Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Hurkacz - Fabbiano 6:3, 3:6, 6:3; Evans - Lajovic 6:3, 6:7 (11), 6:2; Garin - Auger-Aliassime 7:6 (3), 6:1; Caruso - Catarina 6:7 (3), 7:6 (5), 6:3; Chardy - Bublik 6:4, 0:6, 7:5; Fognini - Kecmanovic 6:2, 7:5; Sinner - Ramos-Vinolas 6:3, 6:4; Pouille - Pella 6:3, 6:4; Delbonis - Mannarino 7:5, 6:1; Cecchinato - Koepfer 6:4, 6:3; CHARLESTON WTA 250: Piter/Y. Wang - Kalashnikova/Kudryavtseva 7:6 (7), 2:6, 10:2; Tauson - Samsonova 6:3, 6:3; Rogers - McNally 6:0, 6:1; Tomljanovic - Zarazua 6:1, 6:1; Hibino - Doi 7:5, 5:7, 6:6 i krecz Misaki; L. Davis - Vandeweghe 7:6 (3), 6:4; Brengle - Vikhlyantseva 6:0, 3:6, 6:2.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w tym tygodniu w Polsce, Maroku, USA, Brazylii, Kolumbii, Meksyku i Turcji.

Katowice – WTA

Druga runda: Vinci – Bertens 2:6, 6:3, 6:4; Cadantu – Begu 4:6, 6:3, 6:4; Peer – Craybas 6:1, 6:3; Kvitova – Minella 7:5, 6:2.

Casablanca – ATP

Druga runda: Zemlja – Laaksonen 7:6 (5), 6:1; K. Anderson – Carreno-Busta 6:3, 6:3; Klizan – Volandri 6:4, 7:6 (5); Haase – K. De Schepper 6:2, 6:7 (2), 6:3.

Houston – ATP

Druga runda: R. Williams – Karlovic 6:4, 6:7 (5), 7:6 (3); Lorenzi – Cipolla 7:6 (4), 6:1; Ramirez Hidalgo – Verdasco 6:3, 6:2; Isner – J. Sock 7:5, 6:7 (3), 7:6 (3); Almagro – Monfils 2:6, 6:0, 6:3; Ginepri – Alund 6:2, 4:6, 6:4; Berankis – Haas 6:3, 6:3; Monaco – Smyczek 7:6 (5), 6:1.

Karlovic zastąpił kontuzjowanego Querreya.

Mersin – CH

Druga runda: Greul – Nedovyesov 6:2, 6:3; M. Linzer – Kukushkin 7:6 (5), 6:4; Reister – Meffert 6:4, 6:3; Knittel – A. Haider-Maurer 6:2, 6:4; Vesely – Lajovic 6:2, 3:6, 6:4; Golubev – Ilhan 6:4, 7:6 (7).

Itajai – CH

Druga runda: Andreozzi – Setkic 4:6, 6:3, 6:1; Diez – Veic 0:6, 7:6 (5), 6:4; R. Dutra Da Silva – Hocevar 3:6, 6:2, 6:2; Michon – Velotti 1:6, 6:1, 6:4; G. Elias – Duckworth 6:7 (5), 6:1, 6:1; M. Giner – T. Alves 7:6 (2), 7:5; Kovalik – Machado 6:4, 6:3; Mektic – Ghem 6:4, 6:0.

Barranquilla – CH

Druga runda: P. Sousa – Aguilar 6:1, 6:4; Olivo – Schwartzman 7:5, 6:3; Odesnik – Felder 7:6 (6), 7:6 (6); Bagnis – Giraldo 7:6 (4), 7:5.

Guadalajara – CH

Ćwierćfinały: R. Ram – Munoz de la Nava 7:6 (4), 6:2; V. Pospisil – Chiudinelli 6:4, 6:4; Bogomolov – Lu 2:6, 6:1, 7:6 (8); Mannarino – Menendez 6:3, 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności