Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 500: Linette - Alexandrova 6:7 (5), 6:3, 6:3; Vondrousova - Fręch 5:7, 6:1, 6:0; Keys - Xinyu Wang 7:5, 6:0; Samsonova - L. Fernandez 4:6, 6:4, 6:2; Haddad Maia - E. Navarro 6:4, 7:6 (1); RABAT WTA 250: Tomova - Y. Wang 7:6 (4), 6:0; Bronzetti - Trevisan 6:2, 6:3; Stearns - Xiyu Wang 6:3, 6:1; GENEWA ATP 250: Baez - Carballes Baena 6:3, 6:0; Machac - Moreno de Alboran 4:6, 7:5, 6:0; Michelsen - Fritz 6:4, 4:6, 7:5; LYON ATP 250: Darderi - Mannarino 7:6 (4), 6:3; Koepfer - Humbert 2:6, 6:4, 6:4; Etcheverry - Seyboth Wild 7:5, 3:0 i krecz Brazylijczyka; Mpetshi Perricard - Nishioka walkower. 

Tenis – wyniki

Tenisiści walczą w tym tygodniu w Niemczech, Portugalii, Chinach, Włoszech, Czechach, Tunezji, RPA i USA.

Monachium – ATP

Pierwsza runda: Dodig – N. Davydenko 6:4, 6:4; Brands – Kamke 5:7, 6:4, 6:3; Tursunov – Mathieu 6:3, 6:4; Matosevic – Krawietz 6:2, 6:4.

Oeiras – ATP

Pierwsza runda: Goffin – P. Sousa 7:6 (1), 4:6, 6:4; Istomin – Donskoy 2:6, 7:6 (7), 6:4; Paire – Sijsling 7:6 (5), 6:3; Roger-Vasselin – Muller 6:1 i krecz Gillesa.

Oeiras – WTA

Pierwsza runda: Vesnina – Koehler 6:4, 6:1; S. Kuznetsova – Lepchenko 6:7 (2), 6:3, 6:2; Wickmayer – Tatishvili 6:1, 7:5; Suarez Navarro – Erakovic 6:3, 6:0; Morita – Robson 6:2, 7:5; Cirstea – Medina Garrigues 6:2, 2:6, 6:1.

An-Ning – CH

Pierwsza runda: Baluda – Bolt 6:4, 3:6, 6:3; Petrovic – Uchiyama 6:4, 6:3; Grigelis – P. Gao 6:4, 6:1.

Johannesburg – CH

Pierwsza runda: Przysiężny – Zivkovic 6:3, 7:5; J. Andersen – Raja 6:3, 6:4; F. De Paula – F. Martin 7:6 (3), 7:6; De Voest – R. Becker 6:4, 6:4; Brown – Hochwalt 7:5, 6:1; V. Pospisil – Sharan 6:2, 6:4; Montgomery – Matong 6:1, 2:6, 6:3.

Neapol – CH

Pierwsza runda: Golubev – Reister 6:4, 7:6 (3); Volandri – Samper-Montana 4:6, 6:4, 7:5; Vagnozzi – Mertens 6:3, 6:2.

Ostrawa – CH

Pierwsza runda: Ignatik – Papik 6:2, 6:4; Mektic – Diez 6:7 (2), 5:3 i krecz Kanadyjczyka.

Tunis – CH

Pierwsza runda: Albot – Ilhan 7:6 (5), 3:6, 6:3; Ungur – Pashanski 7:5, 6:0; K De Schepper – G. Granollers 4:6, 7:6 (6), 6:1; Arnaboldi – Meffert 7:5, 6:7 (7), 6:3.

Tallahassee – CH

Pierwsza runda: G. Melzer – Kante 6:2, 6:0; Bogdanovic – Krajicek 7:5, 6:1; Stebe – Sandgren 2:6, 6:3, 6:3; Polansky – Cotrone 6:2, 1:0 i deszcz.

Kategoria: