Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Karatsev - Musetti 6:3, 6:4; Davidovich Fokina - De Minaur 6:4, 7:6 (3); Millman - Humbert 6:3, 6:3; Paul - P. Martinez 4:1 i krecz Hiszpana; Goffin - Cilic 6:4, 3:6, 6:0; J. Thompson - Paire 6:4, 6:7 (3), 7:6 (5); CHARLESTON WTA 250: Piter/Y. Wang - Kalashnikova/Kudryavtseva 7:6 (7), 2:6, 10:2; Tauson - Samsonova 6:3, 6:3; Rogers - McNally 6:0, 6:1.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w tym tygodniu w Polsce, Maroku, USA, Brazylii, Kolumbii, Meksyku i Turcji.

Katowice – WTA

Pierwsza runda: Cadantu – Lisicki 7:5, 6:2; Kvitova – Doi 6:4, 6:4; Vinci – Hlavackova 6:2, 2:0 i krecz Czeszki.

Druga runda: Martic – A. Schmiedlova 6:4, 6:2; Camerin – Zakopalova 7:5, 3:6, 6:3; A. Beck – Dominguez Lino 5:7, 6:3, 6:2; Kar. Pliskova – Kanepi 7:5, 6:3.

Casablanca – ATP

Pierwsza runda: K. De Schepper – Darcis 6:3, 6:4; Haase – Bautista Agut 6:3, 2:6, 7:5.

Druga runda: Garcia-Lopez – Roger-Vasselin 6:7 (4), 7:6 (3), 6:2; Wawrinka – Kavcic 4:6, 6:2, 6:1; Paire – Al. Bedene 4:6, 6:4, 6:3; Robredo – Kamke 6:4, 7:5.

Houston – ATP

Pierwsza runda: Ramirez Hidalgo – Devvarman 7:6 (5), 6:0; Alund – L. Hewitt 4:6, 6:3, 6:1.

Druga runda: Lorenzi – Cipolla 3:2 i deszcz. Mecze: Isner – J. Sock; Haas – Berankis; Almagro – Monfils przełożono na czwartek.

Mersin – CH

Pierwsza runda: Kukushkin – Altuna 6:1, 6:1; Golubev – Sieber 6:3, 6:3; Linzer – Korolev 5:2 i krecz Kazacha; Vesely – Dustov 6:2, 6:1.

Druga runda: Crivoi – Ignatik 3:6, 6:3, 6:3; S. Robert – Mertl 6:3, 6:4.

Itajai – CH

Pierwsza runda: Setkic – Clezar 6:3, 7:6 (7); G. Elias – Kirche 6:1, 6:0; Machado – Migani 6:3, 6:1.

Barranquilla – CH

Pierwsza runda: P. Sousa – Salamanca 7:6 (4), 1:6, 6:4.

Druga runda: Delbonis – Saez 6:1, 3:6, 6:3; Trungelliti – N. Barrientos 2:6, 6:2, 6:1; De Greef – Reynet 7:6 (1), 7:6 (5); Al. Gonzalez – Rochette 7:5, 6:1.

Guadalajara – CH

Druga runda: Bogomolov – Burquier 6:3, 5:7, 6:2; Munoz de la Nava – J-P. Smith 3:6, 6:3, 6:4; V. Pospisil – Reynolds 7:6 (1), 3:6, 6:4; Lu – Gojowczyk 7:6 (5), 6:1; Chudinelli – Millman 6:4, 2:6, 6:3; R. Ram – Przysiężny 6:4, 7:5; Menendez; – Sela 7:6 (1) i krecz Dudi; Mannarino – Torebko 6:3, 6:7 (5), 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności