Polski Tenis

WYNIKI

PUCHAR DAVISA - Japonia - Polska 2:0: Nishioka - Michalski 6:3, 6:2; Daniel - Żuk 6:3, 6:4; HUA HIN WTA 250: Andreescu - Kostyuk 6:0, 7:6 (3); Tsurenko - T. Maria 6:1, 6:1; Lin Zhu - Zidansek 6:2, 6:2; Xinyu Wang - Watson 6:3, 6:7 (6), 6:4; LYON WTA 250: C. Garcia - Paolini 7:5, 7:5; Parks - Kovinic 7:5, 6:2; Zanevska - Potapova 3:6, 6:1, 6:2; CALI WTA 125: Ormaechea - Kalieva 7:5, 3:6, 6:3; Pigossi - Strakhova 6:3, 3:6, 6:3; Podoroska - Contreras Gomez 6:3, 6:3; Arango - Colmegna 6:1, 7:5; Falkowska/Kawa - Anshba/Kalieva 6:2, 7:6 (6).
Polska Liga Tenisa

Tenis – wyniki

Tenisiści rywalizują w Meksyku, ZEA, Malezji, Brazylii, USA, Francji, Australii i Ekwadorze.

Dubaj – ATP

Ćwierćfinały: Del Potro – Brands 6:4, 6:2; Berdych – Tursunov 6:3, 6:2; N. Djokovic – Seppi 6:0, 6:3; Federer – N. Davydenko 6:2, 6:2.

Acapulco – ATP

Ćwierćfinały: Ferrer – Lorenzi 6:3, 6:1; Fognini – Giraldo 6:4, 7:5; Almagro – H. Zeballos 6:3, 6;4; Nadal – L. Mayer 6:1, 7:5.

Delray Beach – ATP

Druga runda: Munoz de la Nava – Malisse 7:6 (3), 3:6, 6:3; Haas – Istomin 6:4, 6:1; Roger-Vasselin – Karlovic 6:4, 7:5; Berankis – J. Sock 3:6, 6:4, 6:1; Gulbis – Querrey 6:4, 4:6, 7:6 (4); Dodig – Donskoy 6:3, 7:5; K. Anderson – Lu 6:4, 3:6, 6:3; Isner – Soeda 7:6 (2), 6:2.

Kuala Lumpur – WTA

Pierwsza runda: Hsieh – Nara 6:7 (5), 6:3, 6:4.

Druga runda: Kar. Pliskova – Doi 6:4 7:6 (7); Mattek-Sands – Duan 6:1, 6:4; Morita – Luangnam 6:3, 6:1; Kumkhum – Daniilidou 6:2, 6:4; Barty – Diyas 7:6 (3), 6:4; Pavlyuchenkova – Amanmuradova 6:3, 6:3; Mayr-Achleitner – Q. Wang 6:3, 6:2; Hsieh – S. Zhang 6:2, 6:2.

Florianopolis – WTA

Ćwierćfinały: Mladenovic – Czink 6:4, 6:3; Niculescu – Babos 6:3, 6:2; Puchkova – Cepelova 6:1, 6:1; V. Williams – Rybarikova 6:4, 6:0.

Acapulco – WTA

Ćwierćfinały: Suarez Navarro – Schiavone 6:7 (5), 6:4, 6:2; Cornet – Dominguez Lino 3:6, 7:6 (10), 7:6 (2); Soler-Espinosa – Knapp 6:2, 6:2; Errani – Bertens 6:4, 6:4.

Sydney – CH

Ćwierćfinały: Kyrgios – G. Jones 6:4, 3:6, 6:3; S. Robert – Barton 6:3, 6:2.

Cherbourg – CH

Druga runda: Huta Galung – Ungur 5:7, 7:6 (4), 7:5; Fucsovics – Meffert 6:4, 6:7 (8), 7:5; Di Wu – Eysseric 6:4, 7:6 (3); K. De Schepper – Sidorenko 6:2, 6:3; Millot – Michon 6:1, 6:4.

Salinas – CH

Ćwierćfinały: Al. Gonzalez – Kovalik 4:6, 6:4, 7:5; Travaglia – Podlipnik 7:6 (3), 0:6, 7:6 (6); J. Souza – Campozano 7:5, 6:4; Olivo – Naso 5:7, 6:3, 7:6 (3).

Kategoria: