diaz-Figueroa 6:1, 6:4; Falla – Crepaldi 6:2, 6:2; L. Kirche – Barrientos 6:4, 7:6 (2); Demoliner – Struvay 7:6 (6), 6:4; Vanni – Quiroz 6:1, 6:2; F. Lopez – Andreozzi; Campozano – Saavedra 6:1, 6:1; Estrella – Schwartzman 6:2, 7:6 (3); Arguello – G. Rivera 6:2, 6:1.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności