Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Sabalenka - Linette 6:2, 6:1; Sorribes Tormo - Barty 6:4, 6:3; Alexandrova - Mertens 4:6, 6:4, 6:4; Giorgi - Brady 6:3, 6:2; Kar. Pliskova - Cornet 6:1, 6:3; Suarez Navarro - Jabeur 6:4, 6:1; Oskaa - S. Zheng 6:1, 6:4; Q. Wang - Cepede Royg 6:4, 6:3; Ferro - Sevastova 2:6, 6:4, 6:2; Kvitova - Paolini 6:4, 6:3; Podoroska - Putintseva 7:6 (4), 1:3 i krecz Kazaszki; Hurkacz - Saville 6:2, 6:4; L. Broady - F. Cerundolo 7:5, 6:7 (4), 6:2; Duckworth - L. Klein 5:7, 6:3, 7:6 (4); Khachanov - Nishioka 3:6, 6:1, 6:2; Galan - Safwat 7:5, 6:1; A. Zverev - Lu 6:1 6:3; Kukushkin - Coria 7:6 (4), 7:5; Mattek-Sands/Pegula - Linette/Rosolska 6:1, 6:3; GDYNIA WTA 250: Zanevska - Kucova 6:4, 7:6 (4); Danilina/Marozava - Bondarenko/Piter 6:3, 6:2; GSTAAD ATP 250: Ruud - Gaston 6:3, 6:2; Huesler/Stricker - Walków/Zieliński 6:1, 7:6 (7); LOS CABOS ATP 250: Norrie - Nakashima 6:2, 6:2.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści rywalizują w turnieju na Florydzie oraz challengerach na Gwadelupie, Kolumbii i Meksyku.

Miami – ATP

Ćwierćfinały: Ferrer – J. Melzer 4:6, 6:3, 6:0; Haas – Simon 6:3, 6:1.

Miami – WTA

Ćwierćfinały: Sharapova – Errani 7:5, 7:5; Jankovic – Vinci 6:4, 6:7 (6), 6:3.

Pereira – CH

Pierwsza runda: Kovalik – Gaio 6:2, 6:2; Lorenzi – Olivo 7:6 (2), 4:6, 6:4; J. Souza – Barrientos 6:4, 6:3; F. De Paula – Cabal 6:3, 6:4; Campozano – Souto 6:4, 6:3; Aguilar – Endara 6:2, 6:4; Karlovic – Hocevar 7:6 (5), 7:6 (4); Giraldo – Podlipnik 6:3, 6:4.

San Luis Potosi – CH

Pierwsza runda: Dasnieres de Veigy – M. Arevalo 7:5, 6:3; Burquier – Reynet 6:2, 2:6, 6:1; Sandgren – An. Martin 6:3, 6:3; Jaziri – R. Gonzales 6:4, 6:4; Kosakowski – M. Reid 6:3, 4:6, 7:5; Millman – M. Sanchez 6:1, 6:0; Di Mauro – Langer 6:1, 6:4; Velotti – Lojda 2:6, 6:3, 7:5; Menendez – Massu 7:6 (6), 5:7, 6:4; Diaz-Figueroa – Gallardo-Valles 6:2, 6:3.

Le Gosier – CH

Pierwsza runda: P. Amritraj – J. Baker 6:4, 6:4; Rosol – Borvanov 5:7, 6:1, 6:0; Bachinger – Lama 6:1, 6:2; Sela – Mannarino 6:2, 6:4; S. Stakhovsky – McGee 6:4, 6:4; Berrer – Huta Galung 6:1, 6:3; O. Rochus – J. Wang 6:4, 6:3; Serra – Peers 7:6 (6), 6:2; Gicquel – Renavand 6:4, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności