Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Kerber - Linette 6:2, 4:6, 6:4; Pliskova - Zanevska 6:4, 7:6 (6); Juvan - Mertens 7:6 (3), 6:4; Dodin - Golubic 6:3, 6:0; RABAT WTA 250: Bondar - Tomljanovic 5:1 i krecz Australijki; C. Liu - Sharma 6:4, 6:1; Trevisan - Rus 7:6 (4), 6:3; Bronzetti - Parrizas Diaz 6:1, 3:6, 7:6 (5); GENEWA ATP 250: Gasquet - Majchrzak 6:2, 6:4; Opelka - Griekspoor 6:4, 3:6, 6:3; Ruud - Kokkinakis 6:4, 7:6 (3); LYON ATP 250: Molcan - Coria 6:3, 6:2; Rune - Guinard 3:6, 6:3, 6:4; De Minaur - Watanuki 6:4 i krecz Japończyka; Guinard - Mmoh 4:6, 6:4, 7:5.

Tenis – wyniki

Tenisiści grają w Chinach, Japonii, Austrii, Uzbekistanie, Francji, Argentynie i USA.

Szanghaj – ATP

Pierwsza runda: Fl. Mayer – Tomic 6:4, 6:0; Wawrinka – Ramos 7:6 (1), 7:6 (5); Istomin – Berlocq 4:6, 6:2, 6:1; Nishikori – Di Wu 6:2, 6:4; F. Lopez – Falla 6:3, 1:6, 6:3; Troicki – Jużny 6:3, 2:6, 6:4; Simon – J. Melzer 6:4, 6:2; Raonic – Matosevic 7:6 (4), 6:3; Baghdatis – Fognini 6:2, 6:2; Lu – Ze Zhang 6:0, 6:2; Stepanek – L. Hewitt 7:5, 6:1.

Druga runda: Isner – K. Anderson 7:6 (3), 6:7 (8), 7:6 (7); Cilic – Klizan 7:5, 6:1; Verdasco – Monaco 6:4, 6:2.

Osaka – WTA

Pierwsza runda: Razzano – Luangnam 6:3, 6:3; Jie Zheng – Martinez Sanchez 4:6, 7:5, 6:4; Scheepers – Glatch 6:4, 6:1; Robson – Daniilidou 6:4, 6:2; Medina Garrigues – Giorgi 3:6, 6:2, 6:2; Zhou – Nara 7:5, 6:4; Tanasugarn – Shvedova 6:3, 6:2; Lucic – Kumkhum 4:6, 6:3, 6:4; Puchkova – Schiavone 6:4, 2:1 i krecz Włoszki.

Linz – WTA

Pierwsza runda: Suarez Navarro – Rybarikova 6:3, 6:4; Oprandi – Cadantu 6:2, 6:1; Flipkens – Cornet 6:4, 6:3; Burdette – Pervak 6:3, 6:4; Begu – Castano 6:0, 6:4; Mattek-Sands – Paszek 6:2, 6:4; Halep – Tsurenko 3:0 i krecz Ukrainki; Goerges – Hantuchova 6:4, 7:6 (5); Petkovic – Zahlavova Strycova 7:6 (3), 6:2; Martic – Cirstea 6:4, 6:3.

Taszkient – CH

Pierwsza runda: Dodig – I. Minar 6:2, 6:4; Lacko – Sergeyev 6:2, 6:3; Cipolla – Shipilov 6:1, 4:6, 6:0; K. Beck – Bhambri 6:1, 6:3; Menendez – Molchanov 6:4, 6:1; Tursunov – Munoz de la Nava 6:3, 4:2 i krecz Hiszpana; Kunitsyn – Vardhan 6:3, 6:4; Sela – Kravchuk 7:5, 6:0; Dustov – V. Pospisil 6:2, 3:6, 6:3; Nedovyesov – S. Singh 6:0, 6:4; Weintraub – B. Klein 6:4, 4:6, 7:5.

Rennes – CH

Pierwsza runda: M. Fischer – Al. Bedene 6:7 (5), 6:3, 6:4; Desein – Oswald 6:2, 7:6 (6); Bachinger – Obry 6:1, 6:2; Marchenko – A. Haider-Maurer 6:4, 6:4; Teixeira – Millot 7:6 (5), 6:4; Authom – Grigelis 6:4, 6:3; Thiem – F. Martin 6:3, 6:4; Serra – Torebko 6:3, 6:4; Gicquel – Przysiężny 7:6 (4), 4:6, 6:3.

San Juan – CH

Pierwsza runda: G. Elias – J. Sousa 6:4, 4:6, 6:1; Navarro – J-P. Smith 7:6 (3), 7:6 (4); Alund – Junqueira 7:5, 7:5; Rufin – Bagnis 0:6, 6:4, 6:4; Pella – Schoorel 7:6 (5), 6:4; R. Dutra Silva – Capdeville 6:2, 6:0; Andreozzi – Hocevar 6:4, 6:4; Trungelliti – Schwank 7:5, 4:6, 7:5; De Bakker – H. Zeballos 7:5, 6:2; Migani – Alvo 6:1, 6:2; Collarini – Massu 6:1, 6:0.

Tiburon – CH

Pierwsza runda: Dadamo – Odesnik 6:4, 6:3; Guccione – Nguyen 6:1, 6:4; Kudla – Nielsen 6:2, 7:6 (5); Reynolds – Ch. Harrison 7:5, 6:0; Sock – Sandgren 6:0, 6:4; R. Williams – Yani 6:3, 6:4; S. Johnson – Bubka 7:6 (4), 6:4; M. Zverev – McClune 3:6, 6:2, 6:1; D. Kosakowski – Borvanov 6:0, 3:6, 6:1; B. Becker – Meister 7:6 (4), 2:6, 6:1; Blake – Al. Kuznetsov 6:4, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności