Polski Tenis

WYNIKI

BAD HOMBURG WTA 250: Kvitova - Piter 4:6, 6:1, 6:4; Pegula - Hesse 6:1, 6:2; Cornet - Rus 6:3, 2:6, 6:1; Blinkova - Tauson 7:6 (4), 4:6, 6:2; Sorribes Tormo - Trevisan 6:4, 3:6, 6:2; Siegemund - Bhatia 2:6, 7:6 (2), 6:1; Ann Li - Zaja 6:0, 6:4; Dzalamidze/Kania-Choduń - Peterson/Sorribes Tormo 6:3, 6:3; MAJORKA ATP 250: Moutet - L. Harris 6:4, 6:2; Ruud - G. Simon 6:4, 7:6 (4); Travaglia - Pella 7:5, 7:6 (4); L. Klein - Lajovic 6:4, 7:6 (2); Sandgren - Munar 7:6 (3), 7:5; Khachanov - Pouille 7:6 (7), 3:6, 6:4.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści grają w Anglii, Chinach, Kanadzie, USA i Ekwadorze.

IO Londyn

SINGIEL

Druga runda kobiet: V. Williams – Wożniak 6:1, 6:3; Lisicki – Shvedova 4:6, 6:3, 7:5; Kerber – Babos 6:1, 6:1; Goerges – Lepchenko 6:3, 7:5; Petrova – Tatishvili 6:3, 6:7 (5), 6:2; Azarenka – Martinez Sanchez 6:1, 6:2; Kirilenko – Watson 6:3, 6:2; Sharapova – Robson 7:6 (5), 6:3.

Druga runda mężczyzn: Baghdatis – Gasquet 6:4, 6:4; A. Murray – J. Nieminen 6:2, 6:4; Tsonga – Raonic 6:3, 3:6, 25:23; N. Djokovic – Roddick 6:2, 6:1; Nishikori – N. Davydenko 4:6, 6:4, 6:1; Hewitt – Cilic 6:4, 7:5; F. Lopez – Monaco 6:4, 6:4; Ferrer – Kavcic 6:2, 6:2.

DEBEL

Pierwsza runda kobiet: Pennetta/Schiavone – Medina Garrigues/Parra Santonja 7:6 (4), 6:4.

Druga runda kobiet: Errani/Vinci – Klepac/Srebotnik 7:5, 4:6, 6:4; Makarova/Vesnina – Goerges/Gronefeld 6:2, 6:1; S. Williams/V. Williams – Kerber/Lisicki 6:2, 7:5; Huber/Raymond – Radwańska/U. Radwańska 6:4, 7:6 (3); Hlavackova/Hradecka – Li/Zheng 6:3, 6:1; Pennetta/Schiavone – Chuang/Hsieh 7:6 (3), 5:5 i ciemność.

Pierwsza runda mężczyzn: Berdych/Stepanek – Bracciali/Seppi 4:6, 7:6 (5), 6:4.

Druga runda mężczyzn: Berdych/Stepanek – Melo/Soares 6:1, 4:6, 18:18 i ciemność; Tipsarevic/Zimonjic – Nestor/V. Pospisil 6:4, 6:7 (5), 11:9; J. Benneteau/Gasquet – Bhupathi/Bopanna 6:3, 6:4; B. Bryan/M. Bryan – N. Davydenko/Jużny 7:6 (8), 7:6 (1).

Waszyngton – ATP

Pierwsza runda: Dolgopolov – Cipolla 6:1, 6:3; Malisse – Mathieu 4:6, 6:2, 6:1; Ramirez Hidalgo – Ebden 6:3, 6:2; Chiudinelli – H. Zeballos 7:5, 7:5; Haas – Russell 6:4, 6:2; B. Becker – S. Johnson 6:4, 6:3; Matosevic – J. Levine 3:6, 7:6 (5), 6:3; Kamke – Paire 6:3, 7:5; Fish – Phau 4:6, 6:1, 6:2; K. Anderson – Zopp 6:3, 6:2; Querrey – Andreev 7:6 (2), 6:7 (2), 7:6 (3); Berankis – Mahut 6:4, 7:5.

Waszyngton – WTA

Pierwsza runda: Pavlyuchenkova – Jovanovski 6:4, 6:3; V. King – Elie 6:3, 6:4.

Druga runda: Stephens – Larcher De Brito 6:2, 0:6, 6:1; Chang – J. Larsson 7:5, 6:4.

Pekin – CH

Pierwsza runda: Golubev – Gong 4:6, 6:3, 6:3; Feeney – Ouyang 6:2, 2:6, 6:3; Rungkat – N. Moser 7:6 (7), 6:4; Millot – Lim 6:3, 6:2; Ouanna – Groth 6:4, 4:6, 6:4; Ze Zhang – Ma 6:4, 6:4; Di Wu – Herbert 7:6 (2), 6:2; Al. Bedene – Bohli 4:6, 7:6 (5), 6:1. Przełożono mecze: Moriya – Kibi; Yang – Safwat; Zemlja – Zhe Li; K. Beck – Ti Chen; Chang – Bai; Bhambri – Heliovaara; Sugita – Matsui; Dustov – Rochette.

Vancouver – CH

Pierwsza runda: Diez – J. Baker 6:4, 6:4; Authom – Alex Kuznetsov 5:7, 6:2, 6:4; Bemelmans – Borvanov 6:0, 6:1; Dancevic – Buchanan 6:1, 6:2; Kudla – Polansky 1:6, 6:4, 7:6 (3); Duckworth – Van der Merwe 7:6 (2), 6:3; Sakharov – Bester 7:6 (4), 5:7, 6:4; Hernych – JP Smith 6:3, 7:5; Duclos – R. Ram 6:2, 7:6 (5); Sela – Weintraub 6:4, 3:6, 6:2; Wang – Peliwo 7:6 (4), 6:0.

Manta – CH

Pierwsza runda: Salamanca – Barrezueta 4:0 i krecz Ekwadorczyka; Velotti – Romboli 4:6, 7:5, 6:2; G. Jones – Molteni 6:3, 6:4; M. Estevez – Endara 6:4, 6:2; Andreozzi – Diaz-Figureoa 6:4, 7:6 (6); Pella – Olivo 2:6, 6:2, 7:5; Garza – Hocevar 6:1, 6:4; Campozano – Schwartzman 6:3, 6:2; Ouellette – Sant’anna 6:3, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności