Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Goffin - Cilic 6:4, 3:6, 6:0; J. Thompson - Paire 6:4, 6:7 (3), 7:6 (5); eliminacje: Travaglia - Majchrzak 6:4, 3:6, 6:2; Caruso - Tomic 7:6 (2), 6:0; Koepfer - Londero 6:1, 6:3; Cecchinato - Laaksonen 6:1, 6:3; Delbonis - P. Martinez 3:6, 6:3, 6:4; Popyrin - Hanfmann 3:6, 7:5, 6:4; Fabbiano - J. Sousa 7:5, 6:4; MARBELLA ATP 250: Carreno Busta - Munar 6:1, 2:6, 6:4; CAGLIARI ATP 250: Sonego - Djere 2:6, 7:6 (5), 6:4; CHARLESTON WTA 500: V. Kudermetova - Kovinic 6:4, 6:2; BOGOTA WTA 250: Osorio Serrano - Zidansek 5:7, 6:3, 6:4.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w tym tygodniu w aż dwunastu turniejach.

Stanford – WTA

Druga runda: Lepchenko – Paszek 6:4, 6:4; Cirstea – Vandeweghe 6:3, 6:3; A. Radwańska – Schiavone 6:4, 6:3.

Baku – WTA

Pierwsza runda: Scheepers – Hlavackova 3:6, 6:3, 6:4; Svitolina – Krunic 6:3, 4:6, 6:2; K. Kozlova – Daniilidou 6:2, 3:6, 6:4; Voskoboeva – Hercog 7:6 (7), 4:6, 6:3.

Druga runda: Vekic – Arefyeva 6:1, 6:2; Cadantu – Minella 5:7, 6:1, 6:3; Jabeur – Jovanovski 6:2, 7:5.

Gstaad – ATP

Druga runda: Jużny – Andujar 6:3, 4:6, 6:3; Monaco – Garcia-Lopez 6:1, 6:2; F. Lopez – An. Kuznetsov 6:4, 6:3; Wawrinka – Gimeno-Traver 7:5, 7:6 (4).

Umag – ATP

Druga runda: Klizan – L. Mayer 3:6, 6:1, 7:6 (3); Fognini – De Bakker 7:5, 6:3; Monfils – Kavcic 6:3, 6:1; Montanes – Gasquet 6:4, 6:4.

Atlanta – ATP

Pierwsza runda: Ebden – Karlovic 6:2 i krecz Chorwata; Ch. Harrison – Falla 6:1, 6:7 (7), 6:2; Russell – Fish 4:6, 6:2, 7:5; Blake – Smyczek 7:6 (3), 4:6, 7:6 (4).

Druga runda: L. Hewitt – R. Williams 7:6 (6), 6:4; Dodig – Berankis 6:1, 6:7 (3), 6:3.

Astana – CH

Pierwsza runda: Ilhan – Balaji 7:6 (7), 6:7 (4), 6:0; Lobkov – Popko 6:2, 6:0.

Druga runda: Sela – B. Klein 6:4, 6:1; Sergeyev – Biryukov 6:4, 6:4; Kravchuk – Basilashvili 6:0, 6:4; Zhyrmont – Kudryavtsev 3:0 i krecz Rosjanina.

Guimaraes – CH

Druga runda: Cipolla – Menendez 6:3, 3:0 i krecz Hiszpana; Neuchrist – Marie 6:4, 6:3; T. Daniel – Ouanna 2:6, 6:3, 6:3; Copil – J. Domingues 6:3, 6:2.

Tampere – CH

Druga runda: Olaso – Schmid 1:6, 7:5, 6:3; Huta Galung – Torebko 6:1, 6:1; Rola – Schoorel 6:1, 6:3; Gigounon – Pollanen 7:5, 6:2.

Oberstaufen – CH

Druga runda: Nedovyesov – Middelkoop 6:3, 6:0; Monteiro – Ghem 5:7, 6:3, 6:4; Gojowczyk – I. Minar 6:4, 3:6, 6:4; A. Beck – Stebe 6:4, 6:2.

Orbetello – CH

Druga runda: Carballes Baena – El Amrani 7:6 (6), 2:2 i krecz Marokańczyka; Riba – Brizzi 6:3, 6:4; Vagnozzi – Mertens 6:2, 7:6 (6); Serra – Naso 6:4, 6:3.

Medellin – CH

Druga runda: V. Estrella – Velotti 6:7 (4), 6:1, 7:6 (6); Salamanca – Borvanov 6:1, 7:6 (5); Schwank – M. Quintero 7:6 (3), 4:6, 6:3; Arguello – Turini 6:3, 6:4.

Lexington – CH

Pierwsza runda: Diez – Musialek 6:0, 6:1.

Druga runda: Peliwo – Bemelmans 6:3, 6:3; Jaziri – Bozoljac 6:1, 6:4; T. Ito – Authom 7:5, 6:3; J. Ward – Krueger 6:0, 6:1.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności