Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: A. Zverev - Djokovic 1:6, 6:3, 6:1; Khachanov - Carreno Busta 6:3, 6:3; Mektic/M. Pavic - Cilic/Dodig 6:4, 3:6, 10:6; Daniell/Venus - Krajicek/Sandgren 7:6 (3), 6:2; Vesnina/Karatsev - Stojanovic/Djokovic 7:6 (4), 7:5; Pavlyuchenkova/Rublev - Barty/Peers 5:7, 6:4, 13:11; KITZBUHEL ATP 250: P. Martinez - Altmaier 4:6, 6:3, 6:3.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w tym tygodniu w Niemczech, Portugalii, Chinach, Włoszech, Czechach, Tunezji, RPA i USA.

Monachium – ATP

Pierwsza runda: F. Mayer – Kubot 7:6 (2), 4:6, 7:5; Gulbis – J. Nieminen 6:4, 6:2; Stepanek – Jużny 6:4, 5:7, 6:4; Zemlja – Millman 6:2, 6:2; Troicki – Bachinger 6:3, 6:2; Dolgopolov – S. Stakhovsky 6:4, 6:2; Korolev – Baghdatis 7:5, 7:6 (3); Monfils – J. Melzer 6:3, 6:3.

Oeiras – ATP

Pierwsza runda: Carreno-Busta – J. Benneteau 6:3, 6:4; Falla – An. Kuznetsov 7:5, 6:4; Ramos – Berlocq 7:6 (4), 2:6, 6:3; Lorenzi – Desein 6:3, 4:6, 6:2; Hanescu – Machado 6:4, 6:4; Haase – Andujar 4:6, 6:2, 6:3; Robredo – Gimeno-Traver 2:6, 7:5, 6:3; G. Elias – H. Zeballos 6:3, 6:4.

Oeiras – WTA

Pierwsza runda: S. Peng – Bartoli 6:0, 1:6, 6:4; Voskoboeva – Arvidsson 6:3, 6:4; Niculescu – Paszek 6:1, 6:3; Oprandi – Bertens 6:3, 6:3; Kanepi – Mladenovic 6:4, 6:3; Pavlyuchenkova – Peer 6:4, 6:4; Cabeza Candela – Rezai 5:7, 6:1, 6:3; Schiavone – Dominguez Lino 6:2, 4:6, 6:3; Puig – Goerges 7:6 (3), 6:2; U. Radwańska – Cibulkova 2:6, 6:4, 6:4.

An-Ning – CH

Pierwsza runda: Guccione – Li 6:4, 6:1; Marcan – Cai 6:3 6:2; Fucsovics – Moriya 6:0 6:3; T-H Yang – M. Reid 3:6, 6:2, 6:1; Ebden – Gong 6:4, 6:1; J. Statham – Matsui 6:3, 6:0; J. Ward – C. Wang 6:4, 6:2; T. Ito – Bemelmans 6:2, 6:4; J-P Smith – Groth 7:6 (4), 6:3; Ouanna – R. Wang 6:4, 6:0; McGee – Di Wu 6:4, 6:3; Nedunchezhiyan – Millot 6:3, 3:6, 6:2; Ze Zhang – Nam 6:3, 6:4.

Johannesburg – CH

Pierwsza runda: M. Pavic – Amritraj 6:7 (4), 6:4, 6:4; Ghem – Crowley 6:4, 7:5; Konecny – Burquier 6:2, 4:6, 6:2; T. Alves – Camilo 7:5, 6:3; Demoliner – Vorster 4:6, 7:6 (2), 7:6 (4); R. Ram – Roelofse 6:7 (4), 6:3, 6:4; Seifert – Turini 6:3, 6:4; Lacko – Hocevar 6:4, 6:2; O’Brien – Tosic 6:1, 7:6 (6).

Neapol – CH

Pierwsza runda: Mannarino – Fabbiano 6:4, 2:6, 6:4; Guez – Giner 4:6, 6:3, 6:2; De Greef – Teixeria 6:2, 3:6, 6:1; Eremin – Migani 6:0, 6:1; Knittel – Trusendi 6:3, 6:3; Lajovic – Vinciguerra 6:4, 6:3; Dasnieres de Veigy – Cacic 6:3, 6:4; Naso – Cecchinato 5:7, 6:3, 6:2; Bellotti – Middelkoop 1:6, 6:4, 6:4; Gicquel – Giacalone 7:6 (2), 2:6, 7:6 (3); Starace – Herbert 6:4, 3:6, 6:3.

Ostrawa – CH

Pierwsza runda: I. Minar – Crivoi 6:1, 6:3; Eysseric – Hernych 1:6, 7:6 (4), 6:4; Darcis – S. Robert 6:3, 6:7 (4), 6:4; Dzumhur – Massu 6:1, 6:1; Mecir – Rufin 6:3, 6:4; Puetz – Skiugor 7:5, 6:4; A. Haider-Maurer – An. Martin 7:6 (6), 5:1; Rosol – Pavlasek 4:6, 6:3, 6:4; Vesely – Lojda 7:5, 6:4; O. Rochus – Torebko 6:1, 6:2; J. Pospisil – Al. Bedene 6:4, 6:1; Hajek – Basic 6:3, 6:4.

Tunis – CH

Pierwsza runda: Munoz de la Nava – Lopez-Perez 6:3, 6:2; Di Mauro – Dustov 7:6 (6), 5:7, 6:3; Serra – M. Linzer 7:6 (4), 6:3; Nedovyesov – Mansouri 6:4, 3:6, 6:1; Cipolla – M. Abid 6:1, 6:3; R Ghedin – Rochette 6:1, 7:5; Sergeyev – Mat. Viola 4:6, 7:6 (2), 5:3 i krecz Włocha; Ouahab – Mahut 6:3, 7:6 (3); M. Granollers – Brugues-Davi 6:4, 6:2; Menendez – Reynet 6:4, 6:1; Jaziri – B. Becker 6:1, 6:4; Schwartzman – Ramirez Hidalgo 6:4, 5:2 i krecz Hiszpana.

Tallahassee – CH

Pierwsza runda: Ch. Harrison – S. Johnson 7:6 (4), 6:1; Smyczek – G. Jones 6:3, 7:5; D. Young – Venus 7:5, 6:4; M. Zverev – Basilashvili 6:4, 6:0; Arguello – Carleton 7:5, 7:6 (4); Klahn – N. Barrientos 6:3, 6:2; Polansky – Cotrone 6:2, 6:4; Al. Kuznetsov – J. Sock 3:6, 6:2, 6:3; Dancevic – Bozoljac 7:5, 6:3; Odesnik – Molchanov 4:6, 6:3, 6:4; Jeong – Russell 7:6 (6), 6:3; R. Harrison – T. Daniel 6:3, 6:7 (5), 7:6 (4); Kudla – Devvarman 7:6 (4), 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności