Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Hurkacz - Fabbiano 6:3, 3:6, 6:3; Evans - Lajovic 6:3, 6:7 (11), 6:2; Carreno Busta - Travaglia 7:5, 7:6 (4); Davidovich Fokina - M. Berrettini 7:5, 6:3; Krajinovic - Basilashvili 6:1, 2:0 i krecz Gruzina; Sonego - Fucsovics 6:3, 6:4; Ruud - Rune 6:2, 6:1; Bautista Agut - Fritz 6:2, 7:5; Garin - Auger-Aliassime 7:6 (3), 6:1; Caruso - Catarina 6:7 (3), 7:6 (5), 6:3; Chardy - Bublik 6:4, 0:6, 7:5; Fognini - Kecmanovic 6:2, 7:5; Sinner - Ramos-Vinolas 6:3, 6:4; Pouille - Pella 6:3, 6:4; Delbonis - Mannarino 7:5, 6:1; Cecchinato - Koepfer 6:4, 6:3; S. Tsitsipas - Karatsev 6:3, 6:4; Dimitrov - Struff 6:3, 6:4; Khachanov - Djere 6:4, 6:1; Popyrin - Andujar 0:6, 6:2, 7:6 (3); Koolhof/Kubot - Mannarino/Paire 7:6 (2), 6:3; Auger-Aliassime/Hurkacz - Arneodo/Nys 5:2 i krecz rywali; CHARLESTON WTA 250: Osorio Serrano - Linette 6:3, 4:6, 7:5; McHale - Errani 7:6 (3), 6:3; Jabeur - Voegele 6:4, 6:1; Sharma - Y. Wang 6:4, 6:2; C. Liu - Sanders 7:5, 4:6, 6:0; Kovinic - Tomova 6:3, 6:3; Di Lorenzo - Ahn 7:6 (6), 6:2; Parks - Min 6:1, 6:4.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w tym tygodniu w Anglii, Niemczech, Rumunii, Włoszech, Słowenii, Ekwadorze i USA.

Wimbledon – ATP

Ćwierćfinały: Del Potro – Ferrer 6:2, 6:4, 7:6 (5); N. Djokovic – Berdych 7:6 (5), 6:4, 6:3; Janowicz – Kubot 7:5, 6:4, 6:4; A. Murray – Verdasco 4:6, 3:6, 6:1, 6:4, 7:5.

Brunszwik – CH

Druga runda: Vesely – Struff 6:2, 2:6, 6:1; Krajinovic – Sergeyev 6:2, 6:2; Max. Gonzalez – Hajek 6:3, 6:4; Golubev – Kamke 6:2, 5:7, 6:4; Phau- Lajovic 7:6 (5), 3:6, 6:4; Veic – Schwartzman 6:3, 6:4; Fl. Mayer – Reister 6:0, 6:2; Delbonis – Bachinger 6:3, 6:2.

Portoroz – CH

Pierwsza runda: R. Ghedi – Basic 7:6 (4), 6:4; Dancevic – Crepaldi 7:5, 6:2; Olaso – Razborsek 6:4, 6:3; Brugues-Davi – Mat. Viola 6:4, 6:4; Donskoy – Demoliner 6:1, 3:1 i krecz Brazylijczka; K. Beck – Rola 6:1, 6:3; M. Fischer – M. Lazic 6:2, 6:1; Zemlja – Gerasimov 6:4, 6:3.

Gerasimov zastąpił Urbaniję.

Timisoara -CH

Pierwsza runda: Eysseric – Ciorcila 6:3, 6:4; Zekic – Semjanc 6:1, 3:6, 6:0; Crivoi – Lojda 4:6, 6:4, 6:0; Linzer – Jaziri 6:3, 6:4; Vagnozzi – Samper-Montana 6:1, 4:6, 7:5; Odesnik – Renavand 7:6 (7), 6:3; Guez – Mirtea 6:3, 6:0; Copil – G. Melzer 7:6 (4), 6:7 (2), 7:6 (3).

Todi – CH

Pierwsza runda: J. Sousa – Pouille 6:4, 7:5.; R. Becker – Mertens 6:4, 6:4; Naso – De Greef 6:3, 6:4; An. Martin – Checa-Calvo 2:6, 6:4, 6:4; Starace – Kovalik 6:1, 6:1; M. Delic – Giner 6:1, 6:2; Ramos – Brizzi 6:4, 6:2; Giraldo – Westerhof 6:4, 7:6 (3); Lorenzi – Arnaboldi 6:3, 6:3; G. Granollers – Virgili 6:7 (1),6:4, 7:6 (5).

Manta – CH

Druga runda: Arguello – Diaz-Figueroa 6:3, 6:3; G. Jones – Quiroz 6:4, 6:4; Al. Gonzalez – Estrella 6:3, 7:6 (8); Collarini – Endara 7:5, 6:3; E. Gomez – De Paula 2:6, 7:6 (2), 6:1; Arevalo; – Campozano 6:0, 6:1; Russell – Quintero 2:0 i krecz Kolumbijczyka.

Winnetka – CH

Druga runda: S. Johnson – Venus 6:1, 6:4; Klahn – Dadamo 7:6 (5), 6:4; Devvarman – Myneni 6:1, 6:2; D. Young – Jenkins 6:2, 6:2; M. Zverev – Jung 6:2, 6:3; Sock – Krajicek 6:4, 6:1; Bogomolov – Quigley 6:4, 7:5; Smyczek – Ch. Harrison 6:3, 1:6, 6:1.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności