Polski Tenis

WYNIKI

BAD HOMBURG WTA 250: Kvitova - Piter 4:6, 6:1, 6:4; Pegula - Hesse 6:1, 6:2; Cornet - Rus 6:3, 2:6, 6:1; Blinkova - Tauson 7:6 (4), 4:6, 6:2; Sorribes Tormo - Trevisan 6:4, 3:6, 6:2; Siegemund - Bhatia 2:6, 7:6 (2), 6:1; Ann Li - Zaja 6:0, 6:4; Dzalamidze/Kania-Choduń - Peterson/Sorribes Tormo 6:3, 6:3; MAJORKA ATP 250: Moutet - L. Harris 6:4, 6:2; Ruud - G. Simon 6:4, 7:6 (4); Travaglia - Pella 7:5, 7:6 (4); L. Klein - Lajovic 6:4, 7:6 (2); Sandgren - Munar 7:6 (3), 7:5; Khachanov - Pouille 7:6 (7), 3:6, 6:4.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści grają we Włoszech, Słowacji, Anglii, Brazylii, Indiach, Francji, Białorusi, USA i Ekwadorze.

Londyn – ATP

Faza grupowa – singiel: N. Djokovic – Berdych 6:2, 7:6 (6); A. Murray – Tsonga 6:2, 7:6 (3).

Faza grupowa – debel: Bhupathi/Bopanna – Mirnyi/Nestor 7:6 (5), 6:7 (5) 10:5; Lindstedt/Tecau – Marray/Nielsen 6:3, 7:5.

Pune – CH

Ćwierćfinały: Petkovic – Bratchikova 6:2, 6:0; Svitolina – Kumkhum 6:7 (3), 4:1 i krecz Tajki; Date-Krumm – Doi 6:1, 6:4; Tanasugarn – Vekic 6:2, 6:4.

Bratysława – CH

Ćwierćfinały: Rosol – Klec 6:3, 6:4; Dodig – Karlovic 7:5, 7:6 (3); Phau – Copil 7:5, 1:6, 6:3; Lacko – O. Rochus 2:6, 6:3, 6:2.

Ortisei – CH

Ćwierćfinały: B. Becker – Bemelmans 6:3, 2:6, 6:3; Mat. Viola – K. Beck 6:4, 7:6 (4); Roger-Vasselin – Bolelli 6:4, 7:6 (6); Seppi – Herbert 7:6 (4), 6:1.

Loughborough – CH

Ćwierćfinały: Donskoy – Laaksonen 6:1, 6:2; Kamke – Authom 7:6 (5), 6:2; Mannarino – Sela 6:3, 5:7, 6:2; Struff – J. Baker 6:4, 6:1.

Sao Leopoldo – CH

Ćwierćfinały: H. Zeballos – De Paula 6:1, 6:2; Capdeville – T. Brkic 6:2, 6:3; Kavcic – G. Elias 6:4, 6:2; Schwartzman – R. Dutra Silva 6:2, 7:6 (2).

Guayaquil – CH

Półfinały: L. Mayer – Alund 6:2, 7:5; Lorenzi – Ramirez Hidalgo 7:6 (4), 6:7 (9), 7:6 (2).

Knoxville – CH

Ćwierćfinały: Russell – Kudla 4:6, 7:6 (5), 6:3; Reynolds – Alex Kuznetsov 6:4, 6:3; Groth – Sandgren 7:6 (2), 6:1; R. Williams 6:3, 6:4.

Equeurdreville – ITF

Ćwierćfinały: Van Uytvanck – Boeykens 6:0, 6:3; Cetkovska – Rampre 6:3, 6:1; Koehler – Beltrame 6:2, 6:4; Coin – Linette 7:6 (4), 6:3.

Mińsk – ITF

Półfinały: Sasnovich – Danilina 7:6 (5), 6:1; L. Kichenok – Kozlova 7:6 (9), 6:3.

Benicarlo – ITF

Ćwierćfinały: Knapp – Perrin 6:2, 6:2; Cabeza-Candela – Schaefer 2:6, 7:5, 6:4; Pfizenmaier – Hogenkamp 6:4, 6:1; Pous-Tio – Mekovec 7:6 (1), 6:3.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności