Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Hurkacz - S. Mochizuki 4:6, 6:3, 3:6, 6:0, 6:3; Sonego - Humbert 6:4, 2:6, 6:4, 6:3; P. Martinez - Tirante 5:7, 6:4, 3:6, 6:4, 6:3; Nakashima - Moreno de Alboran 6:1, 6:7 (6), 6:3, 6:2; Rublev - Daniel 6:2, 6:7 (3), 6:3, 7:5; Zh. Zhang - Vukic 6:4, 4:6, 6:3, 7:5; De Jong - Draper 7:5, 6:4, 6:7 (3), 3:6, 6:3; Dimitrov - Kovacevic 6:4, 6:3, 6:4; Marterer - Thompson 6:3, 6:2, 6:0; Alcaraz - Wolf 6:1, 6:2, 6:1; Gasquet - Coric 7:6 (5), 7:6 (2), 6:4; Marozsan - Kukushkin 6:2, 6:2, 6:3; A. Muller - Nardi 6:4, 6:1, 6:3; Bergs - Tabilo 3:6, 7:6 (5), 6:2, 6:2; Korda - Mayot 6:2, 7:6 (4), 6:4; Bouzkova - V. Kudermetova 6:2, 6:4; Yastremska - Tomljanovic 3:6, 6:3, 6:3; Vekic - Tsurenko 6:5 i krecz Ukrainki; Y. Wang - Timofeeva 6:3, 6:3; Osaka - Bronzetti 6:1, 4:6, 7:5; Kostyuk - Pigossi 7:5, 6:7 (4), 6:4; Fett - Bouzas Maneiro 6:2, 3:6, 7:5; Ostapenko - Cristian 6:4, 7:5; Kenin - Siegemund 4:6, 6:2, 6:2; Siniakova - Galfi 7:5, 7:6 (3); Tauson - Maria 6:2, 6:3; Paquet - Shnaider 6:3, 6:1; Anisimova - Sramkova 7:6 (6), 6:4; Xiyu Wang - Z. Bai 7:5, 6:7 (4), 6:3; C. Garcia - Lys 4:6, 7:5, 6:2; Golubic - Krejcikova 7:6 (3), 6:4; Zidansek - Van Uytvanck 6:2, 2:6, 6:1.

Tenis – wyniki

Tenisiści rywalizują w Meksyku, ZEA, Malezji, Brazylii, USA, Francji, Australii i Ekwadorze.

Dubaj – ATP

Finał: N. Djokovic – Berdych 7:5, 6:3.

Acapulco – ATP

Finał: Nadal – Ferrer 6:0, 6:2.

Delray Beach – ATP

Półfinały: Gulbis – Haas 6:3, 4:6, 7:6 (2); Roger-Vasselin – Isner 6:4, 4:6, 6:4.

Finał: Gulbis – Roger-Vasselin 7:6 (3), 6:3.

Kuala Lumpur – WTA

Półfinały: Kar. Pliskova – Morita 6:0, 6:2; Mattek-Sands – Pavlyuchenkova 6:4, 6:1.

Finał: Kar. Pliskova – Mattek-Sands 1:6, 7:5, 6:3.

Florianopolis – WTA

Finał: Niculescu – Puchkova 6:2, 4:6, 6:4.

Acapulco – WTA

Finał: Errani – Suarez Navarro 6:0, 6:4.

Sydney – CH

Półfinały: Kyrgios – S. Robert 7:5, 6:3; M. Reid – Groth 6:4, 7:5.

Finał: Kyrgios – M. Reid 6:3, 6:2.

Cherbourg – CH

Półfinały: Huta Galung – S. Stakhovsky 7:6 (4), 6:1; Millot – K. De Schepper 6:3, 2:6, 6:3.

Finał: Huta Galung – Millot 6:1, 6:3.

Salinas – CH

Finał: Al. Gonzalez – Olivo 4:6, 6:3, 7:6 (7).

Kategoria: