Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON: Świątek - Pattinama Kerkhove 6:4, 4:6, 6:3; Fręch - Schmiedlova 6:4, 6:4; Halep - Flipkens 7:5, 6:4; Anisimova - L. Davis 2:6, 6:3, 6:4; Boulter - Pliskova 3:6, 7:6 (4), 6:4; Pegula - Dart 4:6, 6:3, 6:1; Martic - Kucova 7:6 (4), 6:3; Rybakina - Andreescu 6:4, 7:6 (5); Krejcikova - Golubic 6:3, 6:4; Kvitova - A. Bogdan 6:1, 7:6 (5); Badosa - Bara 6:3, 6:2; Cornet - C. Liu 6:3, 6:3; Tomljanovic - C. Harrison 6:2, 6:2; Q. Zheng - Minnen 6:4, 6:1; Mertens - Udvardy 3:6, 7:6 (5), 7:5; Watson - Q. Wang 7:5, 6:4; Tan - Sorribes Tormo 6:3, 6:4; Molcan - Giron 6:3, 6:2, 6:4; Gasquet - McDonald 6:3, 3:6, 6:4, 6:3; Van de Zandschulp - Ruusuvuori 3:6, 6:1, 6:4, 6:4; Fritz - Gray 6:3, 7:6 (3), 6:3; Kyrgios - Krajinovic 6:2, 6:3, 6:1; Sonego - Gaston 7:6 (4), 6:4, 6:4; Tsitsipas - Thompson 6:2, 6:3, 7:5; Garin - Grenier 6:3, 6:1, 6:1; Galan - Bautista Agut walkower; L. Broady - Schwartzman 6:2, 4:6, 0:6, 7:6 (6), 6:1; Nakashima - Shapovalov 6:2, 4:6, 6:1, 7:6 (6); Brooksby - Bonzi 7:6 (3), 7:5, 6:3.
Fortuna
Polska Liga Tenisa

Tenis – wyniki

Tenisiści walczą w tym tygodniu w Niemczech, Anglii, Francji, Czechach i Słowacji.

Norymberga – WTA

Ćwierćfinały: Halep – Voskoboeva 6:4, 6:1; Safarova – Hercog 7:6 (5), 3:6, 6:4; Petkovic – A. Beck 4:6, 6:3, 7:5; Jankovic – Dominguez Lino 6:4, 6:0.

Birmingham – WTA

Trzecia runda: Keys – Barthel 6:3, 6:2; Hantuchova – Mladenovic 3:6, 7:6 (6), 6:4; Vekic – M. Sanchez 4:6, 6:2, 6:2; Schiavone – Erakovic 7:6 (3), 6:3; Cirstea – Jovanovski 6:1, 1:6, 6:1; Riske – Kudryavtseva 6:1, 6:2; Rybarikova – Flipkens 7:6 (5), 6:2; Lisicki – Lucic-Baroni 7:5, 2:6, 6:4.

Londyn – ATP

Druga runda: A. Murray – Mahut 6:3, 7:6 (4); F. Lopez – J. Benneteau 7:6 (5), 6:4; Sijsling – Istomin 7:6 (1), 6:1; Tsonga – Roger-Vasselin 6:3, 6:7 (2), 6:3.

Trzecia runda: L. Hewitt – Querrey 5:7, 6:3, 6:4; Berdych – Zemlja 6:3, 6:4; Kudla – K. De Schepper 6:1, 6:3; Del Potro – D. Evans 6:0, 6:3; Cilic – F. Lopez 4:6, 7:6 (5), 7:5; Tsonga – Sijsling 7:5, 5:7, 6:3; B. Becker – Dolgopolov 7:6 (5), 7:5; A. Murray – Matosevic 6:2, 6:2.

Halle – ATP

Druga runda: Kohlschreiber – Kamke 6:4, 6:3; Gasquet – J. Melzer 6:3, 6:1; Fl. Mayer – L. Mayer 6:2, 6:3; Haas – Gulbis 7:6 (5), 6:4.

Nottingham 2 – CH

Druga runda: Devvarman – J. Sock 1:6, 7:6 (5), 6:3; Bemelmans – Ebden 7:6 (2), 6:3.

Ćwierćfinały: De Voest – Soeda 3:6, 6:1, 6:3; Bemelmans – Zhyrmont 6:2, 6:2; S. Johnson – Marchenko 7:6 (4), 6:0; Devvarman – D. Young 3:6, 7:6 (4), 6:4.

Blois – CH

Druga runda: Al. Gonzalez – Eysseric; Bagnis – Guez; Lajovic – Desein; Carreno-Busta – S. Robert – mecze przełożone na piątek z powodu opadów deszczu.

Koszyce – CH

Ćwierćfinały: Ghem – Mecir 6:2, 3:6, 7:5; Kukushkin – Veic 6:2, 6:4; Dzumhur – Campozano 6:4, 6:1; Albot – An. Martin 6:1, 6:4.

Praga – CH

Druga runda: Golubev – Samper-Montana 6:1, 6:3; Nedovyesov – Di Mauro 7:5, 7:5; Ramirez Hidalgo – Westerhof 6:2, 2:6, 6:2; Ilhan – Yang 6:1, 6:4; Cervenak – Volandri 3:6, 6:4, 7:6 (4); J. Marti – Mat. Viola 4:6, 6:3, 6:1; A. Haider-Maurer – Riba 6:3, 6:2; I. Minar – T. Daniel 6:3, 6:2.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności