Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Sabalenka - Linette 6:2, 6:1; Sorribes Tormo - Barty 6:4, 6:3; Alexandrova - Mertens 4:6, 6:4, 6:4; Giorgi - Brady 6:3, 6:2; Kar. Pliskova - Cornet 6:1, 6:3; Suarez Navarro - Jabeur 6:4, 6:1; Oskaa - S. Zheng 6:1, 6:4; Q. Wang - Cepede Royg 6:4, 6:3; Ferro - Sevastova 2:6, 6:4, 6:2; Kvitova - Paolini 6:4, 6:3; Podoroska - Putintseva 7:6 (4), 1:3 i krecz Kazaszki; Hurkacz - Saville 6:2, 6:4; L. Broady - F. Cerundolo 7:5, 6:7 (4), 6:2; Duckworth - L. Klein 5:7, 6:3, 7:6 (4); Khachanov - Nishioka 3:6, 6:1, 6:2; Galan - Safwat 7:5, 6:1; A. Zverev - Lu 6:1 6:3; Kukushkin - Coria 7:6 (4), 7:5; Mattek-Sands/Pegula - Linette/Rosolska 6:1, 6:3; GDYNIA WTA 250: Zanevska - Kucova 6:4, 7:6 (4); Danilina/Marozava - Bondarenko/Piter 6:3, 6:2; GSTAAD ATP 250: Ruud - Gaston 6:3, 6:2; Huesler/Stricker - Walków/Zieliński 6:1, 7:6 (7); LOS CABOS ATP 250: Norrie - Nakashima 6:2, 6:2.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści rywalizują w Kalifornii oraz challengerach w Japonii i Chile.

Indian Wells – WTA

Druga runda: Kvitova – Govortsova 6:4, 3:6, 6:3; Vinci – Pervak 6:3, 6:4; J. Larsson – Pavlyuchenkova 7:5, 6:1; Tsurenko – Shvedova 6:1, 3:6, 6:1; Kirilenko – Mchale 4:6, 6:4, 6:1; Errani – Dominguez Lino 6:2, 3:6, 6:3; Cirstea – Medina Garrigues 4:6, 6:3, 6:1; S. Kuznetsova – Jankovic 0:6, 6:2, 7:5; Cibulkova – Halep 7:5, 7:6 (3); Suarez Navarro – Soler-Espinosa 6:1, 6:1; Sharapova – Schiavone 6:2, 6:1; Bartoli – Scheepers 6:3, 6:3; Arruabarrena-Vecino – Lepchenko 6:1, 6:4; Bourdette – Paszek 7:6 (0), 6:1; Zakopalova – Peer 6:7 (2), 6:2, 6:3; A. Radwańska – M. Sanchez 6:2, 6:1.

Indian Wells – ATP

Pierwsza runda: Andujar – S. Johnson 2:6, 6:1, 6:4; Matosevic – Robredo 7:5, 6:2; Petzschner – Tursunov 6:4, 6:4; Ebden – An. Kuznetsov 6:3, 4:6, 6:4; Karlovic – J. Sock 3:6, 7:6 (8), 6:2; Berlocq – Giraldo 6:0, 2:6, 7:5; Ramos – H. Zeballos 6:3, 6:3; Donskoy – T. Ito 6:2, 6:1; Blake – Haase 6:4, 6:3; N. Davydenko – Mathieu 7:6 (1), 6:2; Phau – Falla 7:6 (1), 6:2; Reynolds – B. Becker 6:3, 3:6, 6:4; Al. Bedene 6:4, 6:3; Lu – Smyczek 2:6, 6:2, 6:2; Llodra – Munoz de la Nava 7:5, 6:3; Gimeno-Traver – Lacko 6:1, 6:4.

Kyoto – CH

Ćwierćfinały: Barton – Meffert 3:6, 6:3, 6:4; Millman – Gojowczyk 6:3, 3:6, 6:3; Chiudinelli – Przysiężny 3:6, 7:6 (9), 6:1; Moriya – Sugita 7:6 (4), 5:7, 6:3.

Santiago – CH

Ćwierćfinały: Bagnis – Al. Gonzalez 6:0, 6:3; Trungelliti – Alund 7:6 (4), 6:3; De Bakker – Lama 6:4, 6:4; Veic – Delbonis 3:6, 6:4, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności