Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Fręch - Meligeni Rodrigues Alves 6:4, 6:3; Pigossi - U. Radwańska 7:6 (9), 3:6, 6:2; Boulter - Zacarias 7:5, 6:0; Watson - Olmos 7:5, 6:1; Svitolina - Muramatsu 6:3, 6:2; Kostyuk - Naito 6:3, 6:3; Bertens - Xinyu Wang 6:2, 6:0; Xiyu Wang - Rus 6:1, 3:6, 6:2; Putintseva - Podoroska 2:6, 6:4, 6:0; Cocciaretto - Bara 6:1, 6:4; Trevisan - Buzarnescu 6:2, 2:6, 7:6 (5); L. Fernandez - Danilovic 7:5, 4:6, 6:4; Marino - Stojanovic 6:4, 7:6 (6); Ostapenko - Raina 6:2, 5:7, 7:5; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Nadal 6:2, 4:6, 6:2; Ruud - Fognini 6:4, 6:3; Evans - Goffin 5:7, 6:3, 6:4; S. Tsitsipas - Davidovich Fokina 7:5 i krecz Hiszpana.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w tym tygodniu we Francji, Czechach, Włoszech, Niemczech, Rumunii i Anglii.

Paryż – WTA

Ćwierćfinały kobiet: Errani – A. Radwańska 6:4, 7:6 (6); S. Williams – S. Kuznetsova 6:1, 3:6, 6:3.

Paryż – ATP

Ćwierćfinały mężczyzn: Ferrer – Robredo 6:2, 6:1, 6:1; Tsonga – Federer 7:5, 6:3, 6:3.

Prostejov – CH

Pierwsza runda: Gojowczyk – J. Nieminen 7:6 (5), 6:4; Golubev – Konecny 6:2, 6:2; Gabashvili – Mecir 6:2, 6:1; Montanes – K. Beck 7:6 (0), 6:2; Lojda – Brugues-Davi 6:3, 6:0; Dzumhur – Samper-Montana 6:7 (3), 6:4, 6:1; Stepanek – V. Estrella 6:4, 6:4; Ramos – Cervenak 6:2, 6:2; Mertl – Korolev 6:1, 6:3; Hajek – I. Minar 7:6 (5), 6:3; J. Sock – Nedovyesov 7:6 (8), 6:3; Vesely – Garcia-Lopez 6:2, 6:2; Rosol – Kowalczyk 6:3, 3:6, 6:3.

Konecny zastąpił J. Pospisila.

Caltanissetta – CH

Pierwsza runda: Lajovic – De Greef 6:1, 6:7 (8), 6:4; Olivo – Ramirez Hidalgo 7:6 (5), 6:2; Caruso – Molteni 5:7, 6:4, 7:6 (5); Cecchinato – Saez 6:3, 6:4; Volandri – Oswald 7:5,6:2; Menendez – Alund 7:5, 4:6, 6:3; Di Mauro – Aguilar 6:3, 6:4; De Bakker – Naso 3:6, 6:3, 6:1; Haase – Alves 6:1, 6:2.

Furth – CH

Pierwsza runda: J. Sousa – Arguello 6:3, 7:5; A. Beck – Guez 6:4, 7:6 (5); Kavcic – Demoliner 6:7 (3), 7:6 (6), 6:1; Kukushkin – M. Zverev 7:6 (4), 4:6, 6:4; An. Martin – Al. Kuznetsov 6:4, 2:6, 6:3; Stebe – Zopp 6:1, 6:2; Krawietz – T. Daniel 6:3, 4:6, 6:3; Greul – Mektic 4:6, 6:4, 6:2; Kirche – R. Kern 7:5, 6:2; Odesnik – Heller 3:6, 6:2, 6:3; Knittel – Ouanna 6:0 i krecz Francuza; A. Ward – Podlipnik 7:6 (5), 6:1; Giustino – Al. Gonzalez 7:6 (4), 6:3; Millot – Herbert 6:2, 6:4; A. Haider-Maurer – Rochette 6:4, 6:2; Torebko – Setkic 6:4, 7:6 (4).

Arad – CH

Pierwsza runda: Jaziri – Campozano 7:5, 6:2; Albot – Polansky 6:7 (6), 6:3, 6:4; Yang – Propst 6:1, 6:2; Bagnis – Clezar 6:3, 7:6 (5); Veic – Skugor 1:6, 7:6 (4), 6:2; Copil – Ciorcila 4:6, 4:3 i krecz Patricka; G. Melzer – Luncanu 6:2, 6:3.

Nottingham – CH

Pierwsza runda: B. Becker – Bachinger 7:5, 6:7 (5), 6:3; Berrer – Bogdanovic 6:3, 7:5; K. De Schepper – R. Williams 6:3, 7:6 (12); Smyczek – Duckworth 7:5, 6:3; D. Young – V. Pospisil 7:6 (5), 7:5; S. Johnson – Authom 6:4, 6:4; Ebden – T. Ito 7:5, 6:2; J. Levine – Soeda 6:3, 7:5.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności