Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000 - eliminacje: Travaglia - Majchrzak 6:4, 3:6, 6:2; Caruso - Tomic 7:6 (2), 6:0; Koepfer - Londero 6:1, 6:3; Cecchinato - Laaksonen 6:1, 6:3; Delbonis - P. Martines 3:6, 6:3, 6:4.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści rywalizują w Meksyku, ZEA, Malezji, Brazylii, USA, Francji, Australii i Ekwadorze.

Dubaj – ATP

Druga runda: Brands – Jużny 6:4, 6:4; N. Daydenko – Hanescu 6:4, 7:6 (2); Berdych – Kamke 7:5, 6:1; Seppi – Rosol 6:4, 7:6 (4); Del Potro – Devvarman 6:4, 6:4; Tursunov – Llodra 7:6 (5), 2:6, 6:3; Federer – M. Granollers 6:3, 6:4; N. Djokovic – Bautista 6:1, 7:6 (4).

Acapulco – ATP

Druga runda: Giraldo – J. Sousa 7:6 (8), 7:5; Ferrer – Odesnik 6:2, 6:1; Fognini – Al. Bedene 2:6, 6:4, 7:6 (4); H. Zeballos – Gimeno-Traver 6:2, 6:3; L. Mayer – An.Kuznetsov 6:2, 6:2; Lorenzi – Andujar 6:4, 6:3; Nadal – Alund 6:0, 6:4; Almagro – Robredo 6:4, 7:6 (4).

Delray Beach – ATP

Druga runda: Munoz de la Nava – Malisse 2:2 i deszcz. Mecze: Dodig – Donskoy; Haas – Istomin; Gulbis – Querrey przełożone na czwartek.

Kuala Lumpur – WTA

Pierwsza runda: Daniilidou – Beygelzimer 2:6, 6:4, 6:3; Kumkhum – O. Rogowska 3:6, 6:1, 6:2; Diyas – Kr. Pliskova 6:7 (5), 6:1, 7:5; Amanmuradova – KC Chang 6:1, 6:3; Pavlyuchenkova – Dushevina 2:6, 6:3, 7:6 (6); Luangnam – S. Zheng 6:3, 6:7 (1), 6:2; Barty – Simmonds 6:4, 6:2; Morita – Buyukakcay 6:1, 6:1; S. Zhang – Chua Aslina 6:0, 6:1; Duan – Sirotkina 6:3, 4:6, 7:6 (12); Q. Wang – Wożniacka 2:6, 7:6 (1), 6:1; Hsieh – Nara 4:3 i deszcz.

Florianopolis – WTA

Druga runda: Babos – Scheepers 6:1, 6:2; Puchkova – C. Garcia 3:6, 6:3, 6:3; Mladenovic – Malek 6:2, 6:1; Czink – Haddad Maia 1:6, 6:2, 7:6 (3); Niculescu – Mrdeza 6:1, 6:1; Rybarikova – Garcia Vidagany 6:4, 3:6, 6:4; V. Williams – Muguruza 6:4, 2:6, 7:5.

Acapulco – WTA

Druga runda: Errani – Bouchard 7:6 (4), 6:2; Schiavone – Karatantcheva 6:3, 6:4; Soler-Espinosa – Begu 6:1, 2:1 i krecz; Bertens – Martinez Sanchez 6:1, 6:2; Suarez Navarro – Foretz Gacon 6:1, 6:2; Cornet – Cabeza Candela 6:4, 6:4; Dominguez Lino – Torro-Flor 6:4, 3:0 i krecz; Knapp – Oprandi 6:4, 7:6 (2).

Sydney – CH

Druga runda: Groth – Jeong 6:1, 6:2; A. Sitak – Mitchell 6:4, 6:3; Duckworth – S. Singh 6:2, 7:6 (6); Kyrgios – Klec 6:4, 6:3; M. Reid – Venus 7:6 (5), 6:3; S. Robert – Horton 6:3, 6:1; G. Jones – Polansky 6:3, 3:6, 6:4; Barton – Millman 6:3, 6:3.

Cherbourg – CH

Pierwsza runda: Fucsovics – Nedovyesov 7:6 (7), 4:2 i krecz Ukraińca; Huta Galung – Oswald 6:4, 2:0 i krecz Austriaka; K. De Schepper – Cervenak 5:7, 6:1, 6:4; Di Wu – Marie 6:0, 6:3.

Druga runda: Mertl – Mannarino 7:6 (2), 4:6, 6:2; S. Stakhovsky – Mahut 7:5, 3:0 i krecz Francuza; Gicquel – Gojowczyk 6:2, 3:6, 7:6 (2).

Salinas – CH

Druga runda: Naso – J. Andersen 6:4, 6:4; Podlipnik – Bagnis 7:5, 2:6, 6:4; Al. Gonzalez – R. Dutra D Silva 2:6, 6:0, 6:0; Kovalik – Aguilar 6:7 (4), 7:6 (7), 6:3; Travaglia – Ghem 6:0, 7:6 (5); Olivo – Fabbiano 6:7 (5), 6:3, 7:6 (2); J. Souza – Trungelliti 6:1, 6:4; Campozano – Lama 6:3, 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności