Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON: Jabeur - Kawa 6:4, 6:0; Riske-Amritraj - Chwalińska 3:6, 6:1, 6:0; Kerber - Linette 6:3, 6:3; C. Garcia - Raducanu 6:3, 6:3; Begu - Cocciaretto 6:4, 6:4; Niemeier - Kontaveit 6:4, 6:0; S. Zhang - Kostyuk 7:6 (6), 6:2; Tsurenko - Kalinina 3:6, 6:4, 6:3; Pegula - Vekic 6:3, 7:6 (2); Ostapenko - Wickmayer 6:2, 6:2; Minnen - Muguruza 6:4, 6:0; T. Maria - Cirstea 6:3, 1:6, 7:5; Parry - Hontama 6:3, 6:2; Bouzkova - A. Li 6:0, 6:3; Kar. Pliskova - Martincova 7:6 (1), 7:5; Dart - Masarova 6:1, 6:4; Goffin - Baez 6:1, 6:2, 6:4; S. Johnson - Peniston 6:3, 6:2, 6:4; Tiafoe - Marterer 6:2, 6:2, 7:6 (3); Otte - Ch. Harrison 3:1 i krecz Amerykanina; Kecmanovic - Tabilo 7:6 (4), 7:6 (3), 3:6, 6:3; Humbert - Ruud 3:6, 6:2, 7:5, 6:4; Djokovic - Kokkinakis 6:1, 6:4, 6:2; Bublik - Lajovic 7:6 (7), 6:2, 7:5; Norrie - Munar 6:4, 3:6, 5:7, 6:0, 6:2; Basilashvili - Halys 7:6 (7), 0:6, 7:5, 7:6 (5).
Fortuna
Polska Liga Tenisa

Tenis – wyniki

Tenisiści rywalizują w Meksyku, ZEA, Malezji, Brazylii, USA, Francji, Australii i Ekwadorze.

Dubaj – ATP

Ćwierćfinały: Del Potro – Brands 6:4, 6:2; Berdych – Tursunov 6:3, 6:2; N. Djokovic – Seppi 6:0, 6:3; Federer – N. Davydenko 6:2, 6:2.

Acapulco – ATP

Ćwierćfinały: Ferrer – Lorenzi 6:3, 6:1; Fognini – Giraldo 6:4, 7:5; Almagro – H. Zeballos 6:3, 6;4; Nadal – L. Mayer 6:1, 7:5.

Delray Beach – ATP

Druga runda: Munoz de la Nava – Malisse 7:6 (3), 3:6, 6:3; Haas – Istomin 6:4, 6:1; Roger-Vasselin – Karlovic 6:4, 7:5; Berankis – J. Sock 3:6, 6:4, 6:1; Gulbis – Querrey 6:4, 4:6, 7:6 (4); Dodig – Donskoy 6:3, 7:5; K. Anderson – Lu 6:4, 3:6, 6:3; Isner – Soeda 7:6 (2), 6:2.

Kuala Lumpur – WTA

Pierwsza runda: Hsieh – Nara 6:7 (5), 6:3, 6:4.

Druga runda: Kar. Pliskova – Doi 6:4 7:6 (7); Mattek-Sands – Duan 6:1, 6:4; Morita – Luangnam 6:3, 6:1; Kumkhum – Daniilidou 6:2, 6:4; Barty – Diyas 7:6 (3), 6:4; Pavlyuchenkova – Amanmuradova 6:3, 6:3; Mayr-Achleitner – Q. Wang 6:3, 6:2; Hsieh – S. Zhang 6:2, 6:2.

Florianopolis – WTA

Ćwierćfinały: Mladenovic – Czink 6:4, 6:3; Niculescu – Babos 6:3, 6:2; Puchkova – Cepelova 6:1, 6:1; V. Williams – Rybarikova 6:4, 6:0.

Acapulco – WTA

Ćwierćfinały: Suarez Navarro – Schiavone 6:7 (5), 6:4, 6:2; Cornet – Dominguez Lino 3:6, 7:6 (10), 7:6 (2); Soler-Espinosa – Knapp 6:2, 6:2; Errani – Bertens 6:4, 6:4.

Sydney – CH

Ćwierćfinały: Kyrgios – G. Jones 6:4, 3:6, 6:3; S. Robert – Barton 6:3, 6:2.

Cherbourg – CH

Druga runda: Huta Galung – Ungur 5:7, 7:6 (4), 7:5; Fucsovics – Meffert 6:4, 6:7 (8), 7:5; Di Wu – Eysseric 6:4, 7:6 (3); K. De Schepper – Sidorenko 6:2, 6:3; Millot – Michon 6:1, 6:4.

Salinas – CH

Ćwierćfinały: Al. Gonzalez – Kovalik 4:6, 6:4, 7:5; Travaglia – Podlipnik 7:6 (3), 0:6, 7:6 (6); J. Souza – Campozano 7:5, 6:4; Olivo – Naso 5:7, 6:3, 7:6 (3).

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności