Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Badosa - Świątek 6:3, 7:6 (4); Vekic - Sabalenka 6:4, 3:6, 7:6 (3); Van Uytvanck - Kvitova 5:7, 6:3, 6:0; Svitolina - Tomljanovic 4:6, 6:3, 6:4; Sakkari - Stojanovic 6:1, 6:2; Kar. Pliskova - Suarez Navarro 6:3, 6:7 (1), 6:1; Krejcikova - L. Fernandez 6:2, 6:4; Pavlyuchenkova - Friedsam 6:1, 6:1; Osaka - Golubic 6:3, 6:2; Rybakina - Peterson 6:2, 6:3; Muguruza - Q. Wang 6:3, 6:0; Giorgi - Vesnina 6:3, 6:1; Bencic - Doi 6:2, 6:4; Sorribes Tormo - Ferro 6:1, 6:4; Podoroska - Alexandrova 6:1, 6:3; Vondrousova - Buzarnescu 6:1, 6:2; Medvedev - Nagal 6:2, 6:1; Fognini - Gerasimov 6:4, 7:6 (4); Basilashvili - Sonego 6:4, 3:6, 6:4; Davidovich Fokina - Millman 6:4, 6:7 (4), 6:3; A. Zverev - Galan 6:2, 6:2; Djokovic - Struff 6:4, 6:3; Carreno Busta - Cilic 5:7, 6:4, 6:4; Koepfer - Purcell 6:3, 6:0.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w tym tygodniu w Anglii, Niemczech, Rumunii, Włoszech, Słowenii, Ekwadorze i USA.

Wimbledon – ATP

Ćwierćfinały: Del Potro – Ferrer 6:2, 6:4, 7:6 (5); N. Djokovic – Berdych 7:6 (5), 6:4, 6:3; Janowicz – Kubot 7:5, 6:4, 6:4; A. Murray – Verdasco 4:6, 3:6, 6:1, 6:4, 7:5.

Brunszwik – CH

Druga runda: Vesely – Struff 6:2, 2:6, 6:1; Krajinovic – Sergeyev 6:2, 6:2; Max. Gonzalez – Hajek 6:3, 6:4; Golubev – Kamke 6:2, 5:7, 6:4; Phau- Lajovic 7:6 (5), 3:6, 6:4; Veic – Schwartzman 6:3, 6:4; Fl. Mayer – Reister 6:0, 6:2; Delbonis – Bachinger 6:3, 6:2.

Portoroz – CH

Pierwsza runda: R. Ghedi – Basic 7:6 (4), 6:4; Dancevic – Crepaldi 7:5, 6:2; Olaso – Razborsek 6:4, 6:3; Brugues-Davi – Mat. Viola 6:4, 6:4; Donskoy – Demoliner 6:1, 3:1 i krecz Brazylijczka; K. Beck – Rola 6:1, 6:3; M. Fischer – M. Lazic 6:2, 6:1; Zemlja – Gerasimov 6:4, 6:3.

Gerasimov zastąpił Urbaniję.

Timisoara -CH

Pierwsza runda: Eysseric – Ciorcila 6:3, 6:4; Zekic – Semjanc 6:1, 3:6, 6:0; Crivoi – Lojda 4:6, 6:4, 6:0; Linzer – Jaziri 6:3, 6:4; Vagnozzi – Samper-Montana 6:1, 4:6, 7:5; Odesnik – Renavand 7:6 (7), 6:3; Guez – Mirtea 6:3, 6:0; Copil – G. Melzer 7:6 (4), 6:7 (2), 7:6 (3).

Todi – CH

Pierwsza runda: J. Sousa – Pouille 6:4, 7:5.; R. Becker – Mertens 6:4, 6:4; Naso – De Greef 6:3, 6:4; An. Martin – Checa-Calvo 2:6, 6:4, 6:4; Starace – Kovalik 6:1, 6:1; M. Delic – Giner 6:1, 6:2; Ramos – Brizzi 6:4, 6:2; Giraldo – Westerhof 6:4, 7:6 (3); Lorenzi – Arnaboldi 6:3, 6:3; G. Granollers – Virgili 6:7 (1),6:4, 7:6 (5).

Manta – CH

Druga runda: Arguello – Diaz-Figueroa 6:3, 6:3; G. Jones – Quiroz 6:4, 6:4; Al. Gonzalez – Estrella 6:3, 7:6 (8); Collarini – Endara 7:5, 6:3; E. Gomez – De Paula 2:6, 7:6 (2), 6:1; Arevalo; – Campozano 6:0, 6:1; Russell – Quintero 2:0 i krecz Kolumbijczyka.

Winnetka – CH

Druga runda: S. Johnson – Venus 6:1, 6:4; Klahn – Dadamo 7:6 (5), 6:4; Devvarman – Myneni 6:1, 6:2; D. Young – Jenkins 6:2, 6:2; M. Zverev – Jung 6:2, 6:3; Sock – Krajicek 6:4, 6:1; Bogomolov – Quigley 6:4, 7:5; Smyczek – Ch. Harrison 6:3, 1:6, 6:1.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności