Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Meligeni Rodrigues Alves - Kawa 6:3, 7:5; Fręch - Pigossi 4:6, 6:3, 7:6 (4); Svitolina - Naito 6:2, 4:6, 7:6 (3); L. Kichenok/N. Kichenok - Akita/Sato 6:2, 7:6 (2); Sevastova - Raina 6:0, 7:6 (4); Bhosale/Desai - Spaka/Vismane 6:4, 5:7, 10:2; L. Fernandez - Stojanovic 3:6, 6:3, 6:4; Marino/Zhao - Jorovic/Krunic 6:7 (4), 6:3, 10:0; Zacarias - Watson 6:3, 7:6 (1); Boulter - Olmos 6:4, 6:1; Ruse - Paolini 1:6, 6:3, 6:4; Xiyu Wang - Pattinama Kerkhove 6:3, 5:7, 6:4; Rus - Xinyu Wang 6:4, 4:3 i krecz Chinki; Rybakina - Podoroska 6:4, 6:4; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Ruud 6:3, 7:5; S. Tsitsipas - Evans 6:2, 6:1.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w tym tygodniu w Niemczech, Szwecji, Węgrzech, Włoszech, Chinach, Holandii i USA.

Bastad – ATP

Pierwsza runda: Garcia-Lopez – Hajek 7:6 (4), 6:1; Struff – S. Stakhovsky 6:3, 6:3; Volandri – Zopp 6:1, 6:2; Troicki – J. Souza 6:4, 6:2; Ramos – Reister 6:3, 6:3; Kavcic – Copil 6:4, 6:1; De Bakker – Schwartzman 6:2, 6:4; Verdasco – Vinciguerra 6:4, 7:6 (3); Laaksonen – Veic 5:7, 6:1, 6:1.

Stuttgart – ATP

Pierwsza runda: Bellucci – Rosol 6:4, 6:4; N. Davydenko – Munoz de la Nava 6:7 (6), 6:3, 6:4; Hanescu – Tursunov 3:6, 6:3, 7:6 (7); Monfils – Mathieu 7:6 (0), 6:4; L. Mayer – Andujar 3:6, 7:6 (5), 7:6 (5); Fl. Mayer – A. Beck 6:4, 3:6, 6:1; Fognini – A. Ward 6:3, 7:6 (5); Langer – R. Kern 3:6, 6:4, 6:3; Gulbis – M. Granollers 4:6, 6:1, 6:1.

Newport – ATP

Pierwsza runda: J. Sock – Matosevic 6:2 i krecz Australijczyka; V. Pospisil – Kudla 1:6, 6:3, 6:3; Sijsling – Mat. Viola 6:4, 6:1; P. Amritraj – Cipolla 6:2, 6:3; Smyczek – Querrey 6:4, 7:6 (8); Karlovic – Roger-Vasselin 7:6 (5), 6:4; Hernych – A. Pavic 7:6 (6), 6:3; R. Ram – Bossel 6:2, 6:2; L. Hewitt – Ebden 6:4, 6:1; Russell – Marchenko 6:1, 4:6, 6:4; Al. Kuznetsov – K. De Schepper 6:3, 6:4; Mahut – R. Williams 6:2, 6:4.

Budapeszt – WTA

Pierwsza runda: Tatishvili – Jani 6:3, 6:4; Martic – Lukacs 6:3, 6:0; Peer – Knoll 6:2, 6:2; Hlavackova – Cornet 6:4, 6:2; Scheepers – Cornet 6:4, 6:1; Meusburger – Van Uytvanck 6:0, 6:2; Cadantu – Mayr-Achleitner 6:0, 6:1; Kovinic – Konta 6:2, 3:6, 6:2; Babos – Krunic 6:3, 6:7 (5), 6:3; Solovyeva – Safarova 6:1, 6:0.

Palermo – WTA

Pierwsza runda: Voracova – Begu 7:5, 6:2; Hercog – E. Birnerova 6:4, 6:1; Cabeza Candela – Matteucci 6:4, 6:1; B. Zahlavova-Strycova – Kr. Pliskova 6:4, 6:4; Medina Garrigues – Barrois 6:4, 4:6, 6:2; Lucic – Duque-Marino 6:3, 6:3; Knapp – T. Pereira 6:3, 6:2; Pfizenmaier – Kar. Pliskova 7:5, 7:5; Zakopalova – Pennetta 6:2, 2:6, 6:3; Dominguez Lino – Dulgheru 5:1 i krecz Rumunki; Vinci – Gatto-Manticone 7:6 (6), 6:3; Burnett – Zanevska 6:0, 7:5.

Pekin – CH

Pierwsza runda: Sekiguchi – Ouyang 2:5 i deszcz; ; Ortega-Olmeda – Ning 2:6 i deszcz; Hung – Na 4:5 i deszcz; T. Ito – Kondo; Matsui – Bai; Zhe Li – Crepaldi; Lu – Gong; Udomchoke – J. Statham; Moriya – Ciric; Sitak – Vardhan; Ze Zhang – Jun; Di Wu – Jebavy; Saville – Y. Ito; Soeda – Yu Chang.

Stambuł – CH

Pierwsza runda: Kukushkin – Rice 6:3, 3:6, 6:1; Goffin – G. Granollers 6:1, 6:4; Zhyrmont – Ignatik 7:6 (3), 1:0 i krecz Uladzimira; Sela – Kudryavtsev 6:1, 4:2; B. Becker – Durmus 6:2, 6:0; Ti Chen – Altuna 6:3, 6:1; M. Pavic – Chiudinelli 7:6 (5), 6:1; B. Klein – Yuksel 7:5, 6:1; Neuchrist – Biryukov 6:4, 7:5; K. Beck – Ilhan 6:2, 6:1; Menendez – R. Ghedin 6:3, 7:5.

Scheveningen – CH

Pierwsza runda: Middelkoop – Greul 6:3, 6:4; S. Robert – Carballes Baena 6:4, 6:4; Monteiro – Lojda 2:6, 7:5, 6:3; Huta Galung – Serra 6:4, 6:4; Gicquel – M. Fischer 6:1, 7:6 (4); Gojowczyk – Crivoi 6:4, 5:7, 6:4; Schoorel – Albot 2:6, 6:2, 6:1; Kirche – De Jong 6:3, 1:6, 6:2; Sergeyev – Zekic 6:1, 6:4; Haase – Ouanna 6:4, 6:4.

San Benedetto – CH

Pierwsza runda: Di Mauro- Odesnik 6:2, 5:7, 6:4; El Amrani – Renavand 6:2, 6:2; Aguilar – Souto 7:5, 6:3; Giannessi – Kovalik 6:1, 6:3; Fabbiano – Samper-Montana 6:2, 6:0; Teixeira – Setkic 7:6 (6), 6:0; De Greef – Herbert 6:3, 6:7 (3), 6:2; A. Haider-Maurer – Eysseric 6:1, 3:0 i kecz Francuza; Riba – Bellotti 3:6, 6:3, 6:4; Lajovic – T. Daniel 4:6, 7:6 (5), 6:2; Gombos – Giorgini 0:6, 6:2, 7:6 (1); Travaglia – Pashanski 6:4, 6:4; An. Martin – Starace 6:4, 4:6, 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności