Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON: Świątek - Pattinama Kerkhove 6:4, 4:6, 6:3; Fręch - Schmiedlova 6:4, 6:4; Boulter - Pliskova 3:6, 7:6 (4), 6:4; Pegula - Dart 4:6, 6:3, 6:1; Martic - Kucova 7:6 (4), 6:3; Rybakina - Andreescu 6:4, 7:6 (5); Krejcikova - Golubic 6:3, 6:4; Kvitova - A. Bogdan 6:1, 7:6 (5); Badosa - Bara 6:3, 6:2; Cornet - C. Liu 6:3, 6:3; Tomljanovic - C. Harrison 6:2, 6:2; Q. Zheng - Minnen 6:4, 6:1; Mertens - Udvardy 3:6, 7:6 (5), 7:5; Watson - Q. Wang 7:5, 6:4; Tan - Sorribes Tormo 6:3, 6:4; Molcan - Giron 6:3, 6:2, 6:4; Gasquet - McDonald 6:3, 3:6, 6:4, 6:3; Van de Zandschulp - Ruusuvuori 3:6, 6:1, 6:4, 6:4; Fritz - Gray 6:3, 7:6 (3), 6:3; Kyrgios - Krajinovic 6:2, 6:3, 6:1; Sonego - Gaston 7:6 (4), 6:4, 6:4; Tsitsipas - Thompson 6:2, 6:3, 7:5; Garin - Grenier 6:3, 6:1, 6:1; Galan - Bautista Agut walkower; L. Broady - Schwartzman 6:2, 4:6, 0:6, 7:6 (6), 6:1.
Fortuna
Polska Liga Tenisa

Tenis – wyniki

Tenisiści walczą w tym tygodniu w Niemczech, Francji i Belgii.

Nicea – ATP

Pierwsza runda: S. Stakhovsky – R. Dutra Da Silva 6:2, 6:3; Fognini – Cecchinato 1:6, 6:1, 6:2; Mathieu – R. Harrison 6:4, 6:4; Monfils – Giraldo 4:6, 6:3, 6:3; Rufin – Lorenzi 6:3, 6:1.

Dusseldorf – ATP

Pierwsza runda: Sijsling – Korolev 6:2, 6:4; Zemlja – Goffin 5:7, 6:0, 6:2; Al. Bedene – N. Davydenko 3:6, 6:4, 6:3; Troicki – Russell 3:6, 6:3, 6:4.

Bruksela – WTA

Pierwsza runda: Arvidsson – S. Peng; Putintseva – Van Uytvanck; Rybarikova – S. Zhang; Stephens – Pironkova 6:3, 2:6, 2:2; Burdette – Jie Zheng; Goerges – Vandeweghe; Oprandi – Oudin; Cibulkova – Kanepi; Wickmayer – Hampton; Flipkens – Keys – deszcz.

Strasburg – WTA

Pierwsza runda: Razzano – Paszek 6:1, 6:4; J. Larsson – Cetkovska 6:2, 2:6, 6:3; Hradecka – Muguruza 6:4, 6:3; Giorgi – Bartoli 6:3, 6:2; L. Davis – McHale 7:5, 6:3; Bouchard – Soler-Espinosa 6:3, 6:3; Rogers – Domachowska 6:2, 7:5; Linette – Puchkova 6:4, 7:6 (2); Tatishvili – C. Garcia 6:7 (4), 7:5, 6:4; Niculescu – Erakovic 6:7 (7), 6:3, 7:6 (5); Cornet – M. Johansson 6:3, 6:2; Doi – Kar. Pliskova 7:5, 6:2; Scheepers – Feuerstein 7:5, 6:4; Torro-Flor – Hantuchova 6:3, 4:6, 7:6 (4); Pennetta – Svitolina 6:4, 6:2; Hsieh – A. Beck 6:7 (6), 7:5, 6:1.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności