Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Świątek/Kubot - Ferro/Herbert 6:3, 7:6 (3); Bencic - Pavlyuchenkova 6:0, 3:6, 6:1; Rybakina - Muguruza 7:5, 6:1; Svitolina - Giorgi 6:4, 6:4; Vondrousova - Badosa 6:3 i krecz Hiszpanki; Khachanov - Schwartzman 6:1, 2:6, 6:1; Carreno Busta - Koepfer 7:6 (7), 6:3; Medvedev - Fognini 6:2, 3:6, 6:2; Nishikori - Ivashka 7:6 (7), 6:0;Humbert - S. Tsitsipas 2:6, 7:6 (4), 6:2; Chardy - L. Broady 7:6 (3), 4:6, 6:1; A. Zverev - Basilashvili 6:4, 7:6 (5); Djokovic - Davidovich Fokina 6:3, 6:1.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w tym tygodniu w Niemczech, Szwecji, Węgrzech, Włoszech, Chinach, Holandii i USA.

Bastad – ATP

Ćwierćfinały: Dimitrov – Monaco 6:3, 6:2; Verdasco – Almagro 6:4, 4:6, 7:5; Berlocq – Ramos 6:3, 3:6, 6:0; De Bakker – Berdych 7:5, 7:5.

Półfinały: Verdasco – Dimitrov 7:6 (3), 5:7, 7:5; Berlocq – De Bakker 7:5, 6:3.

Finał: Berlocq – Verdasco 7:5, 6:1.

Stuttgart – ATP

Ćwierćfinały: Bautista-Agut – Berrer 6:2, 0:1 i krecz Niemca; Hanescu – Paire 7:5, 6:2; Fognini – Haas 6:2, 6:4; Kohlschreiber – Monfils 6:4, 6:4.

Półfinały: Fognini – Bautista-Agut 6:1, 6:3; Kohlschreiber – Hanescu 6:3, 6:3.

Finał: Fognini – Kohlschreiber 5:7, 6:4, 6:4.

Newport – ATP

Ćwierćfinały: Isner – Karlovic 7:6 (3), 7:6 (3); L. Hewitt – Hernych 6:7 (3), 6:4, 6:2.

Półfinały: Mahut – Russell 6:2, 6:2; L. Hewitt – Isner 5:7, 6:2, 6:4.

Finał: Mahut – L. Hewitt 5:7, 7:5, 6:3.

Budapeszt – WTA

Ćwierćfinały: Scheepers – Kovinic 4:6, 6:0, 7:6 (5); Meusburger – A. Beck 6:4, 6:1; Halep – Babos 7:5, 6:1; Cadantu – Peer 6:0, 7:5.

Półfinały: Meusburger – Scheepers 6:2, 6:2; Halep – Cadantu 6:2, 7:6 (1).

Finał: Halep – Meusburger 6:3, 6:7 (7), 6:1.

Palermo – WTA

Ćwierćfinały: Cabela Candela – Voracova 7:5, 6:4; Zakopalova – Pfizenmaier 7:5, 6:7 (4), 6:1; Vinci – Dominguez Lino 6:1, 6:4; Errani – Soler-Espinosa 6:4, 6:0.

Półfinały: Vinci – Cabeza Candela 5:7, 6:2, 6:2; Errani – Zakopalova 6:4, 6:4.

Finał: Vinci – Errani 6:3, 3:6, 6:3.

Pekin – CH

Ćwierćfinały: Ze Zhang – J. Statham 6:1, 7:5; Soeda – Moriya 3:6 6:4, 6:1; Kondo – Na 7:6 (3), 6:4; Lu – Di Wu 4:6, 7:5, 6:0.

Półfinały: Lu – Kondo 6:3, 6:0; Soeda – Ze Zhang 6:7 (5), 6:4, 7:5.

Finał: Lu – Soeda 6:2, 6:4.

Stambuł – CH

Ćwierćfinały: Menendez – Goffin 5:7, 7:6 (5), 6:0; Sela – Kukushkin walkower (uraz Kazacha); Gabashvili – K. Beck 7:6 (2), 6:7 (5), 6:4; B. Becker – Safwat 6:1, 6:4.

Półfinały: Sela – Gabashvili 6:0, 6:2; B. Becker – Menendez 5:7, 6:1, 6:4.

Finał: B. Becker – Sela 6:1, 2:6, 3:2 i krecz Izraelczyka.

Scheveningen – CH

Ćwierćfinały: Schoorel – Giustino 6:4, 6:7 (1), 7:5; Huta Galung – S. Robert 7:6 (5), 6:2; Gicquel – Monteiro 3:6, 6:2, 6:2; Haase – Middelkoop 6:4, 6:2.

Półfinały: Huta Galung – Gicquel 7:5, 3:6, 6:3; Haase – Schoorel 6:1, 6:3.

Finał: Huta Galung – Haase 6:3, 6:7 (2), 6:4.

San Benedetto – CH

Ćwierćfinały: J. Sousa – Riba 4:1 i krecz Hiszpana; An. Martin – Giannessi 6:3, 6:3; Travaglia – Gombos 6:4, 2:6, 6:4; Fabbiano – A. Haider-Maurer 6:4, 4:6, 6:4.

Półfinały: J. Sousa – Fabbiano 6:1, 6:3; An. Martin – Travaglia 6:1, 7:6 (2).

Finał: An. Martin – J. Sousa 6:4, 6:3.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności