Polski Tenis

WYNIKI

HALLE ATP 500: Humbert - Rublev 6:3, 7:6 (4); Krawietz/Tecau - Auger-Aliassime/Hurkacz 7:6 (4), 6:4; LONDYN ATP 500: M. Berrettini - Norrie 6:4, 6:7 (5), 6:3; Herbert/Mahut - Opelka/Peers 6:4, 7:5; BERLIN WTA 500: Samsonova - Bencic 1:6, 6:1, 6:3; Azarenka/Sabalenka - Melichar/Schuurs 4:6, 7:5, 10:4; BIRMINGHAM WTA 250: Jabeur - Kasatkina 7:5, 6:4; Bouzkova/Hradecka - Jabeur/Perez 6:4, 2:6, 10:8; MAJORKA ATP 250: Thompson - Andujar 2:6, 7:6 (4), 6:2; Mannarino - Struff 7:6 (3), 6:3; BAD HOMBURG WTA 250: Tig - Barthel 7:6 (4), 6:3; Siniakovva - Gracheva 6:3, 6:2; Anisimova - Kovinic 6:2, 6:1; Korpatsch - Peterson 7:5, 2:6, 7:6 (5); Doi - Danilina 6:2, 6:2; Podoroska - Guth 6:0, 6:3; Petkovic - Cirstea 6:3, 6:4.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści grają w Szwecji, Rosji, Austrii, Luksemburgu, Argentynie i Brazylii.

Sztokholm – ATP

Druga runda: Berankis – Fl. Mayer 4:6, 6:4, 6:2; Almagro – Copil 6:4, 7:6 (4); L. Hewitt – J. Nieminen 7:6 (2),2:6, 6:4; Jużny – Rosenholm 6:0, 6:2.

Wiedeń – ATP

Pierwsza runda: D. Young – Fognini 7:6 (8), 6:3; Thiem – Lacko 7:6 (3), 6:3; Gulbis – Devvarman 7:6 (6), 6:3.

Druga runda: Muller – J. Melzer 6:3, 3:6, 7:6 (4); Del Potro – Brands 6:7 (5), 7:6 (4), 7:6 (6).

Moskwa – ATP

Pierwsza runda: Janowicz – B. Becker 7:6 (6), 6:3; Karlovic – Bolelli 6:4, 7:6 (3); Cipolla – Gabashvili 6:4, 6:4; Roger-Vasselin – Donskoy 6:4, 4:6, 6:3.

Druga runda: T. Ito – Kravchuk 7:6 (7), 2:6, 6:3; Rosol – Istomin 4:6, 6:4, 6:3; Jaziri – Troicki 6:1, 3:6, 6:2.

Moskwa – WTA

Pierwsza runda: Solovieva – Svitolina 6:4, 6:4; Kirilenko – Vesnina 7:5, 6:1.

Druga runda: Zakopalova – Safarova 6:4, 6:4; Arvidsson – Bartoli 6:3, 6:0; Cibulkova – Pironkova 6:2, 6:3; Wożniacka – U. Radwańska 6:1, 6:3.

Luksemburg – WTA

Pierwsza runda: Hantuchova – Rus 3:6, 6:4, 6:1; Keothavong – Bertens 6:2, 6:2; Pervak – Dushevina 6:3, 7:6 (2); Petkovic – Muguruza 4:6, 6:2, 6:1.

Druga runda: Dominguez Lino – Rybarikova 6:2, 6:3; Hradecka – A. Beck 6:1, 6:1.

Villa Allende – CH

Pierwsza runda: Alund – Aranguren 6:2, 7:5; H. Zeballos – Massu 6:3, 6:1.

Druga runda: Rufin – Westerhof 6:0, 6:2; Andreozzi – Trungelliti 6:1, 6:3; Olivo – Navarro 6:3, 6:2; L. Mayer – Junqueira 4:6, 6:3, 6:3.

Rio de Janeiro – CH

Druga runda: J. Sousa – Clezar 6:0, 6:2; De Bakker – Alves 3:6, 6:3, 7;6 (5); Pashanski – Mektic 6:7 (1), 7:5, 6:3; Veic – J. Pereira 6:2, 6:0.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności