Polski Tenis

WYNIKI

BAD HOMBURG WTA 250: Kvitova - Piter 4:6, 6:1, 6:4; Pegula - Hesse 6:1, 6:2; Cornet - Rus 6:3, 2:6, 6:1; Blinkova - Tauson 7:6 (4), 4:6, 6:2; Sorribes Tormo - Trevisan 6:4, 3:6, 6:2; Siegemund - Bhatia 2:6, 7:6 (2), 6:1; Ann Li - Zaja 6:0, 6:4; Dzalamidze/Kania-Choduń - Peterson/Sorribes Tormo 6:3, 6:3; MAJORKA ATP 250: Moutet - L. Harris 6:4, 6:2; Ruud - G. Simon 6:4, 7:6 (4); Travaglia - Pella 7:5, 7:6 (4); L. Klein - Lajovic 6:4, 7:6 (2); Sandgren - Munar 7:6 (3), 7:5; Khachanov - Pouille 7:6 (7), 3:6, 6:4.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści grają w Anglii, Chinach, Austrii, USA, Włoszech, Kazachstanie, Azerbejdżanie, Finlandii, Niemczech.

IO Londyn

SINGIEL

Pierwsza runda kobiet: Clijsters – Vinci 6:1, 6:4; Cornet – Paszek 7:6 (4), 6:4; Peng – Hsieh 6:3, 6:7 (3), 7:5; Ivanovic – McHale 6:4, 7:5; Zvonareva – Arvidsson 7:6 (3), 6:4; U. Radwańska – Barthel 6:4, 6:3; Pironkova – Cibulkova 7:6 (4), 6:2; Suarez Navarro – Stosur 6:3, 5:7, 10:8; Pennetta – Cirstea 6:2, 4:6, 6:2; S. Williams – Jankovic 6:3, 6:1; Hantuchova – Na Li 6:2, 3:6, 6:3; Wickmayer – Medina Garrigues 6:2, 4:6, 7:5; Schiavone – Zakopalova 6:3, 3:6, 6:4; Baltacha – Szavay 6:3, 6:3; Kvitova – K. Bondarenko 6:4, 5:7, 6:4; Wożniacka – Keothavong 4:6, 6:3, 6:2.

Pierwsza runda mężczyn: Petzschner – Lacko 7:6 (5), 6:1; Giraldo – R. Harrison 7:5, 6:3; Darcis – Berdych 6:4, 6:4; Tipsarevic – Nalbandian 6:3, 6:4; Isner – O. Rochus 7:6 (1), 6:4; Jaziri – Lu 7:6 (10), 4:6, 6:3; Almagro – Troicki 6:4, 7:6 (3); J. Benneteau – Jużny 7:5, 6:3; Istomin – Verdasco 6:4, 7:6 (9); Dimitrov – Kubot 6:3, 7:6 (4); Seppi – D. Young 6:4, 6:4; Federer – Falla 6:3, 5:7, 6:3; Simon – Kukushkin 6:4, 6:2; Bogomolov – Berlocq 7:5, 7:6 (5); Muller – Ungur 6:3, 6:3; Del Potro – Dodig 6:4, 6:1.

DEBEL

Pierwsza runda kobiet: Kirilenko/Petrova – Jans-Ignacik/Rosolska 6:7 (5), 6:3, 6:2; Shvedova/Voskoboeva – Dubois/Wozniak 6:2, 6:0; Gajdosova/Rodionova – Gajdosova/An. Rodionova 6:1, 6:4; S. Peng/J. Zheng – Cornet/Mladenovic 6:1, 6:7 (2), 6:3; Errani/Vinci – Cetkovska/Safarova 6:2, 6:3; Kerber/Lisicki – Robson/Watson 1:6, 6:4, 6:3; Chuang/Hsieh – Chakarvarthi/Mirza 6:1, 3:6, 6:1; Llagostera Vives/Martinez Sanchez – Dellacqua/Stosur 6:1, 6:1.

Pierwsza runda mężczyn: Ferrer/F. Lopez – Fyrstenberg/Matkowski 7:6 (7), 6:7 (6), 8:6; J. Melzer/Peya – A. Murray/J. Murray 5:7, 7:6 (6), 7:5; Llodra/Tsonga – Nalbandian/Schwank 6;3, 7:5; B. Bryan/M. Bryan – Bellucci/Sa 7:6 (5), 6:7 (5), 6:3; Erlich/A. Ram – M. Granollers/M. Lopez 7:6 (5), 7:6 (3); J. Benneteau/Gasquet – Fleming/Hutchins 7:5, 6:3; Melo/Soares – Isner/Roddick 6:2, 6:4.

Kitzbuhel – ATP

Finał: Haase – Kohlschreiber 6:7 (2), 6:3, 6:2.

Los Angeles – ATP

Półfinały: Berankis – Matosevic 7:5, 6:1; Querrey – R. Ram 6:3, 7:6 (4).

Baku – WTA

Finał: Jovanovski – Cohen 6:3, 6:1.

Wuhan – CH

Półfinały: Al. Bedene – Feeney 6:1, 6:4; Ouanna – Ti Chen 7:6 (1), 3:6, 6:1.

Astana – CH

Ćwierćfinały: K. Beck – Bhambri 6:2, 7:6 (3); B. Klein – Marchenko 4:6, 6:3, 7:5; Donskoy – Nedovyesov 6:7 (6), 6:4, 6:4.

Oberstaufen – CH

Półfinały: Meffert – Rufin 7:6 (5), 6:3; Langer – An. Kuznetsov 6:1, 6:4.

Orbetello – CH

Półfinały: Lajovic – Mat. Viola 6:3, 4:6, 6:3; Bautista – Di Mauro 6:3, 6:4.

Tampere – CH

Półfinały: Prodon – G. Elias 6:2, 6:2; J. Sousa – Laaksonen 7:6 (5), 6:1.

Lexington – CH

Półfinały: Chvojka – Bogdanovic walkower; Kudla – Ch. Harrison 6:3, 7:5.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności