Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Dodin - Konjuh 6:2, 1:6, 7:5; Zanevska - S. Zhang 6:2, 6:3; Berberovic - Stephens 2:6, 6:4, 6:1; Watson - Hobgarski 6:4, 6:1; RABAT WTA 250: Rus - L. Sun 6:3, 6:0; Muguruza - Danilina 6:3, 6:2; Sharma - Zacarias 1:6, 7:5, 6:4; Trevisan - X. You 6:0, 6:4; Schmiedlova - Reyngold 6:1, 6:2; Galfi - Eikeri 6:2, 7:5; Kania-Choduń/Moore - Mladenovic/Burel 6:2, 6:4; GENEWA ATP 250: Ivashka - Giron 4:6, 6:3, 6:2; Delbonis - Berankis 6:4, 6:4; LYON ATP 250: Humbert - Barrere 6:3, 6:4; Otte - Pouille 6:3, 6:1; Molcan - Tsonga 6:4, 6:4; Kwon - Bedene 4:6, 7:6 (4), 6:0; Watanuki - P. Martinez 6:7 (2), 6:4, 6:2; ROLAND GARROS ELIMINACJE: L. Fruhvirtova - Kawa 6:0, 6:4; Noskova - Blinkova 6:3, 7:5; L. Zhu - Sanders 6:4, 6:4; Kuzmova - Loeb 7:6 (5), 6:4; A. Muller - C. Ilkel 6:0, 6:1; Kolar - Gaio 6:1, 7:6 (7); Vukic - Vilella Martinez 7:5, 6:4; Celikbelik - Bhambri 6:3, 7:5; Ofner - Clarke 6:4, 6:4; Borges - Fabbiano 6:3, 1:6, 6:2; Meligeni Rodrigues Alves - Klahn 6:3, 6:3.

Tenis – wyniki

Zawodnicy walczą w trzech turniejach ATP i trzech challengerach.

Zagrzeb – ATP

Pierwsza runda: Cipolla – Lacko 1:1 i krecz Słowaka; Haase – Veic 2:6, 6:3, 6:3; Baghdatis – Kamke 6:7 (6), 6:2, 6:4; Dodig – B. Becker 6:2, 7:6 (3).

Druga runda: Jużny – Sijsling 6:3, 6:2.

Montpellier – ATP

Pierwsza runda: Brugues – Kukushkin 6:7 (5), 6:3, 7:6 (3); Troicki – Pouille 6:4, 7:5; T. Ito – Roger-Vasselin 3:6, 7:6 (5), 7:5; J. Benneteau – Ungur 6:3, 4:2 i krecz Rumuna; Llodra – K. De Schepper 6:3, 6:3.

Druga runda: J. Nieminen – N. Davydenko 6:3, 7:6 (8); Darcis – Paire 6:4, 6:7 (11), 6:4.

Vina Del Mar – ATP

Pierwsza runda: Ramos – R. Dutra da Silva 6:4, 6:1; Gimeno-Traver – J. Sousa 6:4, 4:6, 6:1; Lorenzi – Naso 6:1, 6:4.

Druga runda: Rufin – Monaco 7:6 (3), 6:4; Berlocq – Giraldo 7:5, 4:6, 6:4; Nadal – Delbonis 6:3, 6:2.

West Lakes – CH

Pierwsza runda: Jeong – Mitchell 6:3, 6:4; Sugita – Eysseric 6:2, 6:3; Groth – Guccione 7:6 (4), 2:1 i krecz Chrisa.

Druga runda: Barton – Saville 6:2, 6:2; S. Robert – J-P. Smith 7:6 (4), 6:3.

Bergamo – CH

Pierwsza runda: I. Minar – Lojda 4:6, 6:3, 6:4; Dustov – Authom 7:6 (3), 6:7 (3), 6:3; Przysiężny – Gulbis 6:4, 7:6 (4).

Druga runda: Galovic – Cecchinato 7:6 (4), 6:2; Struff – Nedovyesov 7:6 (8), 6:4; Knittel – Chiudinelli 3:6, 6:3, 7:5; Vinciguerra – Teixeira 7:5, 7:6 (5).

Dallas – CH

Druga runda: J. Levine – Demoliner 6:2, 6:0; Molchanov – Reynolds 6:3, 7:5; Dancevic – Yani 6:4, 6:1; Russell – Herbert 6:2, 7:6 (3); R. Williams – R. Ram 7:5, 6:2; Al. Kuznetsov – M. Zverev 4:6, 6:2, 3:0 i krecz Niemca; Blake – Kudla 6:4, 6:4; Ginepri – Sweeting 6:7 (7), 6:3, 6:1.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności