Polski Tenis

WYNIKI

BAD HOMBURG WTA 250: Kvitova - Piter 4:6, 6:1, 6:4; Pegula - Hesse 6:1, 6:2; Cornet - Rus 6:3, 2:6, 6:1; Blinkova - Tauson 7:6 (4), 4:6, 6:2; Sorribes Tormo - Trevisan 6:4, 3:6, 6:2; Siegemund - Bhatia 2:6, 7:6 (2), 6:1; Ann Li - Zaja 6:0, 6:4; Dzalamidze/Kania-Choduń - Peterson/Sorribes Tormo 6:3, 6:3; MAJORKA ATP 250: Moutet - L. Harris 6:4, 6:2; Ruud - G. Simon 6:4, 7:6 (4); Travaglia - Pella 7:5, 7:6 (4); L. Klein - Lajovic 6:4, 7:6 (2); Sandgren - Munar 7:6 (3), 7:5; Khachanov - Pouille 7:6 (7), 3:6, 6:4.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści grają w Rosji, Francji, Chinach, Korei Południowej, Słowacji, Turcji i Brazylii.

Sankt Petersburg – ATP

Pierwsza runda: Bautista – Lu 6:4, 6:2; Gimeno-Traver – Serra 7:6 (5), 6:2; Zemlja – Lacko 6:3, 6:2; Jużny – V. Pospisil 7:6 (4), 6:1.

Metz – ATP

Pierwsza runda: Karlovic – K. De Schepper 7:6 (5), 7:6 (3); Roger-Vasselin 6:3, 3:6, 7:5; N. Davydenko – M. Zverev 2:6, 6:3, 6:3; Millot – Sijsling 6:4, 6:4; Paire – Malisse 6:1, 6:4; Monfils – O. Rochus 6:3, 6:2.

Guangzhou – WTA

Pierwsza runda: Cornet – Al. Panova 6:3, 1:1 i krecz Rosjanki; U. Radwańska – Czink 7:6 (1), 6:2; Hsieh – Bratchikova 7:5, 6:3; Cirstea – Hu 6:2, 7:5; Chang – Bartoli 4:3 i krecz Francuzki; M. Johansson – Niculescu 7:5, 6:2; S. Peng – Morita 7:6 (3), 6:0; Luangnam – Gajdosova 6:7 (5), 6:4, 6:2; Jie Zheng – Chan 5:3 i krecz Yung-Jan; Sas. Zheng – Cohen 7:6 (1), 7:5; Govortsova – Diyas 7:5, 6:2; Duan – Kumkhum 6:2, 6:1.

Seul – WTA

Pierwsza runda: Soler-Espinosa – Goerges 1:6, 7:6 (5), 6:2; Zakopalova – Muguruza 6:4, 4:6, 7:6 (1); Makarova – Hercog 6:4, 6:1; Kanepi – Han 6:1, 6:0; Voskoboeva – Hui 6:1, 6:2; Hampton – Oprandi 5:7, 6:3, 6:2; Bertens – V. King 6:3, 6:1; Wożniacka – Rus 6:1, 6:2; C. Garcia – Cadantu 6:2, 6:3; Lepchenko – Giorgi 6:2, 7:6 (1); Rybarikova – Date-Krumm 6:4, 6:3; Medina Garrigues – Karatantcheva 6:4, 6:4.

Izmir – CH

Pierwsza runda: Goodall – Yurtacan 6:1, 6:2; K. Beck – Altuna 6:4, 6:4; McGee – Albot 6:2, 6:4; Middelkoop – Vanni 6:4, 6:2; Russell – Basic 6:2, 7:6 (5); Ignatik – Bubka 3:6, 6:0, 6:4; Copil – Kunitsyn 6:1, 3:0 i krecz Rosjanina; Chvojka – Roelofse 7:6 (9), 6:3; Ilhan – Brkic 6:2, 6:3; Tursunov – Borvanov 6:4, 6:3.

Trnava – CH

Pierwsza runda: J. Marti – Westerhof 6:0, 1:0 i krecz Holendra; P. Sousa – Sikora 7:5, 6:1; Lojda – Reissig 6:0, 6:2; S. Robert – Veic 6:2, 1:6, 7:5; Ungur – Mektic 6:4, 2:6, 6:4; J. Sousa – Oswald 1:6, 6:2, 6:1; An. Kuznetsov – Diez 6:4, 6:3; Dzumhur – Capdeville 6:2 i krecz Chilijczyka; Reister – M. Fischer 5:1 i krecz Austriaka; A. Haider-Maurer – Duckworth 7:6 (4), 6:1; Navarro – Vagnozzi 6:3, 6:2; Mat. Viola – Linzer 6:3, 6:1; Trusendi – Gombos 6:7 (5), 6:4, 7:5.

Campinas – CH

Pierwsza runda: Velotti – Francisquiny 6:0, 6:3; Alund – T. Monteiro 6:4, 6:1; Pella – M. Estevez 6:3, 6:0; Bogomolov – Bogo 6:1, 6:3; Demoliner – De Paula 7:5, 6:4; Collarini – P. Galdon 7:5, 3:6, 7:6 (2); T. Alves – Schwartzman 7:6 (2), 7:5; J. Souza – Bester 6:2, 6:7 (6), 7:6 (1); Campozano – Siggia 6:3, 6:4; R. Dutra Silva – Molteni 1:6, 6:3, 6:3.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności