Polski Tenis

WYNIKI

HALLE ATP 500: Hurkacz - Medvedev 6:1, 6:4; LONDYN ATP 500: M. Berrettini - Krajinovic 7:5, 6:4; BERLIN WTA 500: Jabeur - Bencic 6:3, 2:1 i krecz Szwajcarki; BIRMINGHAM WTA 250: Haddad Maia - Halep 6:3, 2:6, 6:4; S. Zhang - Cirstea 4:6, 6:1, 7:6 (5); Haddad Maia - S. Zhang 5:4 i krecz Chinki; EASTBOURNE WTA 500: Fręch - Q. Zheng 6:3, 6:0; Linette - Kovinic 7:6 (1), 6:1; Kanepi - Parrizas Diaz 6:7 (4), 6:4, 6:4; Sorribes Tormo - Udvardy 6:3, 6:0; Kostyuk - Golubic 6:2, 6:1; BAD HOMBURG WTA 250: Bronzetti - Juvan 4:6, 7:5, 2:0 i krecz Słowenki; Rakhimova - Samsonova 7:6 (6), 6:4; C. Garcia - Sasnovich 2:6, 6:3, 6:4; Zidansek - Hatouka 2:6, 6:1, 6:4; Swan - Stephens 2:6, 6:4, 6:2; MAJORKA ATP 250: Molcan - Kecmanovic 7:5, 6:4; McDonald - J. Sousa 4:6, 7:5, 6:1.
Polska Liga Tenisa

Tenis – wyniki

Tenisiści walczą w tym tygodniu w Anglii, Niemczech, Rumunii, Włoszech, Słowenii, Ekwadorze i USA.

Wimbledon – WTA

Półfinały: Bartoli – Flipkens 6:1, 6:2; Lisicki – A. Radwańska 6:4, 2:6, 9:7.

Brunszwik – CH

Ćwierćfinały: Krajinovic – Veic 6:3, 6:4; Vesely – Golubev 6:0, 6:4; Fl. Mayer – Delbonis 7:5, 4:6, 6:4; Max. Gonzalez – Phau 6:3, 6:2.

Portoroz – CH

Druga runda: Cipolla – Ghem 6:4, 4:6, 6:2; Menendez – R. Ghedin 7:5, 6:1; Konecny – Brugues-Davi 3:6, 4:2 i krecz Hiszpana; Al. Bedene – Veger 6:0, 6:3; Donskoy – Dancevic 1:0 i krecz Kanadyjczyka; Ignatik – Olaso 7:6 (2), 4:1 i krecz Hiszpana; Zemlja – K. Beck 6:4, 6:2; M. Fischer – S. Robert 6:1, 6:3.

Timisoara -CH

Druga runda: A. Haider-Maurer – Pashanski 7:5, 6:4; Eysseric – Odesnik 6:4, 6:3; Zekic – Guez 5:7, 7:5, 6:0; Crivoi – Linzer 6:3, 6:4; Ramirez Hidalgo – Laaksonen 6:1, 3:6, 7:5; Carreno-Busta – Michon 6:2, 7:5; Ungur – Giustino 6:7 (5), 6:0, 6:2; Vagnozzi – Copil 7:6 (5), 6:3.

Todi – CH

Druga runda: J. Sousa – Cecchinato 6:7 (5), 6:3, 6:4; Riba – R. Becker 6:3, 6:3, 7:6 (3); Podlipnik – Teixeira 6:4, 6:2; Lorenzi – Molteni 6:2, 6:2; Giraldo – Starace 6:4, 7:6 (4); Naso – G. Granollers 6:4, 6:3; An. Martin – M. Delic 6:4, 6:4; Fabbiano – Ramos 6:4, 6:2.

Manta – CH

Ćwierćfinały: Al. Gonzalez – M. Arevalo 7:6 (3), 6:3; G. Jones – Collarini 4:6, 7:6 (3), 6:2; Russell – Ouellette 6:3, 3:6, 6:3; Arguello – E. Gomez 6:3, 6:3.

Winnetka – CH

Ćwierćfinały: Devvarman – S. Johnson 7:5, 6:4; Sock – D. Young 6:3, 6:4; Bogomolov – M. Zverev 6:2, 3:0 i krecz Niemca; Klahn – Smyczek 6:3, 7:5.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności