Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON: Fręch - Schmiedlova 6:4, 6:4; Boulter - Pliskova 3:6, 7:6 (4), 6:4; Pegula - Dart 4:6, 6:3, 6:1; Martic - Kucova 7:6 (4), 6:3; Rybakina - Andreescu 6:4, 7:6 (5); Krejcikova - Golubic 6:3, 6:4; Kvitova - A. Bogdan 6:1, 7:6 (5); Badosa - Bara 6:3, 6:2; Cornet - C. Liu 6:3, 6:3; Tomljanovic - C. Harrison 6:2, 6:2; Q. Zheng - Minnen 6:4, 6:1; Mertens - Udvardy 3:6, 7:6 (5), 7:5; Watson - Q. Wang 7:5, 6:4; Tan - Sorribes Tormo 6:3, 6:4; Molcan - Giron 6:3, 6:2, 6:4; Gasquet - McDonald 6:3, 3:6, 6:4, 6:3; Van de Zandschulp - Ruusuvuori 3:6, 6:1, 6:4, 6:4; Fritz - Gray 6:3, 7:6 (3), 6:3; Kyrgios - Krajinovic 6:2, 6:3, 6:1; Sonego - Gaston 7:6 (4), 6:4, 6:4; Tsitsipas - Thompson 6:2, 6:3, 7:5; Garin - Grenier 6:3, 6:1, 6:1; Galan - Bautista Agut walkower; L. Broady - Schwartzman 6:2, 4:6, 0:6, 7:6 (6), 6:1.
Fortuna
Polska Liga Tenisa

Tenis – wyniki

Tenisiści walczą w tym tygodniu w Niemczech, Szwecji, Węgrzech, Włoszech, Chinach, Holandii i USA.

Bastad – ATP

Druga runda: Verdasco – Struff 6:1, 7:5; Berdych – Alund 6:3, 6:0; Almagro – Garcia-Lopez 3:6, 6:1, 6:1; De Bakker – Troicki 6:4, 4:6, 7:6 (6).

Stuttgart – ATP

Druga runda: Hanescu – Bellucci 6:1, 6:4; Paire – N. Davydenko 6:3, 6:1; Haas – Gulbis 6:0, 3:6, 6:4; Fognini – L. Mayer 6:1, 6:3.

Newport – ATP

Ćwierćfinały: Russell – Sijsling 7:6 (3), 6:7 (6), 7:6 (5); Mahut – Przysiężny 7:6 (5), 6:4.

Budapeszt – WTA

Druga runda: Scheepers – Martic 7:5, 6:4; Peer – Tatishvili 6:1, 6:1; Kovinic – Solovyeva – Kovinic 6:1, 3:6, 6:1; Cadantu – Hlavackova 4:6, 7:5, 4:0 i krecz Czeszki.

Palermo – WTA

Druga runda: Dominguez Lino – Burnett 7:5, 4:6, 6:3; Cabeza Candela – Mladenovic 6:3, 2:6, 7:6 (6); Zakopalova – Knapp 6:3, 4:6, 6:4; Vinci – Hercog 6:2, 7:6 (3).

Pekin – CH

Pierwsza runda: Sekiguchi – Ouyang 4:6, 6:3, 6:4; Kondo – T. Ito 6:4, 6:3; Moriya – Ciric 6:4, 6:2; Bai – Matsui 6:2, 7:6 (3); Zhe Li – Crepaldi 6:3, 6:4; Lu – Gong 6:1, 6:4; J. Statham – Udomchoke 6:4, 3:6, 7:6 (2); Vardhan – A. Sitak 6:3, 6:2; Di Wu – Jebavy 6:2, 6:1; Y. Ito – Saville 3:6, 7:5, 6:4; Soeda – Yu Chang 6:4, 6:2.

Druga runda: Na – Rungkat 6:1, 6:1; Lu – Bai 6:0, 3:0 i krecz Chińczyka; Ze Zhang – Ortega-Olmedo 7:5, 6:2; Kondo – Hensel 6:4, 0:1 i krecz Australijczyka; J. Statham – Y. Ito 6:3, 6:3; Di Wu – Vardhan 6:3, 6:2; Soeda – Zhe Li 6:1, 6:3; Moriya – Sekiguchi 6:4, 6:7 (3), 6:3.

Stambuł – CH

Druga runda: Safwat – Zhyrmont 6:4, 3:6, 6:2; B. Becker – B. Klein 6:4, 6:3; Goffin – Neuchrist 6:3, 6:2; Menendez – M. Pavic 6:4, 6:2.

Scheveningen – CH

Druga runda: Middelkoop – Kirche 6:4, 4:6, 6:0; S. Robert – Ghem 2:6, 6:3, 6:1; Huta Galung – Gojowczyk 2:6, 7:6 (4), 6:4; Haase – Sergeyev 6:1, 6:0.

San Benedetto – CH

Druga runda: Giannessi – Lajovic 7:6 (3), 7:5; An. Martin – Teixeira 6:4, 0:6, 6:4; Gombos – Di Mauro 6:2, 6:4; Travaglia – El Amrani 6:4, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności