Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Karatsev - Musetti 6:3, 6:4; Davidovich Fokina - De Minaur 6:4, 7:6 (3); Millman - Humbert 6:3, 6:3; Paul - P. Martinez 4:1 i krecz Hiszpana; Goffin - Cilic 6:4, 3:6, 6:0; J. Thompson - Paire 6:4, 6:7 (3), 7:6 (5); CHARLESTON WTA 250: Piter/Y. Wang - Kalashnikova/Kudryavtseva 7:6 (7), 2:6, 10:2; Tauson - Samsonova 6:3, 6:3; Rogers - McNally 6:0, 6:1.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w tym tygodniu we Włoszech, Francji, Uzbekistanie i Korei.

Rzym – ATP

Pierwsza runda: Jużny – Haas 6:4, 6:3; Verdasco – H. Zeballos 6:3, 3:6, 6:3; Chardy – F. Lopez 3:6, 7:5, 7:6 (4); Simon – Volandri 6:3, 2:6, 6:4; J. Benneteau – Almagro 7:6(2), 6:4; Troicki – Rosol 3:6, 6:1, 6:4; Wawrinka – Berlocq 5:7, 6:3, 6:3.

Druga runda: Gasquet – Dimitrov 6:4, 6:4; N. Djokovic – Montanes 6:2, 6:2; K. Anderson – Cilic 6:3, 7:6 (7); Del Potro – An. Kuznetsov 6:3, 6:2; Berdych – Istomin 6:4, 6:0; Federer – Starace 6:1, 6:2.

Rzym – WTA

Pierwsza runda: Jovanovski – Wożniacka 2:6, 6:4, 7:6 (5); Kirilenko – Medina Garrigues 6:3, 6:3; Lepchenko – Tsurenko 6:4, 6:2; Goerges – Hlavackova 2:6, 6:4, 6:4; Vinci – Vesnina 6:7 (2), 7:5, 6:4; McHale – Knapp 7:5, 6:2; Cibulkova – Mladenovic 1:6, 6:2, 6:2; Jie Zheng – Rybarikova 7:6 (0), 6:3; Stephens – Pennetta 6:3, 6:3; U. Radwańska – Ivanovic 6:3, 2:6, 6:2; Wickmayer – Flipkens 6:4, 6:0; Suarez Navarro – Petrova 3:6, 6:2, 7:6 (1); Oprandi – Pavlyuchenkova 6:2, 6:0.

Druga runda: Kvitova – Lisicki 6:4, 0:6, 7:5; Halep – A. Radwańska 6:7 (2), 6:1, 6:2; S. Williams – Robson 6:2, 6:2.

Busan – CH

Pierwsza runda: Ebden – Lim 4:6, 6:2, 6:0; Ze Zhang – Lacko 7:6 (3), 6:3; Moriya – Soeda 6:2, 7:6 (4); J. Wang – Chiudinelli 6:2, 3:0 i krecz Szwajcara; Weintraub – Grigelis 6:4, 6:2; Di Wu – DH Lee 7:6 (6), 6:1; McGee – De Voest 2:6, 7:6 (4), 6:0; Propoggia – J. Statham 3:6, 6:4, 7:6 (10); Sela – J-P. Smith 6:2, 6:2; Bogomolov – Rungkat 6:3, 4:6, 6:3; T. Ito – Y. Ito 6:4, 6:2; Jeong – Chung 6:7 (1), 6:3, 6:1; Yang – Nam 2:6, 6:3, 6:2.

Samarkand – CH

Pierwsza runda: Riba – Kravchuk 7:6 (6), 7:6 (4); Nedovyesov – Machado 6:3, 6:2; Albot – J. Marti 7:6 (5), 6:2; Olaso – Kovalik 6:7 (2), 6:1, 7:5; Gabashvili – Androic 6:2, 6:2; Kudryavtsev – A. Benneteau 7:5, 6:1; Mertl – Molchanov 6:1, 7:6 (2); Betov – Uzakov 7:5, 6:3; Bury – Marcan 6:2, 6:3; Giner – Vardhan 6:3, 6:2; Ti Chen – Ismailov 6:3, 1:6, 6:3; Krajinovic – Vesely 6:3, 2:6, 6:3.

Bordeaux – CH

Pierwsza runda: Carreno-Busta – Serra 6:2, 5:7, 6:4; Copil – Berrer 7:6 (4), 6:2; Bagnis – Przysiężny 7:6 (3), 7:5; Gicquel – S. Stakhovsky 6:4, 7:5; K. De Schepper – Pella 4:6, 6:4, 7:6 (3); Roger-Vasselin – Kukushkin 3:6, 6:3, 6:4; Dasnieres de Veigy – J. Sousa 6:3, 4:6, 6:4; J. Souza – Delbonis 6:2, 4:6, 6:4; Alund – R. Williams 6:4, 6:4; Llodra – Kudla 6:3, 6:2; Monfils – Ouanna 7:6 (2), 6:2; Munoz de la Nava – Struff 6:4, 5:7 i ciemność.

Przysiężny zastąpił Millmana.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności