Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 500: Linette - Cirstea 7:5, 7:5; Fręch - Stephens 6:3, 6:3; Xinyu Wang - Kalinskaya 6:4, 7:6 (3); Fręch - E. Andreeva 6:2, 6:2; E. Navarro - Cornet 6:4, 6:1; Samsonova - Krejcikova 6:2, 6:7 (5), 6:4; Svitolina - Parry 6:3, 6:4; Alexandrova - Bucsa 6:0, 7:5; RABAT WTA 250: Podoroska - Maria 6:2, 6:4; Cocciaretto - Kabbaj 6:3, 6:4; Rosatello - Yuan 7:6 (7), 1:6, 6:4; Siegemund - Blinkova 6:1, 7:6 (4); Xiyu Wang - N. Brancaccio 7:6 (5), 7:5; Stearns - Krunic 5:7, 6:2, 6:1; Z. Bai - Dar 6:3, 7:6 (4); Osorio - Avanesyan 3:6, 6:4, 4:0 i krecz Eliny; GENEWA ATP 250: Cobolli - Karatsev 7:5, 6:1; Ruusuvuori - Giron 6:3, 6:3; Shevchenko - Marozsan 6:4, 7:6 (4); Ofner - Hijikata 4:6, 6:4, 6:3; LYON ATP 250: Kotov - Cachin 6:1, 6:4; Koepfer - Barranco Cosano 6:4, 6:7 (4), 6:4; Etcheverry - Sanchez Izquierdo 1:6, 6:2, 6:2; Rinderknech - Evans 6:3, 4:6, 7:6 (6).

Tenis – wyniki

Tenisiści rywalizują w turnieju na Florydzie oraz challengerach na Gwadelupie, Kolumbii i Meksyku.

Miami – ATP

Ćwierćfinały: A. Murray – Cilic 6:4, 6:3; Gasquet – Berdych 6:3, 6:3.

Miami – WTA

Półfinały: Sharapova – Jankovic 6:2, 6:1; S. Williams – A. Radwańska 6:0, 6:3.

Pereira – CH

Druga runda: Capdeville – Androic 2:6, 6:2, 7:5; F. De Paula – Karlovic 6:4, 7:6 (5); Lorenzi – Kovalik 1:6, 7:6 (4), 6:3; Bagnis – Clezar 6:0, 2:6, 7:6 (5); J. Souza – Campozano 6:7 (6), 6:3, 7:6 (4); Giraldo – Aguilar 6:2, 6:2; R. Dutra Da Silva – Trungelliti 6:3, 7:6 (4); Gabashvili – Salamanca 6:2, 6:4.

San Luis Potosi – CH

Druga runda: Burquier – Dasnieres de Veigy 6:0, 4:6, 6:0; Gojowczyk – Menendez 1:6, 7:6 (8), 7:5; Kosakowski – Millman 6:4, 0:6, 7:5; Chiudinelli – G. Jones 6:3, 7:6 (6); Di Mauro – Jaziri 6:2, 7:6 (3); Teixeira – Torebko 6:3, 2:6, 6:4; Sandgren – Fabbiano 2:6, 7:6 (11), 6:2; Velotti – Diaz-Figueroa 7:6 (3), 6:4.

Le Gosier – CH

Druga runda: Rosol – Copil 6:3, 1:1 i krecz Rumuna; Sela – Struff 7:5, 0:6, 6:2; Bachinger – Berrer 6:2, 6:3; P. Amritraj – Gicquel 7:5, 7:6 (5); S. Stakhovsky – Serra 6:3, 7:6 (1); Paire – Molchanov 6:4, 5:7, 6:2; Muller – Sugita 6:3, 6:2; Lacko – O. Rochus 7:6 (5), 6:2.

Kategoria: