Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 500: Linette - Alexandrova 6:7 (5), 6:3, 6:3; Vondrousova - Fręch 5:7, 6:1, 6:0; Keys - Xinyu Wang 7:5, 6:0; Samsonova - L. Fernandez 4:6, 6:4, 6:2; Haddad Maia - E. Navarro 6:4, 7:6 (1); RABAT WTA 250: Tomova - Y. Wang 7:6 (4), 6:0; Bronzetti - Trevisan 6:2, 6:3; Stearns - Xiyu Wang 6:3, 6:1; GENEWA ATP 250: Baez - Carballes Baena 6:3, 6:0; Machac - Moreno de Alboran 4:6, 7:5, 6:0; Michelsen - Fritz 6:4, 4:6, 7:5; LYON ATP 250: Darderi - Mannarino 7:6 (4), 6:3; Koepfer - Humbert 2:6, 6:4, 6:4; Etcheverry - Seyboth Wild 7:5, 3:0 i krecz Brazylijczyka; Mpetshi Perricard - Nishioka walkower. 

Tenis – wyniki

Tenisiści walczą w tym tygodniu we Włoszech, Francji, Uzbekistanie i Korei.

Rzym – ATP

Druga runda: Janowicz – Tsonga 6:4, 7:6 (5); Dolgopolov – Wawrinka walkower (uraz Szwajcara); Simon – Jużny 7:5, 6:3; Paire – J. Benneteau 6:7 (3), 6:4, 7:6 (4); M. Granollers – A. Murray 6:3, 6:7 (5) i krecz Szkota; Chardy – Nishikori 6:4, 6:1; Kohlschreiber – Ramos 6:4, 6:1; Ferrer – Verdasco 5:7, 7:5, 6:3; Gulbis – Troicki 6:1, 6:1; Nadal – Fognini 6:1, 6:3.

Rzym – WTA

Druga runda: Vinci – Burnett 6:1, 6:4; Cibulkova – Oudin 5:7, 6:1, 6:3; Na Li – Jie Zheng 6:3, 6:1; Kirilenko – Lepchenko 6:3, 6:1; Errani – McHale 7:5, 5:7, 6:2; Jankovic – Jovanovski 6:2, 6:0; Stosur – S. Peng 7:6 (5), 6:0; Dominguez Lino – Wickmayer 6:4, 6:4; Sharapova – Muguruza 6:2, 6:2; Stephens – Bertens 4:6, 6:3, 6:2; Suarez Navarro – Oprandi 6:4, 6:2; Morita – U. Radwańska 6:3, 6:1; Azarenka – Goerges 6:2, 6:0.

Busan – CH

Druga runda: McGee – Lopez-Perez 6:3, 6:4; Udomchoke – Bemelmans 6:3, 3:6, 6:3; Ze Zhang – Jeong 6:3, 6:2; J. Wang – Moriya 6:2, 6:4.

Samarkand – CH

Druga runda: Riba – Shipilov 6:1, 6:2; Albot – Gil 7:6 (4), 6:4; Bury – Ti Chen 7:5, 6:4; Dustov – Kudryavtsev 6:2, 6:0; Pouille – Mertl 6:7 (3), 6:4, 6:4; Gabashvili – Olaso 5:7, 6:2, 6:2; Nedovyesov – M. Giner 6:2, 4:6, 7:6 (4); Krajinovic – Betov 6:0, 6:4.

Bordeaux – CH

Pierwsza runda: Struff – Munoz de la Nava 4:6, 7:5, 6:3.

Druga runda: Garcia-Lopez – Carreno-Busta 3:6, 7:5, 6:4; Goffin – J. Souza 6:3, 4:6, 6:3; Darcis – Mathieu 7:5, 6:4; K. De Schepper – Dasnieres de Veigy 5:7, 6:2, 6:3.

Kategoria: