Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Fręch - Meligeni Rodrigues Alves 6:4, 6:3; Pigossi - U. Radwańska 7:6 (9), 3:6, 6:2; Boulter - Zacarias 7:5, 6:0; Watson - Olmos 7:5, 6:1; Svitolina - Muramatsu 6:3, 6:2; Kostyuk - Naito 6:3, 6:3; Bertens - Xinyu Wang 6:2, 6:0; Xiyu Wang - Rus 6:1, 3:6, 6:2; Putintseva - Podoroska 2:6, 6:4, 6:0; Cocciaretto - Bara 6:1, 6:4; Trevisan - Buzarnescu 6:2, 2:6, 7:6 (5); L. Fernandez - Danilovic 7:5, 4:6, 6:4; Marino - Stojanovic 6:4, 7:6 (6); Ostapenko - Raina 6:2, 5:7, 7:5; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Nadal 6:2, 4:6, 6:2; Ruud - Fognini 6:4, 6:3; Evans - Goffin 5:7, 6:3, 6:4; S. Tsitsipas - Davidovich Fokina 7:5 i krecz Hiszpana.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w tym tygodniu w Niemczech, Portugalii, Chinach, Włoszech, Czechach, Tunezji, RPA i USA.

Monachium – ATP

Druga runda: Fl. Mayer – Matosevic 2:6, 6:4, 6:2; Haas – Gulbis 6:4, 6:7 (3), 6:1; Tipsarevic – Zemlja 6:4, 6:2; Brands – Monfils 6:3, 3:6, 6:0.

Oeiras – ATP

Druga runda: G. Elias – Istomin 3:6, 6:1, 6:4; Wawrinka – Ramos 1:6, 6:3, 6:4; Robredo – Haase 6:4, 6:4; Seppi – Falla 6:4, 6:0.

Oeiras – WTA

Ćwierćfinały: Oprandi – S. Kuznetsova 6:2, 6:2; Pavlyuchenkova – Vesnina 6:3, 6:7 (3), 7:6 (3); Suarez Navarro – Puig 6:2, 6:4; Kanepi – Morita 6:4, 6:3.

An-Ning – CH

Druga runda: Marcan – J-P Smith 1:6, 6:3, 6:2; Ze Zhang – J. Statham 6:7 (5), 6:4, 7:5; Fucsovics – Grigelis 6:1, 6:4; Ebden – Guccione 6:4, 6:4.

Johannesburg – CH

Ćwierćfinały: M. Pavic – R. Ram 7:6 (4), 7:5; Przysiężny – Brown 6:3, 7:6 (1); V. Pospisil – De Voest 6:3, 0:6, 6:4; Lacko – O’Brien 6:3, 6:3.

Neapol – CH

Druga runda: Mannarino – De Greef 2:6, 7:5, 6:2; Guez – Knittel 6:4, 7:5; Giannessi – Kavcic 6:4, 6:4; Dasnieres de Veigy – Bellotti 3:6, 6:4, 7:6 (1).

Ostrawa – CH

Druga runda: A. Haider-Maurer – Gabashvili 7:6 (8), 4:6, 6:2; Vesely – J Pospisil 6:7 (3), 6:3, 6:3; Hajek – Setkic 6:1, 7:5; Darcis – I. Minar 6:1, 6:0.

Tunis – CH

Druga runda: Schwartzman – Menendez 4:6, 7:5, 6:0; Serra – R. Ghedin 7:5, 6:3; Nedovyesov – Cipolla 7:6 (3), 6:3; Ouahab – M. Granollers 4:6, 6:2, 3:0 i krecz Hiszpana.

Tallahassee – CH

Ćwierćfinały: Kudla – Arguello 7:6 (3), 6:4; Stebe – Dancevic 6:4, 6:3; R. Harrison – D. Young 7:6 (5), 6:4; Smyczek – Al. Kuznetsov 6:4 i krecz Alexa.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności