Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000 - eliminacje: Travaglia - Majchrzak 6:4, 3:6, 6:2; Caruso - Tomic 7:6 (2), 6:0; Koepfer - Londero 6:1, 6:3; Cecchinato - Laaksonen 6:1, 6:3; Delbonis - P. Martines 3:6, 6:3, 6:4.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w tym tygodniu w Niemczech, Portugalii, Chinach, Włoszech, Czechach, Tunezji, RPA i USA.

Monachium – ATP

Druga runda: Dodig – Cilic 6:4, 6:2; Troicki – Stepanek 6:4, 6:4; Kohlschreiber – Korolev 6:2, 6:4; Dolgopolov – Tursunov 7:6 (2), 7:6 (3).

Oeiras – ATP

Druga runda: Hanescu – Paire 7:6 (2), 6:4; Ferrer – Roger-Vasselin 6:4, 4:6, 6:3; Fognini – Lorenzi 7:6 (5), 5:7, 6:4; Carreno-Busta – Goffin 1:6, 6:2, 6:2.

Oeiras – WTA

Druga runda: Kanepi – Cirstea 6:1, 6:2; Oprandi – S. Peng 6:1, 6:3; Suarez Navarro – Wickmayer 6:4, 6:3; S. Kuznetsova – Voskoboeva 6:4, 6:4; Vesnina – Niculescu 6:4, 6:4; Pavlyuchenkova – Cabeza Candela 6:3, 7:6 (4); Puig – Schiavone 6:3, 6:2; Morita – U. Radwańska 6:2, 6:3.

An-Ning – CH

Druga runda: Petrovic – Nedunchezhiyan 6:4, 6:4; Yang – McGee 6:3, 7:5; J. Ward – Ouanna 2:6, 6:3, 6:2; T. Ito – Baluda 6:4, 3:6, 6:2.

Johannesburg – CH

Druga runda: Lacko – Konecny 6:1, 6:1; R. Ram – Montgomery 6:4, 6:2; Przysiężny – Demoliner 6:2, 6:0; M. Pavic – T. Alves 6:2, 6:2; De Voest – Seifert 6:3, 6:0; O’Brien – F. De Paula 7:6 (2), 6:7 (5), 7:6 (4); V. Pospisil – J. Andersen 6:2, 3:6, 6:1; Brown – Ghem 6:4, 6:4.

Neapol – CH

Pierwsza runda: Giannessi – Koolhof 6:7 (4), 6:0, 6:2; Kavcic – Quinzi 6:3, 6:2.

Druga runda: Golubev – Eremin 7:6 (3), 2:0 i krecz Włocha; Lajovic – Vagnozzi 6:1, 6:3; Starace – Gicquel 6:1, 6:2; Volandri – Naso 6:1, 7:5.

Ostrawa – CH

Pierwsza runda: Gabashvili – Mertl 6:1, 6:4; Setkic – Westerhof 6:2, 6:3.

Druga runda: O. Rochus – Dzumhur 6:4, 3:6, 6:2; Mektic – Ignatik 6:1, 6:1; Rosol – Puetz 6:4, 7:6 (1); Mecir – Eysseric 6:3, 6:3.

Tunis – CH

Druga runda: Arnaboldi – Munoz de la Nava 6:7 (3), 6:1, 7:6 (3); K. De Schepper – Di Mauro 7:6 (2), 6:0; Albot – Jaziri 6:1, 6:4; Ungur – Sergeyev 6:1, 6:2.

Tallahassee – CH

Druga runda: Al. Kuznetsov – Polansky 6:2, 6:7 (4), 6:1; Smyczek – G. Melzer 7:6 (6), 6:0; D. Young – M. Zverev 6:2, 6:2; Arguello – Odesnik 6:3, 6:3; Stebe – Jeong 4:6, 6:3, 6:0; R. Harrison – Bogdanovic 7:5, 7:5; Kudla – Klahn 6:4, 2:6, 6:4; Dancevic – Ch. Harrison 6:4, 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności