Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Goffin - Cilic 6:4, 3:6, 6:0; eliminacje: Travaglia - Majchrzak 6:4, 3:6, 6:2; Caruso - Tomic 7:6 (2), 6:0; Koepfer - Londero 6:1, 6:3; Cecchinato - Laaksonen 6:1, 6:3; Delbonis - P. Martinez 3:6, 6:3, 6:4; Popyrin - Hanfmann 3:6, 7:5, 6:4.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w tym tygodniu w Niemczech, Anglii, Francji, Czechach i Słowacji.

Norymberga – WTA

Ćwierćfinały: Halep – Voskoboeva 6:4, 6:1; Safarova – Hercog 7:6 (5), 3:6, 6:4; Petkovic – A. Beck 4:6, 6:3, 7:5; Jankovic – Dominguez Lino 6:4, 6:0.

Birmingham – WTA

Trzecia runda: Keys – Barthel 6:3, 6:2; Hantuchova – Mladenovic 3:6, 7:6 (6), 6:4; Vekic – M. Sanchez 4:6, 6:2, 6:2; Schiavone – Erakovic 7:6 (3), 6:3; Cirstea – Jovanovski 6:1, 1:6, 6:1; Riske – Kudryavtseva 6:1, 6:2; Rybarikova – Flipkens 7:6 (5), 6:2; Lisicki – Lucic-Baroni 7:5, 2:6, 6:4.

Londyn – ATP

Druga runda: A. Murray – Mahut 6:3, 7:6 (4); F. Lopez – J. Benneteau 7:6 (5), 6:4; Sijsling – Istomin 7:6 (1), 6:1; Tsonga – Roger-Vasselin 6:3, 6:7 (2), 6:3.

Trzecia runda: L. Hewitt – Querrey 5:7, 6:3, 6:4; Berdych – Zemlja 6:3, 6:4; Kudla – K. De Schepper 6:1, 6:3; Del Potro – D. Evans 6:0, 6:3; Cilic – F. Lopez 4:6, 7:6 (5), 7:5; Tsonga – Sijsling 7:5, 5:7, 6:3; B. Becker – Dolgopolov 7:6 (5), 7:5; A. Murray – Matosevic 6:2, 6:2.

Halle – ATP

Druga runda: Kohlschreiber – Kamke 6:4, 6:3; Gasquet – J. Melzer 6:3, 6:1; Fl. Mayer – L. Mayer 6:2, 6:3; Haas – Gulbis 7:6 (5), 6:4.

Nottingham 2 – CH

Druga runda: Devvarman – J. Sock 1:6, 7:6 (5), 6:3; Bemelmans – Ebden 7:6 (2), 6:3.

Ćwierćfinały: De Voest – Soeda 3:6, 6:1, 6:3; Bemelmans – Zhyrmont 6:2, 6:2; S. Johnson – Marchenko 7:6 (4), 6:0; Devvarman – D. Young 3:6, 7:6 (4), 6:4.

Blois – CH

Druga runda: Al. Gonzalez – Eysseric; Bagnis – Guez; Lajovic – Desein; Carreno-Busta – S. Robert – mecze przełożone na piątek z powodu opadów deszczu.

Koszyce – CH

Ćwierćfinały: Ghem – Mecir 6:2, 3:6, 7:5; Kukushkin – Veic 6:2, 6:4; Dzumhur – Campozano 6:4, 6:1; Albot – An. Martin 6:1, 6:4.

Praga – CH

Druga runda: Golubev – Samper-Montana 6:1, 6:3; Nedovyesov – Di Mauro 7:5, 7:5; Ramirez Hidalgo – Westerhof 6:2, 2:6, 6:2; Ilhan – Yang 6:1, 6:4; Cervenak – Volandri 3:6, 6:4, 7:6 (4); J. Marti – Mat. Viola 4:6, 6:3, 6:1; A. Haider-Maurer – Riba 6:3, 6:2; I. Minar – T. Daniel 6:3, 6:2.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności