Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Fręch/Kawa – Meligeni Rodrigues Alves/Stefani 1:6, 6:2, 6:4; Meligeni Rodrigues Alves - Kawa 6:3, 7:5; Fręch - Pigossi 4:6, 6:3, 7:6 (4); Svitolina - Naito 6:2, 4:6, 7:6 (3); L. Kichenok/N. Kichenok - Akita/Sato 6:2, 7:6 (2); Sevastova - Raina 6:0, 7:6 (4); Bhosale/Desai - Spaka/Vismane 6:4, 5:7, 10:2; L. Fernandez - Stojanovic 3:6, 6:3, 6:4; Marino/Zhao - Jorovic/Krunic 6:7 (4), 6:3, 10:0; Zacarias - Watson 6:3, 7:6 (1); Boulter - Olmos 6:4, 6:1; Ruse - Paolini 1:6, 6:3, 6:4; Cocciaretto - Buzarnescu 7:5, 7:6 (5); Xiyu Wang - Pattinama Kerkhove 6:3, 5:7, 6:4; Rus - Xinyu Wang 6:4, 4:3 i krecz Chinki; Rus/Schuurs - Xu/Zhang 6:1, 6:4; Rybakina - Podoroska 6:4, 6:4; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Ruud 6:3, 7:5; S. Tsitsipas - Evans 6:2, 6:1.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w tym tygodniu w Anglii, Niemczech, Rumunii, Włoszech, Słowenii, Ekwadorze i USA.

Wimbledon – WTA

Ćwierćfinały: A. Radwańska – Na Li 7:6 (5), 4:6, 6:2; Lisicki – Kanepi 6:3, 6:3; Flipkens – Kvitova 4:6, 6:3, 6:4; Bartoli – Stephens 6:4, 7:5.

Brunszwik – CH

Pierwsza runda: Struff – Gabashvili 6:4, 6:3; Golubev – Heller 6:4, 6:2; Sergeyev – H. Zeballos 3:6, 6:1, 6:4; Vesely – Serra 6:3, 6:1; Kamke – Tosic; 6:1, 6:3; Krajinovic – Langer 6:4, 2:6, 6:3; Schwartzman – Munoz-De La Nava 7:6 (3), 6:4; Lajovic – G. Elias 6:2, 6:3; Fl. Mayer – I. Minar 6:3, 6:3; Phau – A. Ward 6:4, 7:5; Max. Gonzalez – Neodovyesov 6:2, 6:3;Reister – Stebe 6:, 3:6, 7:6 (5).

Portoroz – CH

Pierwsza runda: Konecny – Kocevar-Desman 6:3, 6:0; Cipolla – M. Pavic 7:6 (3), 6:2; Ignatik – Millot 6:2, 1:0 i krecz Francuza; Ghem -Androic 6:3, 6:3; S. Robert – Khotulev 6:4, 7:5; Veger – Korolev 6:1, 6:4; Al. Bedene – F. Martin 7:6 (0), 6:0; Menendez – Kavcic 2:6, 2:0 i krecz Słoweńca.

Androic zastąpił Bolta.

Timisoara -CH

Pierwsza runda: A. Haider-Maurer – Mektic 7:5, 6:2; Michon – Setkic 2:6, 7:6 (5), 7:5; Giustino – J. Pospisil 7:5, 6:4; Laaksonen – Cornea 6:1, 6:2; Ramirez Hidalgo – McGee 6:2, 6:3; Pashansk – Aguilar 5:7, 6:2, 6:4; Carreno Busta – Luncanu 6:1, 6:1; Ungur – Albot 6:4, 7:6 (4).

Todi – CH

Pierwsza runda: Molteni – T. Daniel 6:4, 4:6, 7:5; Teixeira – Olivo 6:3, 6:0; Cecchinato – Giannessi 4:6, 7:6 (5), 6:2; Podlipnik-Castillo – Di Mauro 6:3, 1:6, 7:6 (1); Riba – Alund 1:6, 7:6 (6), 6:4; Fabbiano – P. Sousa 6:4, 6:4.

Manta – CH

Pierwsza runda: Collarini – M. Estevez 7:5, 6:3; Quintero – Rivera-Aranguiz 6:3, 6:1; G. Jones – T. Alves 6:3, 6:2; Arevalo – Cabezas 6:1, 6:4; Estrella – Struvay 6:3, 6:1; Russell – Mantilla 6:1, 6:2; De Paula – Beretta 4:6, 6:4, 7:5; Al. Gonzalez – Massu 6:3, 6:2; Campozano – Salamanca 6:4, 6:2; E. Gomez – Witten 5:7, 7:5, 6:1.

Winnetka – CH

Pierwsza runda: Klahn – Dustov 3:6, 7:6 (8), 6:4; Jung – E. King 7:5, 4:6, 7:5 M. Zverev – Sandgren 6:3, 6:7 (5), 7:5; Devvarman – Bengoura 6:7 (7), 6:3, 6:1; Jenkins – K. King 7:6 (4), 6:7 (4), 6:4; D. Young – M. Podzus 6:4, 3:6, 6:2; Dadamo – Ginepri 7:6 (3), 3:0 i krecz Amerykanina; Sock – Wolmarans 6:2, 7:6 (2).

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności