Polski Tenis

WYNIKI

SAN JOSE WTA 250: Linette - Martic 7:5, 7:6 (5); KLUŻ-NAPOKA WTA 250: Petkovic - Cristian 6:4, 6:3; Krunic - A. Bogdan 6:3, 6:3; Schmiedlova - Juvan 7:6 (7), 6:0; Mendez - Tsurenko 4:3 i krecz Ukrainki; Kawa/Voracova - E. Bogdan/Shinikova 6:1, 7:6 (5); Piter/Sherif - Krunic/Marozava 7:5, 6:4.

Tenis – wyniki

Tenisiści walczą w tym tygodniu w Holandii, Anglii, Włoszech i Maroku.

Eastbourne – WTA

Pierwsza runda: Vesnina – Ivanovic 2:6, 6:4, 6:3; Bartoli – Pennetta 6:3, 6:2; Wickmayer – McHale 6:3, 6:4; Watson – Lepchenko 6:3, 6:4; Kirilenko – Jovanovski 7:6 (5), 6:1; Kerber – Cirstea 6:4, 6:4; Hsieh – Konta 6:4, 6:3; Wożniacka – Paszek 6:2, 2:2 i krecz Austriaczki; Safarova – Zakopalova 6:4, 7:6 (2); Baltacha – Kr. Pliskova 7:5, 7:6 (3); Kvitova – Niculescu 6:4, 6:1; Na Li – Cornet 6:2, 6:4; Makarova – Puchkova 6:3, 6:0; Stosur – Petrova 6:2, 6:3; Robson – Beygelzimer 6:3, 6:2; Hampton – A. Radwańska 7:6 (2), 6:2.

Rosmalen – WTA

Pierwsza runda: L. Davis – Hlavackova 6:3, 6:4; Begu – Mestach 6:7 (6), 6:3, 6:4; Voegele – Putintseva 7:5, 4:6, 7:5; Halep – A. Beck 6:1, 2:6, 6:3; Cibulkova – Dominguez Lino 6:1, 6:7 (5), 7:6 (3); Suarez Navarro – J. Larsson 6:3, 6:2; Arvidsson – Morita 3:6, 6:2, 6:4; Pironkova – Mladenovic 6:4, 6:4; Muguruza – Barthel 7:5, 1:6, 6:2; Rybarikova – Rus 7:5, 6:2; Vinci – Kanepi 6:3, 6:3; Tsurenko – Hantuchova 5:0 i krecz Słowaczki; Flipkens – Schiavone 3:6, 6:3, 6:0.

Druga runda: Suarez Navarro – Arvidsson 6:3, 6:4; Pironkova – Begu 7:6 (7), 6:2; U. Radwańska – Rybarikova 4:3 i krecz Słowaczki.

Eastbourne – ATP

Pierwsza runda: Fognini – Zemlja 6:7 (6), 6:2, 6:4; R. Harrison – Mathieu 6:4, 2:6, 7:6 (4); Edmund – K. De Schepper 6:4, 6:4; Seppi – Rufin 3:6, 6:3, 6:4; Ramos – Blake 6:2, 6:4; Verdasco – Dolgopolov 1:6, 6:3, 6:2; B. Tomic – J. Ward 6:3, 6:4; F. Lopez – J. Nieminen 7:6 (3), 7:6 (5); Klizan – Troicki 6:3, 6:2; Dodig – Istomin 6:3, 6:4; Stepanek – Matosevic 6:3, 6:2; J. Benneteau – K. Anderson 7:6 (4), 6:2.

Rosmalen – ATP

Pierwsza runda: Garcia-Lopez- Hanescu 6:4, 6:3; And. Kuznetsov – Gimeno-Traver 7:6 (4), 6:3; Lorenzi – De Bakker 7:6 (2), 7:6 (4); Berlocq – Baghdatis 6:2, 6:4; Donskoy – Isner 6:7 (3), 6:3, 6:4; Bautista-Agut – Bohli 3:6, 7:6 (5), 7:6 (12); Chardy – Pouille 7:5, 6:4; Copil – R. Dutra Da Silva 6:7 (4), 6:4, 6:2; Llodra – Paire 3:0 i krecz Benoit; Lu – Roger-Vasselin 6:1, 7:6 (3); Malisse – Ferrer 7:6 (3), 6:3; Mahut – Berankis 6:1, 6:4; Hernych – Goffin 6:3, 3:6, 7:6 (4); Wawrinka – Darcis 7:6 (5), 6:4.

Darcis zastąpił Sijslinga.

Mediolan – CH

Pierwsza runda: Campozano – Torebko 6:3, 6:3; Arnaboldi – Androic 6:0, 6:3; Bellotii – Migani 6:1, 4:3 i krecz Argentyńczyka; Bolt – Quinzi 4:6, 6:0, 7:6 (6); Vagnozzi – Molteni 4:6, 6:4, 6:3; An. Martin – Mecir 6:4, 6:2; T. Daniel – Ehrat 4:6, 6:2, 6:2; Krajinovic – Golubev 5:7, 6:3, 6:4; Puetz – I. Minar 1:6, 6:3, 6:0; Trevisan – Sergeyev 6:1, 0:6, 6:1; Sinicropi – Schwartzman 6:4, 6:2; Gombos – Langer 6:1, 7:5; R. Rodriguez – Ilhan 6:4, 7:6 (6); Starace – Bega 6:4, 6:2; Max. Gonzalez – Teixeira 6:1, 7:5; Volandri – Golding 6:1, 7:6 (6).

Tanger – CH

Pierwsza runda: Khaddari – G. Granollers 6:7 (3), 6:4, 6:4; G. Melzer – Neuchrist 6:4, 6:3; Carballes-Baena – Sandgren 7:5, 4:6, 6:4; Burquier – Safwat 7:5, 6:2; Souto – Rachidi 6:1, 6:2; Ciric – Arvidsson 7:6 (4), 7:6 (6); Reuter – Gigounon 6:3, 0:6, 6:3; Giustino – Brizzi 6:3, 7:5; Ouahab – Idmbarek 6:4, 6:4; Kukushkin – M. Giner 6:2, 6:0; Lammer – Fabbiano 6:1, 6:2; M. Pavic – Lamasine 6:4, 6:4; Ramirez Hidalgo – Sabry 4:6, 7:6 (7), 6:2; Sikora – Checa-Calvo 2:6, 6:3, 6:0; El Amrani – P. Sousa 6:2, 4:6, 6:3; Carreno-Busta – Michon 6:4, 6:1.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności