Polski Tenis

WYNIKI

GDYNIA WTA 250: Zanevska - Parrizas Diaz 6:3, 6:2; Kucova - Gorgodze 6:7 (4), 7:6 (7), 7:6 (3); Korpatsch - Bondar 7:5, 6:3; PALERMO WTA 250: Dodin - Cristian 6:7 (6), 6:3, 6:4; GSTAAD ATP 250: Gaston - Garin 6:4, 1:6, 7:6 (11); Djere - Rinderknech 6:4, 6:7 (5), 6:4; Kopriva - M. Ymer 6:1, 6:0; Ruud - Paire 6:2, 5:7, 6:3; Walków/Zieliński - Paul/Riedi 4:6, 7:6 (3), 10:2; UMAG ATP 250: Gasquet - Dzumhur 6:3, 7:6 (7); Altmaier - Lajovic 6:2, 6:4; Ramos-Vinolas - Travaglia 6:2, 6:1; LOS CABOS ATP 250: Norrie - Escobedo 6:1, 6:1; Fritz - S. Johnson 6:4, 6:4; Isner - Bolt 6:3, 6:4; Nakashima - Thompson 6:3, 4:6, 7:6 (4).

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w tym tygodniu w Niemczech, Anglii, Francji, Czechach i Słowacji.

Birmingham – WTA

Pierwsza runda: Dolonc – Koehler 7:6 (8), 6:0, 6:3; Hampton – Hsieh 6:2, 6:3; Tomljanovic – Oudin 6:3, 6:1; Pironkova – L. Davis 6:2, 6:1; Riske – Keothavong 7:5, 6:2; Keys – Tsurenko 3:6, 6:3, 7:6 (3); Lucic-Baroni – Kar. Pliskova 6:3, 6:2; Van Uytvanck – Morita 6:4, 6:0; Jovanovski – Bouchard 5:7, 6:3, 6:2; M. Johansson – Cetkovska 7:5, 6:2; Kudryavtseva – Date-Krumm 6:4, 7:6 (3); Kr. Pliskova – Vandeweghe 6:7 (5), 7:6 (5), 7:5; N. Kichenok – Babos 6:3, 6:4; Rybarikova – South 6:4, 6:2; Erakovic – Svitolina 6:0, 6:1; Vekic – Giorgi 7:6 (2), 6:3.

Londyn – ATP

Pierwsza runda: Al. Bedene – Mathieu 7:6 (5), 6:3; Kudla – Delbonis 6:0, 6:3; Giraldo – J. Levine 6:4, 6:4; D. Evans – Pella 6:3, 6:1; Paire – J. Baker 7:5, 6:2; Dodig – J. Ward 6:7 (8), 7:6 (3), 7:6 (2); Malisse – Garcia-Lopez 6:4, 5:7, 6:4; Sijsling – T. Ito 6:3, 7:5; Matosevic – Nielsen 7:5, 6:2; De Bakker – Bozoljac 6:2, 7:6 (5); S. Stakhovsky – Corrie 6:4, 7:6 (1); L. Hewitt – Russell 4:6, 6:1, 6:3; Roger-Vasselin – Rufin 6:7 (1), 7:5, 7:6 (5); Dimitrov – Sela 4:6, 6:2, 7:6 (5).

Halle – ATP

Pierwsza runda: Hernych – Brands 6:4, 6:2; Jużny – Gimeno-Traver 6:1, 6:2; M. Zverev – Goffin 1:6, 6:4, 7:5; Fl. Mayer – M. Fischer 6:2, 6:2.

Nottingham 2 – CH

Pierwsza runda: Bemelmans – Smethurst 7:6 (3), 6:1; Marchenko – Serra 7:6 (4), 7:6 (4); De Voest – Smyczek 7:6 (3), 6:3; V. Pospisil – Bachinger 3:6, 7:6 (3), 6:4; Sugita – Milton 6:3, 6:0; S. Johnson – Gabb 6:2, 6:3; J. Sock – Przysiężny 6:4, 6:2.

Blois – CH

Pierwsza runda: Olivo – Middelkoop 6:1, 6:2; Teixeira – M. Giner 6:2, 6:0; Max. Gonzalez – Hamou 7:6 (12), 6:1; A. Ward – M. Rodrigues 6:7 (5), 6:1, 6:3; Capdeville – Dasnieres de Veigy 6:0, 7:5; Gicquel – Millot 7:6 (6) i krecz Vincenta.

Koszyce – CH

Pierwsza runda: G. Melzer – Crivoi 7:5, 6:4; Dzumhur – Sandgren 6:2, 6:2; Gomez-Herrera – Uzhylovsky 7:5, 6:0; Neuchrist – D. Djokovic 6:2, 6:1; Mecir – Jaziri 6:1, 3:0 i krecz Tunezyjczyka; Setkic – Podlipnik 4:6, 6:3, 6:3.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności