Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Fręch - Meligeni Rodrigues Alves 6:4, 6:3; Pigossi - U. Radwańska 7:6 (9), 3:6, 6:2; Boulter - Zacarias 7:5, 6:0; Watson - Olmos 7:5, 6:1; Svitolina - Muramatsu 6:3, 6:2; Kostyuk - Naito 6:3, 6:3; Bertens - Xinyu Wang 6:2, 6:0; Xiyu Wang - Rus 6:1, 3:6, 6:2; Putintseva - Podoroska 2:6, 6:4, 6:0; Cocciaretto - Bara 6:1, 6:4; Trevisan - Buzarnescu 6:2, 2:6, 7:6 (5); L. Fernandez - Danilovic 7:5, 4:6, 6:4; Marino - Stojanovic 6:4, 7:6 (6); Ostapenko - Raina 6:2, 5:7, 7:5; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Nadal 6:2, 4:6, 6:2; Ruud - Fognini 6:4, 6:3; Evans - Goffin 5:7, 6:3, 6:4; S. Tsitsipas - Davidovich Fokina 7:5 i krecz Hiszpana.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w tym tygodniu w Hiszpanii, Niemczech, Rumunii, Maroko, Brazylii i USA.

Barcelona – ATP

Druga runda: Raonic – Roger-Vasselin 6:4, 6:2; Robredo – Dimitrov 7:5, 6:1; Klizan – Montanes 6:3, 6:4; Tursunov – Ferrer 7:5, 3:6, 6:1; Monaco – B. Tomic 6:0, 6:2; M. Granollers – Kavcic 6:3, 6:1; Nadal – Berlocq 6:4, 6:2; Almagro – Dodig 6:1, 7:5; Paire – Andujar 6:4, 5:7, 6:3; Ramos – Janowicz 4:6, 6:2, 6:3.

Bukareszt – ATP

Druga runda: Rosol – Seppi 6:1, 3:6, 6:3; Troicki – Kamke 6:4, 6:2; Simon – J. Nieminen 4:6, 6:4, 6:4; Brands – Monfils 7:6 (1), 2:0 i krecz Francuza.

Marrakesz – WTA

Pierwsza runda: Puchkova – Hantuchova 3:6, 7:6 (5), 7:5; Putintseva – M. Johansson 6:3, 6:4; Schiavone – Martic 7:6 (8), 6:4; Penetta – Czink 6:1, 7:6 (2).

Druga runda: Scheepers – Torro-Flor 6:2, 6:1; Cornet – Knapp 1:6, 7:5, 6:0.

Stuttgart – WTA

Pierwsza runda: Pavlyuchenkova – Makarova 6:7 (5), 7:5, 6:4; Suarez Navarro – Wożniacka 7:6 (6), 6:1; Safarova – Barthel 6:4, 6:1; Shvedova – Vinci 6:4, 6:2; Kvitova – A. Beck 7:5, 6:7 (0), 6:3; Goerges – Flipkens 6:2, 2:1 i krecz Belgijki; Mattek-Sands – Wickmayer 6:2, 6:1; Jankovic – Stosur 6:4, 6:4.

Sao Paulo – CH

Druga runda: Capdeville – J. Silva 6:3, 6:2; R. Dutra Silva – Demoliner 7:5, 6:2; Lojda – Veic 6:3, 6:3; Clezar – J. Souza 3:6, 7:5, 6:1.

Savannah – CH

Druga runda: Gabashvili – Stebe 6:4, 5:7, 6:0; Russell – Sandgren 6:1, 7:5; Arguello – Devvarman 6:3, 6:4; D. Young – Bogomolov 7:6 (5), 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności