Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Świątek/Kubot - Ferro/Herbert 6:3, 7:6 (3); Bencic - Pavlyuchenkova 6:0, 3:6, 6:1; Rybakina - Muguruza 7:5, 6:1; Svitolina - Giorgi 6:4, 6:4; Vondrousova - Badosa 6:3 i krecz Hiszpanki; Khachanov - Schwartzman 6:1, 2:6, 6:1; Carreno Busta - Koepfer 7:6 (7), 6:3; Medvedev - Fognini 6:2, 3:6, 6:2; Nishikori - Ivashka 7:6 (7), 6:0;Humbert - S. Tsitsipas 2:6, 7:6 (4), 6:2; Chardy - L. Broady 7:6 (3), 4:6, 6:1; A. Zverev - Basilashvili 6:4, 7:6 (5); Djokovic - Davidovich Fokina 6:3, 6:1.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w tym tygodniu w Austrii, Czechach, Hiszpanii, Brazylii, Kanadzie i USA.

Waszyngton – WTA

Pierwsza runda: Rybarikova – McHale 2:6, 6:4, 6:2; Ormaechea – Capra 6:1, 6:1; Cepelova – Bertens 6:4, 0:6, 6:3; Puchkova – Stephens 7:5, 6:3; Petkovic – Pegula 6:2, 7:5; Oudin – An. Rodionova 7:5, 6:3; Barthel – Voegele 6:2, 6:2; Kerber – Falconi 6:2, 6:3; Watson – Mueller 6:7 (5), 6:4, 6:3; Niculescu – Townsend 6:3, 6:0; Cornet – Wickmayer 6:1, 6:3; Tatishvili – C. Garcia; Cirstea – Tsurenko 7:5, 1:1 i krecz Ukrainki; Keys – Larcher de Brito 7:5, 6:3; Makarova – Bouchard 6:4, 6:2; Riske – V. King 6:3, 7:5.

Carlsbad – WTA

Pierwsza runda: Stosur – Lepchenko 7:5, 6:1; Schiavone – Pennetta 7:6 (4), 6:7 (6), 6:4; Razzano – S. Kuznetsova 6:2, 6:4; Jankovic – Burdette 4:6, 6:1, 6:4; Mattek-Sands – Puig 2:6, 6:1, 6:2; Vandeweghe – Kiick 6:1, 6:2; Suarez Navarro – Ishizu 6:4, 6:3; U. Radwańska – Erakovic 7:6 (3), 6:4; Karatantcheva – Goerges 6:3, 7:5; Robson – Morita 4:6, 7:5, 6:2; Hantuchova – Paszek 6:0, 6:0.

Kitzbuhel – ATP

Pierwsza runda: L. Mayer – K. De Schepper 6:4, 6:4; M. Granollers – M. Pavic 7:6 (2), 6:2; Montanes – Ungur 6:4, 6:2; H. Zeballos – M. Fischer 7:5, 1:6, 6:3; Gimeno-Traver – Veic 6:1, 6:3; Thiem – An. Kuznetsov 6:2, 7:5; Hanescu – Al. Bedene 6:2, 6:1; Hajek – Setkic 6:2, 6:1; Brands – Berlocq 7:6 (4), 2:6, 6:2; Haase – Rufin 6:4, 7:6 (4); A. Haider-Maurer – D. Novak 6:4, 6:4; Garcia-Lopez – Bellucci 6:7 (1), 6:3, 7:6 (4).

Druga runda: L. Mayer – Kohlschreiber 6:4, 7:6 (4); M. Granollers – H. Zeballos 6:0, 2:0 i krecz Argentyńczyka.

Waszyngton – ATP

Pierwsza runda: Devvarman – R. Williams 7:5, 6:1; Stepanek – S. Johnson 7:6 (3), 6:3; Fish – Ebden 2:6, 6:1, 6:3; Goffin – Lu 6:4, 6:4; Istomin – Giraldo 6:3, 6:4; Groth – Kudla 7:6 (2), 6:2; Matosevic – Blake 6:2, 7:6 (6); Malisse – R. Ram 4:6, 6:3, 6:2; Lacko – Falla 1:6, 6:4, 6:4; Kamke – Berankis 3:6, 6:3, 6:2; J. Sock – Sijsling 6:4, 6:2; Alex Kuznetsov – Bogomolov 3:6, 6:4, 6:3; Tursunov – J. Levine 7:6 (5), 7:5; R. Harrison:3, 7:5; Smyczek – Zemlja 6:1, 6:7 (8), 6:1; Duckworth – Sugita 6:2, 6:2.

Druga runda: Devvarman – Dolgolopov 6:3, 7:6 (4); B. Tomic – Goffin 6:1, 6:3; Dimitrov – Malisse 7:6 (4), 6:4; Raonic – Groth 7:5, 6:4; Matosevic – N. Davydenko 6:4, 7:5; Baghdatis – Lacko 6:7 (2), 6:2, 6:4; Querrey – Istomin 3:6, 6:3, 7:6 (9).

Liberec – CH

Pierwsza runda: Gombos – Naso 6:4, 7:6 (3); Fabbiano – Michalicka 7:6 (4), 6:4; Schoorel – Klec 6:0, 6:2; Puetz – Albot 6:4, 7:5; Mertl – Crivoi 6:4, 6:7 (6), 6:3; Pavlasek – Kovalik 3:6, 6:3, 6:4; Olaso – Dzumhur 2:6, 6:2, 7:6 (6); Delbonis – Mecir 6:1, 7:6 (6); Kavcic – Krajinovic 4:6, 6:2, 6:3; Ramirez Hidalgo – Lojda 7:6 (6), 6:1; Vesely – Kuncik; 6:1, 6:0; Panfil – Phau 1:6, 6:3, 6:2; Nedovyesov – Schmid 6:2, 6:3; Sergeyev – Konecny 3:6, 7:5, 7:5; Riba – Semjan 6:1, 6:1; Vagnozzi – Corrie 7:5, 6:2.

Segovia – CH

Pierwsza runda: Angelinos – Arenas-Gualda 6:2, 6:4; Lobkov – Voinea 7:6 (4), 4:1 i krecz Rumuna; G. Granollers – Middelkoop 7:5, 4:6, 6:3; Herbert – Alves 6:3, 6:2; Fucsovics – Rice 7:6 (4), 6:0; Crepaldi – Cipolla 7:6 (5), 6:4; Golubev – Lopez-Perez 6:3, 7:5; Copil – Villacorta-Alonso 6:2, 6:3; Serra – Carballes Baena 4:6, 6:3, 6:4; Teixeira 7:6 (2), 7:6 (5); Ortega-Olmedo – Elgin 6:4, 6:1; Checa-Calvo – Artunedo 2:1 i krecz Andresa; Chiudinelli – F. Martin 7:5, 6:3; A. Ward – Brugues-Davi 4:6, 6:4, 7:6 (3); Carreno-Busta – Jakupovic 7:6 (1), 6:3; Olivetti – Navarro 6:3, 7:6 (4).

Sao Paulo – CH

Pierwsza runda: Migani – Severino 7:5, 6:4; J. Hernandez – Romboli 3:6, 6:4, 7:6 (4); Velotti – Miele 5:7, 6:0, 6:3; T. Fernandes – F. De Paula 2:6, 6:2, 6:4; Capdeville – Schnitman 6:0, 6:2; Rola – Lama 6:3, 6:2; Campozano – Lindell 6:1, 2:6, 6:4; Hocevar – Santanna 4:6, 7:6 (5), 7:5; Clezar – Tebet Filho 6:2, 6:0; Schwank – T. Lopes 7:6 (1), 6:4; Molteni – Semenzato 6:3, 6:1; Trungelliti – N. Barrientos 7:6 (2), 4:6, 6:4; A. Gonzalez – E. Gomez 7:6 (3), 6:3; Garin – Sorgi 6:3, 6:0; Andreozzi – Demoliner 6:3, 6:2; J. Souza – M. Arevalo 6:3, 7:6 (5).

Vancouver – CH

Pierwsza runda: T. Ito – Authom 6:1, 6:4; Moriya – Sandgren 7:6 (4), 7:5; Diez – M. Reid 6:4, 6:2; J. Wang – Mitchell 6:3, 6:4; Weintraub – J-P. Smith 6:3, 3:6, 6:2; D. Evans – Donskoy 3:6, 6:4, 6:4; O. Rochus – Bester 6:4, 6:7 (5), 6:3; Bemelmans – Krajicek 6:2, 6:4; G. Jones – M. Zverev 5:7, 7:6 (1), 7:6 (2); Klahn – Meister 6:1, 6:4; Odesnik – De Voest 7:5, 6:2; Reynolds – Barton 6:1, 6:3; Dancevic – Peliwo 6:3, 6:4; B. Becker – Polansky 7:6 (4), 6:4; J. Ward – McGee 4:6, 6:3, 7:5; V. Pospisil – Ti Chen 6:4, 7:6 (0).

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności