Polski Tenis

WYNIKI

LYON WTA 250: Noskova - Muguruza 6:1, 6:4; Martic - Mladenovic 3:6, 6:3, 7:5; Osorio - Cornet 6:4, 4:6, 6:1; Potapova - Bassols Ribera 4:6, 6:1, 6:2; Zanevska - Galfi 6:1, 7:6 (3); Sherif - Konjuh 6:2, 3:2 i krecz Any; HUA HIN WTA 250: Zidansek - Sharma 6:2, 6:3; Lin Zhu - Xiyu Wang 4:6, 6:3, 6:0; Tsurenko - Bonaventure 6:3, 4:6, 6:4; Jang - Boulter 6:3, 4:6, 6:3; Xinyu Wang - Zugeer 6:2, 6:2; Bjorklund - Tararudee 6:2, 6:4; CALI WTA 125: Ormaechea - Falkowska 5:7, 6:0, 6:1; N. Brancaccio - Riera 7:5, 6:3; Pigossi - Ce 6:1, 6:1.

Tenis – wyniki

Tenisiści rywalizują w turniejach w Meksyku, ZEA, Malezji, Brazylii, USA, Francji i Ekwadorze.

Dubaj – ATP

Pierwsza runda: Bautista – Goffi 6:2, 7:5; Seppi – Mathieu 6:3, 7:5; Brands – Serra 7:6 (7), 6:4; Jużny – Kavcic 1:6, 6:1, 6:3; Rosol – Mat. Viola 6:3, 7:5; Federer – Jaziri 5:7, 6:0, 6:2; Devvarman – Kunitsyn 6:1, 6:4.

Acapulco – ATP

Pierwsza runda: Alund – Garza 7:6 (7), 7:5; Andujar – Lajovic 3:6, 7:5, 6:2; J. Sousa – J. Melzer 6:4, 6:3; L. Mayer – Reyes-Varela 6:0, 7:6 (6); Giraldo – Ramirez-Hidalgo 4:6, 6:4, 6:4.

Delray Beach – ATP

Pierwsza runda: Donskoy – Darcis 7:6 (5), 6:3; Malisse – Falla 6:3, 6:3; Dodig – Dolgopolov 6:3, 6:3; Querrey – Russell 6:2, 2:2 i krecz Michaela.

Kuala Lumpur – WTA

Pierwsza runda: S. Zhang – Chua Aslina; Dushevina – Pavlyuchenkova; Sirotkina – Duan – mecz odwołane z powodu deszczu.

Florianopolis – WTA

Pierwsza runda: Czink – Shvedova 2:6, 6:4, 6:2; Scheepers – A. Perez 2:6, 6:4, 6:0; Mrdeza – Peer 6:0, 6:3; Garcia Vidagany – Bratchikova 6:4, 6:2; Niculescu – Medina Garrigues 5:7, 6:7 (7), 6:1; C. Garcia – Irigoyen 6:1, 6:4; Mecze odwołane z powodu deszczu: Hsu – Haddad Maia; Barrois – Muguruza; Flipkens – Puchkova; V. Williams – Lucic-Baroni.

Acapulco – WTA

Pierwsza runda: Bertens – Fichman 6:2, 7:5; Cabeza Candela – Koehler 6:2, 6:0; Dominguez Lino – Pennetta 7:5, 6:3; Begu – Tomljanovic 6:2, 3:6, 7:5; Karatantcheva – Hermoso 6:0, 6:3.

Cherbourg – CH

Pierwsza runda: Mertl – Menendez 6:2, 3:6, 6:4; Gicquel – Guez 6:2, 6:3; Mahut – Teixeira 6:4, 7:6 (7); Mannarino – Ignatik 6:2, 6:4; Gojowczyk – Devilder 6:1, 6:1.

Salinas – CH

Pierwsza runda: Al. Gonzalez – De Paula 7:6 (4), 6:2; R. Dutra Da Silva – Dages 6:0, 6:0; Podlipnik – I. Minar 6:3, 3:6, 7:5; J. Souza – Clezar 6:1, 6:4; Bagnis – De Bakker 6:2, 0:6, 6:1.

Kategoria: