Polski Tenis

WYNIKI

GDYNIA WTA 250: Zanevska - Parrizas Diaz 6:3, 6:2; Kucova - Gorgodze 6:7 (4), 7:6 (7), 7:6 (3); Korpatsch - Bondar 7:5, 6:3; PALERMO WTA 250: Dodin - Cristian 6:7 (6), 6:3, 6:4; GSTAAD ATP 250: Gaston - Garin 6:4, 1:6, 7:6 (11); Djere - Rinderknech 6:4, 6:7 (5), 6:4; Kopriva - M. Ymer 6:1, 6:0; Ruud - Paire 6:2, 5:7, 6:3; Walków/Zieliński - Paul/Riedi 4:6, 7:6 (3), 10:2; UMAG ATP 250: Gasquet - Dzumhur 6:3, 7:6 (7); Altmaier - Lajovic 6:2, 6:4; Ramos-Vinolas - Travaglia 6:2, 6:1; LOS CABOS ATP 250: Norrie - Escobedo 6:1, 6:1; Fritz - S. Johnson 6:4, 6:4; Isner - Bolt 6:3, 6:4; Nakashima - Thompson 6:3, 4:6, 7:6 (4).

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w tym tygodniu w Monako, Włoszech, Meksyku, Brazylii, USA i Panamie.

Monte Carlo – ATP

Pierwsza runda: Matosevic – Verdasco 7:5, 6:3; Ramos – Stepanek 6:3, 6:3; Wawrinka – Istomin 6:3, 7:5; Fl. Mayer – Balleret 5:7, 6:1, 6:2; M. Granollers – Hanescu 6:7 (8), 6:3, 6:1; K. Anderson – Janowicz 7:5, 7:6 (9); J. Melzer – Huta Galung 1:6, 6:3, 6:2; Montanes – Monfils 6:2, 2:6, 6:4; Monaco – Klizan 6:4, 6:0; Almagro – Goffin 2:6, 6:1, 6:3; Gulbis – Isner 4:6, 6:2, 6:3.

Druga runda: Dimitrov – Tipsarevic 7:6 (3), 6:1; Kohlschreiber – Andujar 6:2, 2:6, 7:6 (3); Gasquet – Paire 6:1, 3:6, 6:1; Tsonga – N. Davydenko 7:6 (3), 6:2; Del Potro – Dolgopolov 1:6, 6:4, 6:3.

Rzym – CH

Pierwsza runda: A. Haider-Maurer – Carreno-Busta 6:3, 6:2; Greul – Knittel 6:2, 6:4; Gil – Quinzi 4:6, 6:4, 6:3; Hajek – Kukushkin 6:0, 4:6, 6:1; Meffert – Napolitano 6:3, 7:5; O. Rochus – Thiem 6:1, 6:4; Reister – Baldi 6:1, 6:1; Vesely – Ignatik 7:5, 7:6 (2); An. Kuznetsov – Korolev 6:7 (2), 6:2, 6:1; Starace – Ilhan 6:0, 6:1.

Santos – CH

Pierwsza runda: G. Elias – Cervenak 3:6, 6:4, 6:1; Clezar – D. Kosakowski 7:6 (4), 6:4; Capdeville – Mektic 6:2, 6:3; Jaziri – Schwank 6:4, 6:1; Duckworth – C. Silva 6:3, 6:2; P. Cuevas – Mat. Viola 6:3, 4:6, 6:1; M. Gonzalez – Kovalik 7:5, 6:7 (5), 6:3; Travaglia – Diez 7:6 (5), 2:6, 6:3; Hocevar – Trinker 6:4, 6:2; Andreozzi – Kirche 6:0, 6:3; R. Dutra Da Silva – Machado 3:6, 6:4, 6:1; Herbert – Pashanski 7:5, 7:5; J. Souza – Lojda 6:1, 6:1.

Sarasota – CH

Pierwsza runda: J. Ward – Edmund 6:3, 6:4; S. Johnson – J. Sock 7:6 (7), 2:2 i krecz Jacka; Ze Zhang – Jeong 6:2, 6:2; Al. Kuznetsov – B. Becker 6:2, 6:2; Devvarman – J. Levine 6:7 (4), 6:3, 6:4; M. Zverev – Russell 6:0, 6:3; Bozoljac – Lim 6:3, 4:6, 6:4; Molchanov – Karlovic 6:4, 3:6, 6:1; R. Williams – Sandgren 6:2, 6:3; Odesnik – Bogomolov 6:1, 6:1; Gabashvili – Frank 6:3, 6:2; Arguello – R. Harrison 7:6 (3), 6:4.

Panama City

Pierwsza runda: De Greef – Dasnieres de Veigy 6:4, 1:6, 6:2; Trungelliti – Endara 7:6 (6), 7:6 (9); V. Estrella – Schwartzman 6:3, 6:2; Ramirez-Hidalgo – Reynet 6:4, 6:4; G. Melzer – T. Daniel 6:2, 6:2; Munoz de la Nava – F. De Paula 6:0 i krecz Brazylijczyka; Rochette – R. Rodriguez 4:6, 6:3, 6:3; Al. Gonzalez – Polansky 3:6, 6:3, 6:3; Olivo – Michon 7:5, 7:5; Bagnis – R. Ghedin 6:1, 6:4; Delbonis – Espinoza 6:2, 6:0; Witten – Salamanca 7:6 (4), 4:6, 6:2; P. Sousa – Cipolla 6:2, 7:6 (3); Campozano – Massu 6:3, 6:7 (7), 7:5.

Mexico City – CH

Pierwsza runda: Guccione – Lu 6:3 i krecz Tajwańczyka; An. Martin – Gombos 6:3, 6:4; Skugor – Peralta-Tello 6:1, 6:2; Sela – J-P. Smith 7:5, 6:4; Mannarino – Demoliner 1:6, 7:6 (2), 6:0; Diaz-Figueroa – G. Jones 7:6 (3), 6:3; Barton – Mina 6:4, 7:6 (5); Burquier – El Mihdawy 7:6 (2), 6:2; Lammer – R. Ram 6:0, 6:3; V. Pospisil – A. Benneteau 5:7, 7:6 (8), 7:6 (3); Reyes-Varela – Gojowczyk 6:4, 7:6 (6); J. Wang – Gallardo-Valles 6:7 (4), 6:2, 6:3.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności