Polski Tenis

WYNIKI

LYON WTA 250: Noskova - Muguruza 6:1, 6:4; Niemeier - Danilovic 7:5, 2:6, 6:3; Martic - Mladenovic 3:6, 6:3, 7:5; Osorio - Cornet 6:4, 4:6, 6:1; Potapova - Bassols Ribera 4:6, 6:1, 6:2; Zanevska - Galfi 6:1, 7:6 (3); Sherif - Konjuh 6:2, 3:2 i krecz Any; HUA HIN WTA 250: Zidansek - Sharma 6:2, 6:3; Lin Zhu - Xiyu Wang 4:6, 6:3, 6:0; Tsurenko - Bonaventure 6:3, 4:6, 6:4; Jang - Boulter 6:3, 4:6, 6:3; Xinyu Wang - Zugeer 6:2, 6:2; Bjorklund - Tararudee 6:2, 6:4; CALI WTA 125: Bolsova - Kawa 7:6 (1), 7:5; Ormaechea - Falkowska 5:7, 6:0, 6:1; N. Brancaccio - Riera 7:5, 6:3; Pigossi - Ce 6:1, 6:1; Serban - Gleason 5:7, 6:1, 7:6 (4); Contreras Gomez - Partaud 6:1, 1:6, 6:1.

Tenis – wyniki

Tenisiści walczą w tym tygodniu w Niemczech, Portugalii, Hiszpanii, Chinach, Włoszech, Czechach i Tunezji.

Monachium – ATP

Finał: Haas – Kohlschreiber 6:3, 7:6 (4).

Oeiras – ATP

Finał: Wawrinka – Ferrer 6:1, 6:4.

Madryt – WTA

Pierwsza runda: A. Radwańska – Pironkova 6:2, 6:4; Bartoli – Vesnina 6:3, 3:0 i krecz Rosjanki; Medina Garrigues – Voegele 6:3, 6:3; Kerber – Hsieh 3:6, 6:3, 6:2; Shvedova – Wożniacka 6:2, 6:4; Cibulkova – Tsurenko 6:3, 6:2; Kanepi – Pennetta 6:3, 6:7 (6), 6:2; Torro-Flor – Schiavone 6:2, 7:5; S. Williams – Putintseva 7:6 (5), 6:1; Cirstea – Morita 3:0 i krecz Japonki; Kvitova – Wickmayer 4:6, 7:5, 6:4; Ivanovic – Mattek-Sands 6:7 (10), 6:3, 6:2; Scheepers – Jankovic 6:7 (1), 6:3, 6:3; Keys – Na Li 6:3, 6:2; Petrova – Giorgi 6:3, 4:6, 6:4; Makarova – Safarova 6:2, 7:5; S. Kuznetsova – J. Zheng 6:2, 6:3; Kirilenko – Zakopalova 6:3, 2:1 i krecz Czeszki; Lepchenko – Vinci 6:1, 1:6, 6:2.

Voegele zastąpiła V. Williams, a Keys zagrała w miejsce Paszek.

Madryt – ATP

Pierwsza runda: Verdasco – Goffin 7:6 (2), 6:2; Simon – J. Benneteau 2:6, 7:5, 6:3; Chardy – H. Zeballos 6:4, 7:6 (3); Stepanek – B. Tomic 6:3, 6:2; Andujar – Cilic 6:7 (6), 6:4, 6:1.

An-Ning – CH

Finał: Fucsovics – J. Ward 7:5, 3:6, 6:3.

Neapol – CH

Finał: Starace – Giannessi 6:2, 2:0 i krecz Alessandro.

Ostrawa – CH

Finał: Vesely – Darcis 6:4, 6:4.

Tunis – CH

Finał: Ungur – Schwartzman 4:6, 6:0, 6:2.

Kategoria: