Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Sabalenka - Linette 6:2, 6:1; Sorribes Tormo - Barty 6:4, 6:3; Alexandrova - Mertens 4:6, 6:4, 6:4; Giorgi - Brady 6:3, 6:2; Kar. Pliskova - Cornet 6:1, 6:3; Suarez Navarro - Jabeur 6:4, 6:1; Oskaa - S. Zheng 6:1, 6:4; Q. Wang - Cepede Royg 6:4, 6:3; Ferro - Sevastova 2:6, 6:4, 6:2; Kvitova - Paolini 6:4, 6:3; Podoroska - Putintseva 7:6 (4), 1:3 i krecz Kazaszki; Hurkacz - Saville 6:2, 6:4; L. Broady - F. Cerundolo 7:5, 6:7 (4), 6:2; Duckworth - L. Klein 5:7, 6:3, 7:6 (4); Khachanov - Nishioka 3:6, 6:1, 6:2; Galan - Safwat 7:5, 6:1; A. Zverev - Lu 6:1 6:3; Kukushkin - Coria 7:6 (4), 7:5; Mattek-Sands/Pegula - Linette/Rosolska 6:1, 6:3; GDYNIA WTA 250: Zanevska - Kucova 6:4, 7:6 (4); Danilina/Marozava - Bondarenko/Piter 6:3, 6:2; GSTAAD ATP 250: Ruud - Gaston 6:3, 6:2; Huesler/Stricker - Walków/Zieliński 6:1, 7:6 (7); LOS CABOS ATP 250: Norrie - Nakashima 6:2, 6:2.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w tym tygodniu w Hiszpanii, Chinach, Uzbekistanie, Włoszech i Brazylii.

Madryt – WTA

Trzecia runda: Sharapova – Lisicki 6:2, 7:5; Medina Garrigues – Shvedova walkower; S. Williams – Kirilenko 6:3, 6:1; Kanepi – Hantuchova 6:3, 6:4; Makarova – Bartoli 6:3, 6:2; Errani – Lepchenko 7:5, 6:3.

Madryt – ATP

Trzecia runda: Berdych – K. Anderson 7:6 (5), 7:5; Gimeno-Traver 5:5 i krecz Daniela; Nadal – Jużny 6:2, 6:3; Tsonga – Verdasco 4:6, 6:3, 6:2; Nishikori – Federer 6:4, 1:6, 6:2; Ferrer – Haas 7:5, 4:6, 6:4; Wawrinka – Dimitrov 3:6, 6:4, 6:1; A. Murray – Simon 2:6, 6:4, 7:6 (6).

Kun-Ming – CH

Druga runda: Ebden – Ouanna 6:1, 2:6, 6:4; J-P. Smith – M. Reid 7:6 (5), 6:2; Di Wu – J. Ward 6:4, 6:3; Yang – Baluda 4:6, 7:6 (6), 7:6 (5).

Karshi – CH

Ćwierćfinały: Ti Chen – Nedovyesov 7:6 (8), 6:3; Albot – Kravchuk 6:2, 5:7, 6:2; Gabashvili – Mertl 7:5, 6:1; P. Amritraj – Matsukevitch 7:6 (6), 6:3.

Rzym – CH

Ćwierćfinały: Al. Bedene – Mannarino 6:2, 7:6 (3); Delbonis – Ungur 6:3, 7:5; Bachinger – A. Haider-Maurer 3:6, 6:4, 7:6 (0); Volandri – Lajovic 6:3, 7:6 (8).

Rio Quente

Ćwierćfinały: F. De Paula – Zampieri 6:2, 6:2; Ghem – Beretta 7:6 (4), 7:5; Duckworth – Clezar 6:4, 6:3; R. Ram – Hocevar 7:6 (4), 7:5.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności