Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Sabalenka - Linette 6:2, 6:1; Sorribes Tormo - Barty 6:4, 6:3; Alexandrova - Mertens 4:6, 6:4, 6:4; Giorgi - Brady 6:3, 6:2; Kar. Pliskova - Cornet 6:1, 6:3; Suarez Navarro - Jabeur 6:4, 6:1; Oskaa - S. Zheng 6:1, 6:4; Q. Wang - Cepede Royg 6:4, 6:3; Ferro - Sevastova 2:6, 6:4, 6:2; Kvitova - Paolini 6:4, 6:3; Podoroska - Putintseva 7:6 (4), 1:3 i krecz Kazaszki; Hurkacz - Saville 6:2, 6:4; L. Broady - F. Cerundolo 7:5, 6:7 (4), 6:2; Duckworth - L. Klein 5:7, 6:3, 7:6 (4); Khachanov - Nishioka 3:6, 6:1, 6:2; Galan - Safwat 7:5, 6:1; A. Zverev - Lu 6:1 6:3; Kukushkin - Coria 7:6 (4), 7:5; Mattek-Sands/Pegula - Linette/Rosolska 6:1, 6:3; GDYNIA WTA 250: Zanevska - Kucova 6:4, 7:6 (4); Danilina/Marozava - Bondarenko/Piter 6:3, 6:2; GSTAAD ATP 250: Ruud - Gaston 6:3, 6:2; Huesler/Stricker - Walków/Zieliński 6:1, 7:6 (7); LOS CABOS ATP 250: Norrie - Nakashima 6:2, 6:2.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w tym tygodniu w Niemczech, Portugalii, Hiszpanii, Chinach, Włoszech, Czechach, Tunezji, RPA i USA.

Monachium – ATP

Półfinały: Haas – Dodig 6:4, 6:3; Kohlschreiber – Brands 6:7 (4), 6:3, 7:6 (5).

Oeiras – ATP

Półfinały: Wawrinka – Carreno-Busta 6:3, 3:6, 6:1; Ferrer – Seppi 6:1, 6:4.

Oeiras – WTA

Finał: Pavlyuchenkova – Suarez Navarro 7:5, 6:2.

Madryt – WTA

Pierwsza runda: Errani – U. Radwańska 6:3, 6:1; Goerges – Jovanovski 6:4, 6:1; Cornet – Bertens 7:5, 7:6 (8); Lisicki – Arvidsson 6:3, 6:1; Hantuchova – Stephens 6:3, 7:5; Flipkens – Barthel 6:4, 6:1; Robson – Rybarikova 6:7 (4), 6:2, 6:2; Dominguez Lino – Halep 6:2, 4:6, 6:4.

An-Ning – CH

Półfinały: Fucsovics – Marcan 6:4, 6:3; J. Ward – Yang 6:4, 5:7, 6:2.

Johannesburg – CH

Finał: V. Pospisil – Przysiężny 6:7 (7), 6:0, 4:1 i krecz Michała.

Neapol – CH

Półfinały: Giannessi – Volandri 7:6 (2), 5:7, 7:6 (4); Starace – Guez 6:1, 6:4.

Ostrawa – CH

Półfinały: Vesely – Mecir 6:2, 6:4; Darcis – Rosol 4:6, 7:6 (3), 6:4.

Tunis – CH

Półfinały: Ungur – Serra 2:6, 6:1, 7:5; Schwartzman – K. De Schepper 7:6 (7), 6:1.

Tallahassee – CH

Finał: Kudla – Stebe 6:3, 6:3.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności