Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000 - eliminacje: Travaglia - Majchrzak 6:4, 3:6, 6:2; Caruso - Tomic 7:6 (2), 6:0; Koepfer - Londero 6:1, 6:3; Cecchinato - Laaksonen 6:1, 6:3; Delbonis - P. Martines 3:6, 6:3, 6:4.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w tym tygodniu w Niemczech, Szwecji, Austrii, Turcji, Kanadzie, USA, Włoszech i Kolumbii.

Hamburg – ATP

Pierwsza runda: Delbonis – Reister 6:3, 6:3; Garcia-Lopez – Gimeno-Traver 6:3, 6:3; Haase – Schwartzman 7:6 (3), 4:6, 7:5; Kavcic – Hanescu 4:6, 6:4, 6:1; Struff – L. Mayer 3:6, 6:4, 6:4; M. Granollers – Bellucci 6:3, 5:7, 6:3; Ramos – H. Zeballos 7:6 (7), 7:6 (4); Monfils – Golubev 6:3, 6:3; Berlocq – Bachinger 6:7 (5), 6:1, 6:2.

Druga runda: Paire – Montanes 6:1, 6:4; Almagro – Kamke 6:3, 6:3; Tursunov – Chardy 6:4, 7:6 (1); Fl. Mayer – Dolgopolov 6:3, 6:4.

Bogota – ATP

Pierwsza runda: Ch. Guccione – Korolev 6:1, 1:0 i krecz Kazacha; V. Estrella – Arguello 7:5, 6:3; Belmelmans – N. Barrientos 7:5, 6:3; E. Gomez – Struvay 6:4, 6:4; Karlovic – Londero 7:6 (5), 6:4; Falla – Malisse 6:1, 3:6, 6:1; V. Pospisil – Przysiężny 6:3, 3:6, 6:1; Duckworth – Al. Bedene 6:3, 6:4.

Bastad – WTA

Pierwsza runda: M. Johansson – Cohen 6:2, 6:3; Dulgheru – C. Garcia 7:6 (2), 6:1; T. Pereira – Pfizenmaier 3:6, 6:2, 7:5; Tatishvili – Bencic 2:6, 6:4, 6:4; Bratchikova – Kerkhove 6:3, 6:1; Tsurenko – Grymalska 6:3, 5:7, 6:1; Hogenkamp – Arruabarrena 6:3, 6:3; Zakopalova – Allgurin 6:1, 6:1; S. Williams – Karatantcheva 6:1, 6:2; Gamiz – Pironkova 6:1, 6:3.

Gastein – WTA

Pierwsza runda: Moser – E. Bogdan 7:6 (6), 2:6, 6:4; Cabeza Candela – Majeric 6:1, 6:3; Golubic – Bertens 6:2, 6:2; Svitolina – Honcova 6:2, 6:2; Hlavackova – Daniilidou 6:3, 6:1; A. Beck – Peer 7:5, 6:3; Minella – Evtimova 6:2, 2:6, 6:3; Scheepers – A. Schmiedlova 6:1, 6:3; Cadantu – Koehler 6:2, 6:4; Mayr-Achleitner – Mrdeza 6:4, 6:3; Martic – Petkovic 6:7 (5), 7:5, 6:3.

Eskisehir – CH

Pierwsza runda: Ignatik – Smirnov 6:1, 6:1; Goffin – B. Klein 6:4, 6:1; Marie – Balaji 6:2, 6:2; Basilashvili – Podlipnik 6:2, 7:6 (5); Rice – Erguden 6:1, 3:6, 7:6 (2); Gabashvili – Sikora 6:1, 7:5; Zhyrmont – Durmus 6:0, 6:2; Lopez-Perez – Pulgar-Garcia 6:4, 6:3; Neuchrist – Yuksel 6:4, 6:1; Rola – Ben Zvi 6:3, 6:4; Ilhan – M. Pavic 6:4, 6:3.

Recanati – CH

Pierwsza runda: Caruso – Mektic 6:3, 6:2; Middelkoop – Aguilar 7:6 (5), 6:3; Lammer – Karatsev 3:6, 7:5, 6:4; Propoggia – Virgili 7:5, 6:2; Herbert – Bega 6:4, 7:6 (1); Olivetti – Olivo 6:3, 7:6 (6); Arnaboldi – G. Granollers 7:6 (3), 6:2; Guez – F. Martin 7:5, 6:3; Cipolla – Konecny 7:6 (4), 6:2; Burguier – Vanni 7:6 (8), 6:1; Menendez – Bagnis 6:3, 7:6 (4); Quinzi – Travaglia 6:2, 6:7 (6), 6:4.

Granby – CH

Pierwsza runda: Bossel – Androic 6:4, 6:4; M. Reid – Barton 3:6, 7:5, 6:1; Borvanov – J. Hernandez 6:4, 6:3; T. Ito – Mott 7:6 (3), 6:3; Kondo – A. Pavic 6:2, 7:5; Moriya – Schnur 7:6 (4), 7:5; Mitchell – Diez 7:5, 6:1; Krainik – Beretta 6:3, 6:7 (6), 6:3; Bester – Hochwalt 6:4, 6:2; Reix – Saville 7:6 (2), 2:6 6:1; Mahut – Pokrajac 6:7 (5), 6:2, 6:3.

Binghamton – CH

Pierwsza runda: Alex Kuznetsov – Ch. Harrison 4:6, 6:2, 6:3; Garanganga – Novikov 7:6 (5), 6:2; Sugita – Ouellette 7:5, 7:6 (3); Jaziri – Myneni 7:5, 6:1; Krajicek – J. Jenkins 6:2, 6:4; Klahn – Bhambri 6:3, 6:3; Krueger – Feeney 6:4, 6:4; S. Singh – Marcan 6:4, 6:4; Sandgren – D. Young 5:7, 7:5, 6:2; Nielsen – Dustov 3:6, 6:4, 3:0 i krecz Uzbeka; Venus – Wolmarans 6:3, 7:5; R. Williams – Meister 7:5, 7:6 (0)

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności