Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 500: Linette - Cirstea 7:5, 7:5; Fręch - Stephens 6:3, 6:3; Xinyu Wang - Kalinskaya 6:4, 7:6 (3); Fręch - E. Andreeva 6:2, 6:2; E. Navarro - Cornet 6:4, 6:1; Samsonova - Krejcikova 6:2, 6:7 (5), 6:4; Svitolina - Parry 6:3, 6:4; Alexandrova - Bucsa 6:0, 7:5; RABAT WTA 250: Podoroska - Maria 6:2, 6:4; Cocciaretto - Kabbaj 6:3, 6:4; Rosatello - Yuan 7:6 (7), 1:6, 6:4; Siegemund - Blinkova 6:1, 7:6 (4); Xiyu Wang - N. Brancaccio 7:6 (5), 7:5; Stearns - Krunic 5:7, 6:2, 6:1; Z. Bai - Dar 6:3, 7:6 (4); Osorio - Avanesyan 3:6, 6:4, 4:0 i krecz Eliny; GENEWA ATP 250: Cobolli - Karatsev 7:5, 6:1; Ruusuvuori - Giron 6:3, 6:3; Shevchenko - Marozsan 6:4, 7:6 (4); Ofner - Hijikata 4:6, 6:4, 6:3; LYON ATP 250: Kotov - Cachin 6:1, 6:4; Koepfer - Barranco Cosano 6:4, 6:7 (4), 6:4; Etcheverry - Sanchez Izquierdo 1:6, 6:2, 6:2; Rinderknech - Evans 6:3, 4:6, 7:6 (6).

Tenis – wyniki

Tenisiści walczą w tym tygodniu w Hiszpanii, Niemczech, Rumunii, Maroko, Brazylii i USA.

Barcelona – ATP

Druga runda: Raonic – Roger-Vasselin 6:4, 6:2; Robredo – Dimitrov 7:5, 6:1; Klizan – Montanes 6:3, 6:4; Tursunov – Ferrer 7:5, 3:6, 6:1; Monaco – B. Tomic 6:0, 6:2; M. Granollers – Kavcic 6:3, 6:1; Nadal – Berlocq 6:4, 6:2; Almagro – Dodig 6:1, 7:5; Paire – Andujar 6:4, 5:7, 6:3; Ramos – Janowicz 4:6, 6:2, 6:3.

Bukareszt – ATP

Druga runda: Rosol – Seppi 6:1, 3:6, 6:3; Troicki – Kamke 6:4, 6:2; Simon – J. Nieminen 4:6, 6:4, 6:4; Brands – Monfils 7:6 (1), 2:0 i krecz Francuza.

Marrakesz – WTA

Pierwsza runda: Puchkova – Hantuchova 3:6, 7:6 (5), 7:5; Putintseva – M. Johansson 6:3, 6:4; Schiavone – Martic 7:6 (8), 6:4; Penetta – Czink 6:1, 7:6 (2).

Druga runda: Scheepers – Torro-Flor 6:2, 6:1; Cornet – Knapp 1:6, 7:5, 6:0.

Stuttgart – WTA

Pierwsza runda: Pavlyuchenkova – Makarova 6:7 (5), 7:5, 6:4; Suarez Navarro – Wożniacka 7:6 (6), 6:1; Safarova – Barthel 6:4, 6:1; Shvedova – Vinci 6:4, 6:2; Kvitova – A. Beck 7:5, 6:7 (0), 6:3; Goerges – Flipkens 6:2, 2:1 i krecz Belgijki; Mattek-Sands – Wickmayer 6:2, 6:1; Jankovic – Stosur 6:4, 6:4.

Sao Paulo – CH

Druga runda: Capdeville – J. Silva 6:3, 6:2; R. Dutra Silva – Demoliner 7:5, 6:2; Lojda – Veic 6:3, 6:3; Clezar – J. Souza 3:6, 7:5, 6:1.

Savannah – CH

Druga runda: Gabashvili – Stebe 6:4, 5:7, 6:0; Russell – Sandgren 6:1, 7:5; Arguello – Devvarman 6:3, 6:4; D. Young – Bogomolov 7:6 (5), 6:4.

Kategoria: